Grupa: Dublin
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: grupy (3.00)

Członków: 49 / Dołącz do tej grupy

Dublin i wszystko co z nim związane


Forum: Dublin / Dyskusje na temat Dublina...
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska

Temat:  Problem z Oknem!
Mam mały problem,czy ktokolwiek z forumowiczów byłby mi odpowiedzieć na intrygujący mnie problem.Otóż przy zamykaniu okna jakiś czas temu pokrzywiły sie zawiasy ,skutki sa takie,że nie mogę zamknąć okna .Pytanie!Czy Ja jestem zoobowiązany do naprawy i pokrycia kosztów,czy powinienem poprostu zgłosić ten problem Landlordowi?
Dodano: 10.06.2009 7:50, ostatnio
Odpowiedzi: 11   Odsłon: 2048
 
Pyrrhus (4.38)
mężczyzna, lat 102,
Galway, Irlandia
Temat:  Problem z Oknem!
krótka piłka , ty wynajmujesz i jego zasranym obowiązkiem jest usuwać usterki , jeżeli po twojej interwencji pisemnej tego nie naprawi masz prawo rozwiązać z nim umowę
Dodano: 10.06.2009 8:47
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Problem z Oknem!
Wyjatkiem jest sytuacja, gdy 'pokrzywily sie zawiasy' bo w nie przywaliles czyms 'niechcacy' Tak poza tym, to jak pisal @Pyrrhus, to jego psi obowiazek
Dodano: 10.06.2009 9:28
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Post usunięty
Ten post został usunięty przez autora.
Dodano: 10.06.2009 14:49
 
Przemek (3.79)
mężczyzna, lat 52,
Naas, Co Kildare, Irlandia
Temat:  Problem z Oknem!
"Chłopaczek podejmując krok w którym stwierdza,że wynajmuje mieszkanie,podpisując umowę najmu z Lanlordem ,powinien poczytać coś o zasadach wynajmu.Wiadomo panuje recesja w chwili obecnej i każdy szuka wyjścia z sytuacji.Niezgłosił niech strup mu siedzi."

Możesz to po ludzku napisac?
Dodano: 10.06.2009 17:28
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Problem z Oknem!
Wczoraj mnie landlord odwiedził, bo jego podpisu potrzebowałem, i sam obniżył mi rent o €100. Mi tam się recesja na razie podoba
Dodano: 10.06.2009 18:05
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Problem z Oknem!
""Chłopaczek podejmując krok w którym stwierdza,że wynajmuje mieszkanie,podpisując umowę najmu z Lanlordem ,powinien poczytać coś o zasadach wynajmu.Wiadomo panuje recesja w chwili obecnej i każdy szuka wyjścia z sytuacji.Niezgłosił niech strup mu siedzi."
- tez nie rozumiem, o co chodzi w tej wypowiedzi
Dodano: 10.06.2009 18:45
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Problem z Oknem!
To jakaś literówka lub dwie, tylko nie wiadomo gdzie...
Dodano: 10.06.2009 20:17
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Problem z Oknem!
Obowiazkiem landlorda jest naprawic Twoje okna
Dodano: 16.06.2009 12:45
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Problem z Oknem!
pokrzywiles zawiasy przy zamykaniu okna, na miejscu landlorda to naprawilbym zawiasy i wyrzucil Cie z tej chaty, przyslowie mowi, w h..a to Ty mozesz robic sierzanta na strzelnicy
Dodano: 17.07.2009 22:27
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Problem z Oknem!
temat byl zalozony ponad miesiac temu, wiec pewnie problem dawno rozwiazany ..chociaz fakt, mogl sie zalozyciel tematu pochwalic jak poszlo, skoro juz tu pytal
Dodano: 17.07.2009 23:01
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Problem z Oknem!
Zawiasy kupione+wiertarka+nitownica. Okno naprawione z chatki dupsko już wyniesione,a sprzęcik zakupiony przyda sie w przyszłośći.
Dodano: 6.08.2009 9:08
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.