Grupa: Dublin
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: grupy (3.00)

Członków: 49 / Dołącz do tej grupy

Dublin i wszystko co z nim związane


Forum: Dublin / Dyskusje na temat Dublina...
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska

Temat:  Czy ktos ubiegal sie o mieszkanie socjalne w Dublinie
Witam serdecznie,

poszukuje osob, ktore ubiagaly sie lub sa na liscie oczekujacych, ewentualnie chcialy sie ubiegac o mieszkanie socjalne. Odbywam staz w Cetre for Hosing Research. Obecnie przygotowujemy raport o problemach, przeszkodach jakie napotykali Pplacy ubiagajacy sie o mieszkania socjalne na terenie Dublina. Bardzo prosze o odpowiedz na maila: estella@interia.pl

pozdrawiam

KamilaP
Dodano: 24.10.2007 11:10, ostatnio
Odpowiedzi: 33   Odsłon: 19315
 
edzia (4.06)
kobieta, lat 49,
Wexford, Irlandia
Temat:  Czy ktos ubiegal sie o mieszkanie socjalne w Dublinie
znajomy w wexford dostał po roku czekania nowy duzy dom na normalnym osiedlu jak widac jest z tym roznie w roznych miastach;
Dodano: 13.12.2008 0:31
 
JustiP (4.44)
kobieta, lat 42,
Dublin, Irlandia
Temat:  Czy ktos ubiegal sie o mieszkanie socjalne w Dublinie
Dublin 24 jest spory i nie zgodze sie ze jest nieciekawie bo sama tam mieszkam a konkretnie na kilnamanagh. Mieszkam w slicznej , cichej i spokojnej okolicy i jest to dublin 24.

Dublin 24 to mi.in. Kilnamanagh, Belgard, Kingswood, Oldbawn, Kiltipper, Jobstown ( tu wiem ze jest tragicznie ) i inne

Dlaczego ludzie tak wszystko uogolniaja ??????

Widzialas jakis maly kawalek D.24 i juz wprawdzasz w blad innych . Ja mieszkam tam dwa lata. Cenie sobie bezpieczenstwo, cisze i spokoj w domu buszuje mi maly babel 2 letni i gdyby oklolica byla nie taka to napewno nie mieszkalibysmy tam .
Takze zanim zaczniesz wypowiadac sie najkis temat warto byc pewnym tego co sie pisze.

POzdrawiam
Dodano: 13.12.2008 17:49
 
JustiP (4.44)
kobieta, lat 42,
Dublin, Irlandia
Temat:  Czy ktos ubiegal sie o mieszkanie socjalne w Dublinie
Dublin 24 jest spory i nie zgodze sie ze jest beeee bo wlasnie tam mieszkam a konkretnie na Kilnamangh jest to piekna , cicha i spokojna okolica.

Dublin 24 to m.in. Kilnamanagh, Belgard, Kingswood, Kiltipper, Oldbawn, Jobstawn ( tu wiem ze jest tragicznie ) i inne .

Widzialas kawalek D 24 i od razu wprowadzasz w blad innych - tak naprawde nie majac o D 24 zielonego pojecia.

Ja mieszkam tam od dwoch lat , cenie sobie bezpieczenstwo, cisze , spokoj tym bardziej ze w domu biega mi 2 letni babel i gdyby okolica byla nie taka to napewno bysmy tam nie mieszkali.

Dlaczego ludzie tak uogolniaja ??





Dodano: 13.12.2008 18:00
 
JustiP (4.44)
kobieta, lat 42,
Dublin, Irlandia
Temat:  Czy ktos ubiegal sie o mieszkanie socjalne w Dublinie
Dublin 24 jest spory i nie zgodze sie ze jest beeee bo wlasnie tam mieszkam a konkretnie na Kilnamangh jest to piekna , cicha i spokojna okolica.

Dublin 24 to m.in. Kilnamanagh, Belgard, Kingswood, Kiltipper, Oldbawn, Jobstawn ( tu wiem ze jest tragicznie ) i inne .

Widzialas kawalek D 24 i od razu wprowadzasz w blad innych - tak naprawde nie majac o D 24 zielonego pojecia.

Ja mieszkam tam od dwoch lat , cenie sobie bezpieczenstwo, cisze , spokoj tym bardziej ze w domu biega mi 2 letni babel i gdyby okolica byla nie taka to napewno bysmy tam nie mieszkali

Dlaczego ludzie trak uogolniaja ??
Dodano: 13.12.2008 18:01
 
JustiP (4.44)
kobieta, lat 42,
Dublin, Irlandia
Temat:  Czy ktos ubiegal sie o mieszkanie socjalne w Dublinie
mmmmmmmm
Dodano: 13.12.2008 18:02
 
JustiP (4.44)
kobieta, lat 42,
Dublin, Irlandia
Temat:  Czy ktos ubiegal sie o mieszkanie socjalne w Dublinie
test
Dodano: 17.12.2008 15:57
 
trudzia30 (4.17)
kobieta, lat 45,
Dungarvan, Irlandia
Temat:  Czy ktos ubiegal sie o mieszkanie socjalne w Dublinie
czemu trzy razy to samo wysłalas
Dodano: 10.09.2009 18:19
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Czy ktos ubiegal sie o mieszkanie socjalne w Dublinie
bo sie strona zawiesza ... ADMINI zrobcie cos z tym
Dodano: 10.09.2009 19:10
Odpowiedzi:    
2
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.