Grupa: Dublin
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: grupy (3.00)

Członków: 49 / Dołącz do tej grupy

Dublin i wszystko co z nim związane


Forum: Dublin / Dyskusje na temat Dublina...
 
Alk (2.50)
mężczyzna, lat 34,
Dublin, Irlandia

Temat:  AiB przelew pieniedzy do Polski
Witam przelalem ostatnio do Polski pieniadze w AiB (bank w Polsce ING Bank Slaski) Przelew trwa 5 dni (pozatym jest to konto walutowe i przelewalem w euro). Ale minely 4 dni a pieniadze sa na mojim koncie w Irlandii, czy ktos sie orientuje czy jest to normalne ze pieniadze jeszcze nie zniiknely z mojego konta tutaj. W polskich bankach bylo tak ze jak przelewalem pieniadza to odrazu znikalo z konta a po paru dniach pokazywalo sie u kogos innego... przez pare dni nie bylo pieniedzy na rzadnym koncie, czy tutaj jest iaczej??
Dodano: 15.08.2008 13:16, ostatnio
Odpowiedzi: 2   Odsłon: 6657
 
krebain (3.97)
mężczyzna, lat 41,
Dublin, Irlandia
Temat:  AiB przelew pieniedzy do Polski
to jest kompletnie normalne. pieniadze znikaja z konta w momencie wykonania przelewu
Dodano: 22.08.2008 3:09
 
BABY (4.18)
kobieta, lat 42,
, Polska
Temat:  AiB przelew pieniedzy do Polski
Ja przelewam kase co miesiac i moje transkacje sa wykonywane w ciagu 3 dni no chyba ze robie to w piatek to wiadmo ze na weeknd dluzje to trwa. jelsi dobrzew szystko wykonales nie martw sie sciagna Ci kase na pewno a to ile trwa tez zalezy od banku jednego i drugiego. Przelew moze byc realizowany do 7 dni roboczych........tak jest wszedzie
Dodano: 22.08.2008 8:50
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.