Grupa: Fotki, fotki, fotki
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: konto_usuniete (2.50)

Członków: 129 / Dołącz do tej grupy

Jesli lubisz robic zdjecia, uwieczniac chwile i miejsca...zwracasz uwage na piekno otaczajacego Cie swiata...


Forum: Fotki, fotki, fotki / O fotkach, miejscach, pasji
 
kdolinny (4.41)
mężczyzna, lat 48,
Dublin, Irlandia

Temat:  wystawy fotograficzne
czy uczac, interesujac sie fotografia chodzicie na takowe?

Dodano: 7.11.2008 2:46, ostatnio
Odpowiedzi: 6   Odsłon: 1734
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  wystawy fotograficzne
ja przede wszystkim lubie ogladac czyjes zdjecia.......wystawy maja do do siebie ,ze pokazuja jakis cykl ,temat,zamysł......to inspiruje,skałnia do własnych pomysłow.wystawy zwracaja takze uwage na jakis temat,problem,albo tez zdjecia z takiego cyklu wystawowego maja wyłuszczony jakis szczegół na który zwylke nie zwracamy uwagi.....tak ja to mniej wiecej widze.......i chetnie zagladam na wystawy))

kdolinny@...szykujesz jakas wystawe swojej twórczosci?)
Dodano: 7.11.2008 7:59
 
Przemek (3.79)
mężczyzna, lat 52,
Naas, Co Kildare, Irlandia
Temat:  wystawy fotograficzne
Jeżeli temat wystawy byłby dla mnie interesujący to chętnie obejrzę, ale nie mam zamiaru oglądać jej tylko dla tego ze fotograficzna
Dodano: 7.11.2008 17:04
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  wystawy fotograficzne
to chyba jasne,ze temat musi jakos interesowac....i ze nie oglada sie tylko dlatego ,ze fotograficzna........mozna miec jeszcze ulubionego artyste...np.Sarah Moon...i ..jezeli tylko nadarzy sie okazja ogladac wszystkie jej wystawy.....niezaleznie od tematu....ale to musi byc ktos naprawde ulubiony))))
Dodano: 7.11.2008 17:52
 
kdolinny (4.41)
mężczyzna, lat 48,
Dublin, Irlandia
Temat:  wystawy fotograficzne
ja nie mam czego pokazywac na wystawach jeszcze za malo potrafie, ale tak ciekawy jestem czy lubicie szwendac sie po wystawach czy raczej TV
Dodano: 7.11.2008 18:01
 
Leoreth (4.49)
kobieta, lat 44,
Dublin, Irlandia
Temat:  wystawy fotograficzne
mialam okazje wystawiac prace 2 razy w Dublinie, mile wspomnienia czesto zagladam sobie do roznych galerii, bo temat moze byc nieciekawy, a znajdzie sie 1 zdjecie, dla ktorego warto.
Dodano: 7.11.2008 18:05
 
kdolinny (4.41)
mężczyzna, lat 48,
Dublin, Irlandia
Temat:  wystawy fotograficzne
gratuluje wystaw, i szczerze polecam kazdemu kto lubi ogladac zachodzic do galeri, muzeów itp, to co odgladamy w dobie netu nie odda tego co ogladamy osobiscie.
Dodano: 14.11.2008 19:21
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.