Grupa: Praca i życie
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: grupy (3.00)

Członków: 160 / Dołącz do tej grupy

Masz z czymś problem? Szukasz porady?


Forum: Praca i życie / Masz z czymś problem? Szukasz porad
 
vitisvinifera (4.50)
kobieta, lat 44,
Greystones, Irlandia

Temat:  Tarot
Ktos kiedys probowal??
Wczoraj nabylam karty z pewna doza nieufnosci, ale im wiecej czytam tym bardziej zaczyna mi sie to podobac. Sklania do przemyslen i chwili zastanowienia nad soba, nawet jesli jest to tylko "zabawa".
Dodano: 12.07.2009 23:17, ostatnio
Odpowiedzi: 18   Odsłon: 3471
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Tarot
Tarot to nie 'zabawa', chyba ze jestes siebie w 100% pewna, ze traktujesz to na rowni z gra w remika.
Dodano: 13.07.2009 0:17
 
ailani (4.36)
kobieta, lat 44,
Dublin, Irlandia
Temat:  Tarot
Popieram Camelota, Tarot zabawa nie jest i jesli nie wiesz co robisz, mozesz sobie bardziej poplatac w glowce niz pomoc. Tarot powinien ci pomoc zrozumiec sama siebie, ale najpierw sie doedukuj, poczytaj, a najlepiej naucz od kogos doswiadczonego, a potem praktykuj sama.
Powodzenia
Dodano: 13.07.2009 0:37
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Tarot
Zgadzam się z przedmówcami,kiedyś też bawiłam się w to,do czasu jak mi nie powiedziano,że trzeba się na tym znać.Podobno to pecha przynosi jeżeli jesteś laikiem w tej dziedzinie
Dodano: 13.07.2009 0:49
 
ailani (4.36)
kobieta, lat 44,
Dublin, Irlandia
Temat:  Tarot
Moze nie tyle pecha przynosi, ile nieznajomosc symboliki kart i nieprawidlowa interpretacja rozkladow moze czlowieka naprowadzic na inna droge niz karty naprawde wskazuja.
Poza tym do zrozumienia Tarota potrzebna jest gleboka intuicja i najlepiej byloby zaczac od rozwijania jej wlasnie, a za karty wziac sie zdobywszy doswiadczenia w tej dziedzinie.
Dodano: 13.07.2009 1:00
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Tarot
czyli mowiac krotko, jesli czujesz,ze 'masz dryg' w temacie(nie mowie tylko o kartach) to zglebiaj.....jesli go nie masz, odloz na inne czasy
Dodano: 13.07.2009 1:07
 
yasmin (4.12)
kobieta, lat 39,
Dublin/Lublin, Polska
Temat:  Tarot
Słyszałam od kogoś, że niedobrze jest jak tarot w padnie w złe ręce? To prawda? Ciekawe czy coś w tym jest...
Dodano: 13.07.2009 1:20
 
ailani (4.36)
kobieta, lat 44,
Dublin, Irlandia
Temat:  Tarot
krotko mowiac to daleko nie zajdziesz
'dryg' nie wystarczy, wielu osobom wydaje sie ze wiedza co robia, bo rozloza karty , przeczytaja opis w ksiazeczce i powiedza czy zdradzil czy nie ...
miedzy 'chciec' a sie do czegos nadawac jest roznica a droga do Tarota prowadzi przez wiele szlakow poznania samego siebie
Dodano: 13.07.2009 1:25
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Tarot
Popieram,dlatego jak mam potrzebę to idę do Tarocisty i tyle
Dodano: 13.07.2009 1:27
 
yasmin (4.12)
kobieta, lat 39,
Dublin/Lublin, Polska
Temat:  Tarot
Ja nie odważyłabym się na zabawę z tarotem.
Dodano: 13.07.2009 1:27
 
ailani (4.36)
kobieta, lat 44,
Dublin, Irlandia
Temat:  Tarot
Odwaga do zabawy nie potrzebna Madrosc do Tarota jak najbardziej ...
Dodano: 13.07.2009 1:38
 
yasmin (4.12)
kobieta, lat 39,
Dublin/Lublin, Polska
Temat:  Tarot
@ailani to fakt, masz w 100% rację.
Dodano: 13.07.2009 1:48
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Tarot
Fajny baner tarota :d
Dodano: 13.07.2009 11:02
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Tarot
@ vitisvinifera niedlugo bedziesz mogla sobie na mnie pocwiczyc madrosc i intuicje masz, wiec nie widze przeciwskazan.
Juz mi raz kolezanka amatorka stawiala tarota i jakos sobie dalej zyje
C U soon!
Dodano: 13.07.2009 16:28
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Tarot
hehe, to raczej nie przypadek, ze sie ten baner pojawil
Dodano: 13.07.2009 18:14
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Tarot
Bylam kiedys u tarociski za namowa kolezanek, dawno temu. Niewiele pamietam i chyba niewiele sie sprawdzilo z tego co powiedziala. Nie poszlabym wiecej z jednego powodu-mianowicie-ile razy mialam decyzje do podjecia albo cos zlego sie dzialo etc zawsze mialam ochote pobiec do jakiegos wroza z prosba o pomoc. I bardzo mi sie to nie podobalo. Ze nie umiem polegac na sobie , swojej intuicji, woli, rozumie etc Moze jestem na to za slaba. Nie wiem. Nigdy wiecej nie poszlam i nie pojde-choc mnie nieraz kusi. Nie chce odbierac sobie przyjemnosci decydowania o sobie na podstawie swojej wlasnej oceny sytuacji. A wiem ze zasugerowalabym sie tym co ktos mi powiedzial myslac ze to jedyna prawda.
Dodano: 13.07.2009 22:30
 
vitisvinifera (4.50)
kobieta, lat 44,
Greystones, Irlandia
Temat:  Tarot
Moim zdaniem Tarot nie jest narzedziem do przepowiadania przyszlosci, tylko do poznania siebie i lepszego zrozumienia problemu czy zagadnienia, co "pomaga" w podjeciu decyzji (zauwazamy rozne aspekty problemu, ktore wczesniej mogly byc przez nas ignorowane).Do wszystkiego oczywiscie potrzebna jest odrobina zdrowego rozsadku, z czego nie zamierzam rezygnowac. Zdaje sobie sprawe z tego, ze do odpowiedniej interpretacji kart jest porzebne doswiadczenie jak rowniez intuicja, ale z pewnoscia nie przeraza mnie odkrywanie samej siebie, wprost przeciwnie
Dodano: 14.07.2009 19:48
 
fassara (2.50)
kobieta, lat 38,
Prague, Polska
Temat:  Tarot
Tarot jest bardzo stary, ale świetna gra. Należy dopasować, ale nie mylić z czystej przyjemności, ponieważ karty dostarczają informacji o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, oczywiście. Każda karta ma inne znaczenie w kontekście znaczenie to znowu inna. W internecie istnieją dziesiątki dostawców [url=http://www.kosmica.pl/tarot-karty/]tarot[/url]. Niestety, większość nic kosztować. W Kosmica jest wspaniała cecha. To nic nie kosztuje, a także w dalszym ciągu całkowicie najwyższej klasy. Tutaj można dowiedzieć się wszystkiego o swojej przyszłości przez profesjonalnego czytelnika tarota.
Dodano: 2.02.2014 15:11
 
Rododendron (2.50)
kobieta, lat 50,
Dublin, Irlandia
Temat:  Tarot
Znacie może jakąś dobrą polską tarocistkę w Irlandii?
Dodano: 19.01.2015 22:40
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.