Grupa: Alkoholizm-"za drinem-drin."
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: konto_usuniete (2.50)

Członków: 1 / Dołącz do tej grupy

coraz czesciej! wiecej.!mocniej!(pewnie,ze mozesz -pijesz za swoje!),brak Ci odpowiedzi na obsesje butelki?,.jesli Ci ciężko-pogadamy co zrobic zeby ogladac w lustrze usmiechnietą twarz..mniej obrzmiała ..(gg 10563625)..-Ewa


Forum: Alkoholizm-"za drinem-drin." / obsesja picia..brak kontroli:(
 
plusewaplus (4.39)
kobieta, lat 66,
Bielsko, Polska

Temat:  ..aby zapomniec,ze sie wstydze,ze pije :(..
Co ty tu robisz? - spytał Pijaka, którego zastał siedzącego w milczeniu przed baterią butelek pełnych i bateria butelek pustych. - Piję - odpowiedział ponuro Pijak. - Dlaczego pijesz? - spytał Mały Książę. - Aby zapomnieć - odpowiedział Pijak. - O czym zapomnieć? - zaniepokoił się Mały Książę, który już zaczął mu współczuć. - Aby zapomnieć, że się wstydzę - stwierdził Pijak, schylając głowę. - Czego się wstydzisz? - dopytywał się Mały Książę, chcąc mu pomóc. - Wstydzę się, że piję - zakończył Pijak rozmowę i pogrążył się w milczeniu."
Pozdrawiam-Ewa
Dodano: 24.02.2009 22:19, ostatnio
Odpowiedzi: 4   Odsłon: 3721
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  ..aby zapomniec,ze sie wstydze,ze pije :(..
TYY, nie zaczynaj z "Małym Księciem", bo kiedyś znałem prawie na pamięć...

Ci co go spotkali zrozumieli wartość miłości:
"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest to, co niewidoczne dla oczu".

Zrozumieli przyjaźń - to lis ich nauczył: "Oswoić to znaczy stworzyć więzy[...]. Jeżeli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować.

A jeśli kiedyś go spotkacie, spełnicie prośbę pilota:
,, Bądźcie tak dobrzy i nie pozwólcie mi się dłużej martwić, prześlijcie mi wiadomość, ze on kiedyś wróci... "


Ten post został edytowany - 24.02.2009 21:38:19
Dodano: 24.02.2009 22:37
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  ..aby zapomniec,ze sie wstydze,ze pije :(..
Oczywiście pisząc "TYY, nie zaczynaj z "Małym Księciem" chciałem, aby o tym pogadać.
Nie dziś widzę, bo opuszczam planetoidę.
Chętnie jednak pogadam o tym kiedyś.
Dodano: 24.02.2009 23:11
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  ..aby zapomniec,ze sie wstydze,ze pije :(..
Dodano: 24.02.2009 23:12
 
plusewaplus (4.39)
kobieta, lat 66,
Bielsko, Polska
Temat:  ..aby zapomniec,ze sie wstydze,ze pije :(..
..zacytowalam "Malego Ksiecia" akurat w TYM temacie..sluze "pogadaniem" ..pozdrawiam-Ewa
Dodano: 24.02.2009 23:35
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.