Grupa: Grupa Ogólna
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: grupy (3.00)

Członków: 262 / Dołącz do tej grupy

Tutaj rozmawiamy o wszystkim...


Forum: Grupa Ogólna / Tutaj rozmawiamy o wszystkim...
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska

Temat:  Proszę nie zignorujcie tego wątku to WAŻNE !!!
Proszę Was o pomoc ,stała się tragedia koleżanki kuzyn zginął śmiercią w wypadku .Chłopak był tutaj sam ,trzeba jego ciało skremować i tu się zaczynają schody ........ Rodzina nie zna języka i nie bardzo wie jak się za to zabrać ,ile to kosztuje .Nie znam też ceny ,może ktoś się orientuje jak trzeba takie coś załatwić i gdzie i za ile .DZIĘKUJE ZA JAKĄ KOLWIEK INFORMACJE ....
Dodano: 29.10.2008 22:35, ostatnio
Odpowiedzi: 6   Odsłon: 10008
 
NaszGlos (3.27)
mężczyzna, lat 21,
Dublin, Irlandia
Temat:  Proszę nie zignorujcie tego wątku to WAŻNE !!!
Pomoc na pierwszym miejscu w wydziale konsularnym - oni mogą doradzic w tej sprawie, bo na pewno maja takie kontakty. Wiecej informacji tutaj
http://www.citizensinformation.ie/categories/death/after-a-death/sending-a-body-from-ireland-for-burial-or-cremation-abroad

Jezeli rodzina nie zna jezyka to pierszy kontakt na pewno do konsulatu:

Wydział Konsularny Ambasady RP


4-8 Eden Quay
Dublin 1

tel. (+353-1) 871 80 20
fax (+353-1) 872 77 92

TELEFON ALARMOWY: 087 22 77 085 – wyłącznie do zgłaszania przypadków nadzwyczajnych (zgony, aresztowania, szpitale etc.)
Dodano: 29.10.2008 22:52
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Proszę nie zignorujcie tego wątku to WAŻNE !!!
dzięki podałam już numery do ambasady w Dublinie .. Koszt tez jest wazny ta osoba dopiero przyjechala do Irlandii więc pieniędzy nie mają na to .,dlatego koszt jest wazny
Dodano: 29.10.2008 22:59
 
NaszGlos (3.27)
mężczyzna, lat 21,
Dublin, Irlandia
Temat:  Proszę nie zignorujcie tego wątku to WAŻNE !!!
Sprowadzenie zwlok to koszt ok. 4000 euro, jak to wyglada z kremacja nie wiem. W konsulacie maja rowniez namiary na organizacje, ktore moga pomoc rodzinie w tragicznej sytuacji, wiec w tym przypadku wskazany kontakt na Telefon Alarmowy.
Dodano: 29.10.2008 23:16
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Proszę nie zignorujcie tego wątku to WAŻNE !!!
Ostatnio rowniez w przykrych okolicznosciach zginal i moj SP Kolega.
Jego cialo bylo kremowane i prochy zabrane do Polski. Zajmuja sie tym The Undertakers (pomagaje w formalnosciach, przygotowuja i transportuja cialo, ceremonia, etc). Z tego co sie orientuje w Dublinie sa 3 firmy zajmujace sie kremacja, a koszt to ok 2000€ w zaleznosci od firmy....
Dodano: 29.10.2008 23:20
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Proszę nie zignorujcie tego wątku to WAŻNE !!!
dzwoniłam na telefon alarmowy przedstawiłam sytuację ,miły pan mnie o wszystkim dokładnie poinformował .Jutro zadzwoni do rodziny zmarłego i o wszystkim ich powiadomi , koszt kremacji to 2000 euro razem z, zakładem pogrzebowym ,którego trzeba nająć .
Jak dla mnie to bardzo drogo spodziewałam się niższej ceny .
Dziękuje wszystkim za odowiedz.
Dodano: 29.10.2008 23:47
 
maciekdr (2.50)
mężczyzna, lat 45,
Dublin/Cork, Irlandia
Temat:  Proszę nie zignorujcie tego wątku to WAŻNE !!!
Polski zakład pogrzebowy działający na terenie Anglii i Irlandii. Organizujemy kremacje oraz transportu zwłok do Polski. Pomagamy uzyskać należne zasiłki pogrzebowe. Udzielamy bezpłatnych porad pod nr tel. +44 7709 39 54 67 lub +48 604 898 774
Dodano: 29.05.2016 11:44
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.