Grupa: Zdrowie
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: JustiP (4.44)

Członków: 39 / Dołącz do tej grupy

Czyli wszystko co jest dobre dla nas i naszego zdrowia i urody


Forum: Zdrowie /
 
JustiP (4.44)
kobieta, lat 42,
Dublin, Irlandia

Temat:  ssanie oleju
Czy kots z was slyszal o ssaniu oleju . Podobno jest to dobra metoda na pozbycie sie roznych dolegliwosci (szczegolnie dobre na zatoki ) . Sama tego nie stosowalalm i dlatego jestem ciekawa czy ktos z was o tym slyszal.

Ponizej info na ten temat:

Rano na czczo jeszcze przed umyciem zębów wziąć do ust łyżkę– lepiej nie pełną, oleju słonecznikowego lub arachidowego i ssać jak cukierka trzymając w przedniej części ust. Ssać lekko, bez żadnego wysiłku przez 20-30 minut. Na początku olej trochę zgęstnieje, potem zrobi się płynny i biały. Po upływie czasu, który przeznaczyliśmy na ssanie olej należy wypluć, najlepiej do muszli klozetowej i zaraz go spłukać. Nie wolno tego oleju połknąć, bo zawiera wyssane z organizmu zarazki chorobowe. Ssanie oleju można stosować dowolnie długo, dopóki sami nie odczujecie, że można przestać. Po jakimś czasie, niedługim, odczujecie przypływ energii, spokoju, będzie wam się lepiej spało, poprawi się pamięć, wzmocnią włosy i paznokcie. Cera stanie się gładka. Wszystko to sama uzyskałam, więc ssię dalej, tym bardziej, że czuję, że ten olej oczyszcza mój organizm od wewnątrz. Jakbym się tam myła. Olej można ssać raz dziennie. Rano lub wieczorem, 3 godziny po jedzeniu. Z własnego doświadczenia wiem, że lepiej jest go ssać rano, po pierwsze dlatego, że wtedy na pewno jesteśmy na czczo. Po drugie nie traci się czasu, bo można go ssać w czasie porannej toalety, a po trzecie – rano rzadko kiedy zadzwoni telefon. No właśnie, jak wtedy z buzią napełnioną olejem odezwać się do słuchawki, a połknąć go nie wolno.
Dodano: 17.12.2008 16:26, ostatnio
Odpowiedzi: 14   Odsłon: 14403
 
dona1972 (4.45)
kobieta, lat 2024,
Wexford, Irlandia
Temat:  ssanie oleju
nie wiem nie słyszałam ...całkiem ciekawa kuracja tyle możliwości ...no no najbardziej ruszyła mnie kwestia włosów i zębów ,ale przyznaję się bez bicia nie wezmę do ust takiej płynnej ,gęstej,kleistej konsystencji ..nie ma szans ...ale ciekawa jestem czy ktoś się ośmieli i z nami efektami podzieli ?
Dodano: 17.12.2008 22:44
 
JustiP (4.44)
kobieta, lat 42,
Dublin, Irlandia
Temat:  ssanie oleju
no i ciekawa jestem czy ktos zaczal to robic ......
ja sie prznaje ze nie .... jakos nie moge sie przemoc
Dodano: 14.02.2009 20:39
 
tom3179 (4.36)
mężczyzna, lat 44,
Sligo, Irlandia
Temat:  ssanie oleju
Jak przybywa energii to pewno po oleju silnikowym
Tak serio to lepiej tran sobie łyknąć niż pół godziny za toster robic
Dodano: 14.02.2009 20:47
 
