Grupa: Zdrowie
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: JustiP (4.44)
Data założenia:
2008-11-05 18:59:52
Członków: 39 / Dołącz do tej grupy

Czyli wszystko co jest dobre dla nas i naszego zdrowia i urody

Forum: Zdrowie /

Kochanski (2.50)
mężczyzna, lat 39,
Dublin, Irlandia

Temat:  Problemy ze zdrowiem.
Witam.
Jestem tutaj nowy wiec z góry proszę o wyrozumiałość.
Od dłuższego już czasu mam problemy z kolanem które są następstwem zaniedbanego urazu z czasów młodości. Byłem ostatnio w Polsce u ortopedy i po zleconych badaniach diagnoza jest taka że kwalifikuję się do operacji kolana w celu zrekonstruowania łękotki. w związku z tym nie będę zdolny do pracy co najmniej 6 miesięcy. Cały czas pracuję bo pomagają mi w tym środki przeciw bólowe i maści ale już jest z tym coraz gorzej. Powiem szczere że obawiam się tego zabiegu i bardzo by mi zależało żeby go wykonać w kraju. Ponieważ nie mam za bardzo tutaj bliskich osób. Dodatkowo przeraża mnie myśl bycia na zasiłku chorobowym i wynajmowanie ciągle mieszkania z tymi chorymi cenami najmu. I związku z tym czy ktoś może mi doradzić czy istnieje szansa żeby móc się leczyć w Polsce. Oraz czy Irlandzki odpowiednik polskiego ZUS będzie honorował zwolnienia lekarskie z Polski. dodam że pracuję w Irlandii 7 lat i mam umowę o pracę na czas nieokreślony. Naprawdę bardzo dziękuję za wszelkie wskazówki i sugestie.
Rafał Kochański
Dodano: 7.11.2019 0:42, miesiąc temu
Odpowiedzi: 0   Odsłon: 27
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.