Grupa: Kino
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: KAPUSTA (4.27)

Członków: 45 / Dołącz do tej grupy

film, kino, obraz


Forum: Kino /
 
KAPUSTA (4.27)
kobieta, lat 102,
Dublin, Irlandia

Temat:  KLAUS KINSKI..
...z herzogiem lub osobno - jacys wielbiciele?
Aktor - zwierze (przeciez napisal autobiografie pod takim tytulem..), osobowosc, na temat ktorej kraza legendy, psychol , geniusz....
Dla mnie sama facjata to prezent od bozi - wielkie, wydatne, wyraziste i namietne usta; wielkie oczy w ktorych miescic sie moze cala rola wyraziste kosci policzkowe i blond anielskie wlosy..
Wciaz pod wrazeniem ogladnietego wczoraj dokumentu Herzoga "my best fiend"- o relacji rezysera i aktora, dwojga ludzi i silnych charakterach i ideach.
Wiecej nie powiem . Polecam!!

Dodano: 28.08.2008 10:11, ostatnio
Odpowiedzi: 7   Odsłon: 1937
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  KLAUS KINSKI..
Brzmi ciekawie.Pogrzebie dzisiaj i poszukam.Wielbicielem jeszcze nie jestem bo nie mam pojecia kto toAle zdaje sie na Twoj gust
Dodano: 28.08.2008 10:17
 
marg (4.43)
mężczyzna, lat 43,
Gdańsk, Polska
Temat:  KLAUS KINSKI..
Szkoda, że się nie pozabijali Podwójne uczucie miłości i nienawiści jeszcze bardziej ich nakręcało twórczo.
Dodano: 28.08.2008 10:19
 
KAPUSTA (4.27)
kobieta, lat 102,
Dublin, Irlandia
Temat:  KLAUS KINSKI..
oczywiscie ze tak, margkinski caly czas mowil o tym jak nienawidzil herzoga i go NIE potrzebuje....
Dodano: 28.08.2008 10:28
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  KLAUS KINSKI..
ja tam chetniej patrze na corke Klausa - Nastasie
Dodano: 28.08.2008 11:12
 
tarden76 (4.42)
mężczyzna, lat 48,
Dublin, Irlandia
Temat:  KLAUS KINSKI..
Kinski... nie da sie ukryc, ze wyrazista postac, sama esencja czlowieka, kt wiec co chce, a jednoczesnie jest zbyt silny i zlozony wobec ludzi, kt go otaczaja.
Dodano: 28.08.2008 11:51
 
KAPUSTA (4.27)
kobieta, lat 102,
Dublin, Irlandia
Temat:  KLAUS KINSKI..
dobrze powiedziane , tarden. Anikula, nastasja to inna historia-fascynujaca kobieta..wole jednak tate
Dodano: 29.08.2008 11:23
 
malki (2.90)
mężczyzna, lat 43,
Dublin, Irlandia
Temat:  spozniony post
Herzog mial tez kilka slabyszych filmow, ale polecam szczegolnie "Even dwarfs started small", niezwykle kino, niemal na miare Orwella


Dodano: 8.09.2008 17:11
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.