Chrupek (3.77)
mężczyzna, lat 45,
Cootehill, Irlandia
Temat:  ssanie oleju
jak mozna wogole tak sie katowac ??? olejem to jedynie mozna sie nasmarowac przed opalaniem, zeby szybko sie zjarac
Dodano: 14.02.2009 21:35
 
drops (4.39)
kobieta, lat 41,
Wrocław, Polska
Temat:  ssanie oleju
lepiej sobie zapodac oeparol - czyli olej z wiesiolka. ssac nie trzeba tylko lykasz, a tez dziala i na paznokcie i na wlosy i na tradzik i na przewlekle pojawiajace sie przeziebienia i ponoc na plodnosc tez dobrze dziala

stosuje i dobrze sie mam
Dodano: 14.02.2009 21:41
 
vitisvinifera (4.50)
kobieta, lat 44,
Greystones, Irlandia
Temat:  ssanie oleju
Brzmi to conajmniej zabawnie
Nie da sie wyssac oleju... Trzymanie oleju w buzi przez pol godziny umozliwi wyekstrachowanie niektorych substancji tylko i wylacznie z jamy ustnej. Przy wypluciu robi sie bialy, poniewaz w zetknieciu z woda, w ktorej rozpuszczone sa rozne substancje, tworzy sie emulsja.
Wydaje mi sie, ze zadzialal bardziej na umysl tej osoby niz fizycznie na caly organizm.
Dodano: 9.05.2009 23:20
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  ssanie oleju
lepiej ssac silnikowy to wielka sztuka pewnie go tak ssac, zeby sie bialy zrobil.hihihi
Dodano: 10.05.2009 2:35
 
pjotfurEK (4.51)
mężczyzna, lat 41,
Athlone, Irlandia
Temat:  ssanie oleju
Je jedynie słyszałem o tym ,że warto zrobić "setkę na dzień dobry".
Podobno pomaga w walce z wrzodami.
Nawet jeśli efekty takiej kuracji okażą się miernie to przynajmniej samopoczucie z rana będzie pozytywne
Dodano: 10.05.2009 3:41
 
Amilariel (4.26)
kobieta, lat 45,
Dublin, Irlandia
Temat:  ssanie oleju
moja mama to robi, przestała sie przeziębiac calkowicie, czuje sie coraz lepiej i jest ciągle zdrowa, nawet jak ojciec się rozkłada przy jakiś grypach, ona nic. chwali sobie tą metodę bardzo. ja sie przymierzam ale zawsze zapominam...
co do męczarni to wy ludziska chyba sobie żartujecie, jakie to męczarnie... żadne... za to chlanie i palenie to męczarnie nie do zniesienia jak dla mnie... człowiek nie tylko czuje się paskudnie jak przejechany tramwajem to jeszcze wygląda 10 lat naprzód... no ale każdy woli inne rozrywki ja wolę być zdrowa i ładnie i młodo wyglądać
Dodano: 1.08.2011 11:07
 
taaga (2.50)
kobieta, lat 49,
Dublin, Irlandia
Temat:  ssanie oleju
Ssanie olej jest ok. Na "wyniki" niekiedy trzeba troche czekac w zaleznosic od tego jak zanieczyszczony jest nasz organizm. Ja to robie rano wlasnie i pomalu zaczyna dzialac - glownie skora robi mi sie coraz fajniejsza. Warto sprobowac = domowe sposoby na zdrowie i zapoobieganie chorobom znowu zaczynaja sie cieszyc coraz wieksza popularnoscia.
Dodano: 25.11.2011 23:31
 
Amilariel (4.26)
kobieta, lat 45,
Dublin, Irlandia
Temat:  ssanie oleju
ciesze sie ze ludzie zaczynaja doceniac naturalne metody
Dodano: 26.11.2011 0:29
 
Amilariel (4.26)
kobieta, lat 45,
Dublin, Irlandia
Temat:  ssanie oleju
a wracajac do metody na oczyszczenie zatok to ja osobiscie stosowalam tzw jala neti, czyli przemywanie zatok, dziala rewelacyjnie, chorowalam chronicznie (co ok.2 miesiace) na zapalenia zatok, w styczniu zrobilam sobie kilka zabiegów i mam spokoj, mamy listopad a w tym roku, tylko raz mialam lekki katarek i od razu wyleczylam sie jednym przemyciem zatok nic dodac nic ujac, efekty mowia same za siebie
Dodano: 26.11.2011 0:32
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.