Grupa: iTVe
Typ: Grupa Zamknięta (wymagana akceptacja założyciela)
Utworzona przez: iTVe (3.60)

Członków: 9 / Dołącz do tej grupy

Przyłącz się do nowego serwisu iTVe! Kliknij Serwis testowy


Forum: iTVe / Forum telewizji internetowej iTVe
 
iTVe (3.60)
mężczyzna, lat 22,
Dublin, Irlandia

Temat:  "Sport"
Tutaj piszcie opinie o relacjach z wydarzeń sportowych.
Dodano: 16.09.2008 16:01, ostatnio
Odpowiedzi: 4   Odsłon: 2109
 
iTVe (3.60)
mężczyzna, lat 22,
Dublin, Irlandia
Temat: 
Relacja z meczu RAP vs. Media właśnie jest w trakcie konwertowania. Wejdziemy z materiałem po północy.

Ten post został edytowany - 2.10.2008 18:49:17
Dodano: 2.10.2008 19:49
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat: 
Nudne. Strasznie nudne. Najgorszy materiał jaki u Was widziałem.
Byłem na meczu i się bawiłem nieźle, a to wygląda jak materiał szkoleniowy dla naszej kadry.
Przykro mi, że tyle czekaliśmy, a tu taka kicha. 10% może było ciekawe. Dźwięk jest z synchronizowany tym razem, ale bełkotu nikt nie słuchał, za to dzieci waliły takimi tekstami........... Zgubiliście się. Tomaszewski i S-ka nie wystarczy...
Dodano: 4.10.2008 22:56
 
zippo (3.75)
mężczyzna, lat 48,
Dublin, Irlandia
Temat: 
Myślę, że valdie przesadzasz. To jedynie zwykła relacja z meczu. 22 chłopa gra w piłkę. Pozostaje ogladać mecz lub nie. Co więcej można pokazać z meczu??? Przecież to nie mecz Barcelony z Realem Nie wiem jak mogłeś bawić się na meczu skoro to samo w kompie nudzi Cię! czekałeś tyle czasu a tu taka kicha. zatem na co czekałes skoro mecz widziałes? jak dla mnie to mala powtórka tego co było. Nic dodac nic ująć. valdie może meliska dobrze Ci zrobi
Dodano: 5.10.2008 1:35
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat: 
Podczas meczu dzieje się dużo więcej niż 22 facetów kopiących piłkę. Kopali nieźle, zawzięci byli, a spodziewałem się meczu typowo towarzyskiego. Myliłem się.
Jednak to atmosfera podczas meczu była najważniejsza, a jej prawie nie widać w tej relacji. Relacji, dobrze to ująłeś. Przecież wynik dla kibiców nie miał znaczenia, a Wy skupiliście się na pokazaniu goli.
Spodziewałem się przekrojowego sprawozdania ze spotkania Polaków w Dublinie z okazji meczu, a zobaczyłem relację z meczu. Fanem piłki nie jestem, więc nudne to dla mnie było.
Dodano: 5.10.2008 15:01
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.