Grupa: Praca i życie
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: grupy (3.00)

Członków: 160 / Dołącz do tej grupy

Masz z czymś problem? Szukasz porady?


Forum: Praca i życie / Masz z czymś problem? Szukasz porad
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska

Temat:  Dentysta w Dublinie - kogo polecacie?
Znacie kogos zaufaneg?. Bardziej mi zalezy zeby by dobry niz tani, zeby ma sie jedne... I nie ukrywam ze wolal bym Polaka, choc to nie warunek.
Jak byscie orientacyjnie powiedzieli ile taki dentysta bierze to tez byo by fajnie, bo nia mam o tym pojecia...
Dodano: 6.11.2007 9:25, ostatnio
Odpowiedzi: 56   Odsłon: 49999
 
patrycjamarcos (2.50)
kobieta, lat 40,
Bordeaux, Francja
Temat:  Dentysta w Dublinie - kogo polecacie?
Stanowczo odradzam Pana Kajetana Baranowskiego!!! z family health care. Zaprowadzilam tam mojego chlopaka i oddalam go w rece Pana Doktora, efekt oplakany, stracil niepotrzebnie zeba i wydal kolejne pieniadze, zeby naprawic jego bledy. Moj partner odkad wyszedl z gabinetu doktora pol roku temu do dzisiaj czuje ciagly dyskomfort zebow po leczeniu przez Pana Kajetana Baranowskiego . Nie polecam stanowczo!!!
Dodano: 12.02.2015 11:58
 
izabela1234 (2.50)
kobieta, lat 44,
Dublin, Irlandia
Temat:  Dentysta w Dublinie - kogo polecacie?
Witam. Mam rozne doswiadczenia z dentystami w dublinie, ale najbardziej sobie cenie pana doctora Rabina z kiniki na Dorset street dokladnie 43/44 dorset street. studiowal w Polsce mowi w jezyku polskim, jest bardzo doswiadczonym, lekarzem I do tego bardzo milym, cieplym czlowiekiem. mi bardzo pomogl mialam do wyrwania gorna 8 emke .i to skomplikowany zab do wyrwania. Pan doktor zrobil to szybko, a po wszystkim nie mialam zadnej opuchlizny I znikomy bol, powiem ze wczesniejsze moje doswiadczenia byly rozne. jestem w szoku ze nie musialam brac nawet tabletek przeciwbolowych a zaopatrzylam sie w nie przed zabiegiem. nie byly mi potrzebne. do kliniki podjechalam z malym dzieckiem, bo nie mialam z kim jej zostawic tak wyszlo i bylam w szoku pomogli mi tam z dzieckiem, zajeli sie nia w tym czasie. naprawde przemili ludzie. jestem bardzo mile zaskoczona i wszystkim polecam . to miejsce i pana doktora . pozdr
Dodano: 30.07.2015 19:01
Odpowiedzi:    
3
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.