Grupa: Dublin
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: grupy (3.00)

Członków: 49 / Dołącz do tej grupy

Dublin i wszystko co z nim związane


Forum: Dublin / Dyskusje na temat Dublina...
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska

Temat:  Porod w dublinie
Dziewczyny prosze podzielcie sie swoimi doswiadczeniami na temat porodu w Dublinie, ktory szpital polecacie, jaka opieke mialyscie, czy prawda jest, ze mozna tu wybrac sposrod kilku pozycji rodzenia i kilku rodzajow znieczulen, ze praktycznie nie jest stosowany zabieg nacinania krocza? B. dziekuje, za odpowiedzi!
Dodano: 29.06.2008 15:33, ostatnio
Odpowiedzi: 5   Odsłon: 7164
 
edzia (4.06)
kobieta, lat 49,
Wexford, Irlandia
Temat:  Porod w dublinie
co prawda nie jestem z Dublina ale procedury sa chyba podobne w szpitalach ,wiec tak tu nie nacinaja ,mozesz rowniez wybrac sobie pozycje w jakiej rodzisz i znieczulenie tez tak przynajmniej jest w Wexford pozdrawiam
Dodano: 29.06.2008 23:59
 
basi-a (4.42)
kobieta, lat 55,
Dublin, Irlandia
Temat:  Porod w dublinie
hejka! wpisywałam sie juz tutaj,ale moj profil sobie zniknąl -bywa! zarejestrowalam sie po raz drugi,i jesli masz jakies pytania prosze o sygnal na gg-rodzilam w Rotundzie,bylo ok.pozdrawiam!
Dodano: 8.07.2008 19:26
 
aga820329 (4.39)
kobieta, lat 42,
, Irlandia
Temat:  Porod w dublinie
Witam serdecznie!
Mam pytanko -a mianowicie bede rodzic w Coombe.Mozecie mi cos wiecej o tym szpitalu napisac,jak to jest przy porodzie,co mam ze soba zabrac??
Z góry dziekuje
Dodano: 10.07.2008 20:55
 
monia_ce (4.49)
kobieta, lat 43,
Sallins / Naas, Irlandia
Temat:  Porod w dublinie
hej, moja siostra rodzila w Coombe 2 tyg temu, z samego porodu bardzo zadowolona, personel mily, nie stresujacy, daja prochy, gaz i epidural (jesli sobie zazyczylas)
po epiduralu to juz total luzz
problemy zaczely sie pozniej.. ale mysle, ze to tez bylo spowodowane ogolnym stresem i zmeczeniem.
aha! jesli chcesz karmic piersia (co nie jest tu zbyt popularne) to musisz to wyraznie powiedziec, ze nie zyczysz sobie aby karmily dziecko butelka i powtarzaj im to bo u mojej siory jak przyszla nowa zmiana to jej nakarmily małą z butli i pozniej nie chciala cyca

zabierz podstawowe rzeczy dla siebie takie szlafrok, jakis kocyk-sa tam tylko takie narzutki a la ręczniki-niezbyt przyjemne w dotyku, jakies mokre chusteczki itd
moze byc przy tobie tylko jedna osoba w ciagu dnia(dostanie specjalna przepustke) reszta moze odwiedzac od 17-20 (ok)
jesli rodzisz naturalnie to po 2 max 3 dniach bedziesz w domu
jak masz jakies konkretne pyt to pisz
pozdr! i powodzenia!
Dodano: 16.07.2008 14:39
 
mor0 (2.50)
kobieta, lat 40,
Dublin, Irlandia
Temat:  Porod w dublinie
dziewczyny bede rodzila w coombe. jestem teraz w 24 tygodniu ciazy i mysle coraz czesciej o szkole rodzenia (kiedy najlepiej zaczac?) nie bralam pod uwage szkoly rodzenia w coombe bo lekcje sa prowadzone w tygodniu, w srodku dnia ale po tym jak przeczytalam ze zajecia te beda platne w pracy, chcialabym sie dowiedziec cos wiecej na ten temat. wiecie jak sie tam zapisac? wybieram sie do szpitala za 2 tygodnie ale moze wczesniej sie czegos od was dowiem??
Dodano: 23.10.2008 19:34
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.