Grupa: Szturmowa
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: konto_usuniete (2.50)

Członków: 3 / Dołącz do tej grupy

Z potrzeby chwili,dla tych którzy chcą walczyć z nudą i rutyną,która dopadła to forum ;-) O wszystkim i o niczym,tematy kontrowersyjne i błahe.Piszta cokolwiek i jakkolwiek :D Byle duuuużo ;-)


Forum: Szturmowa / Ofensywa forumowa
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska

Temat:  Ofensywa...
Zaczyna mi brakować słów na to co dzieje się na nadajemy....wkradła się nuda i rutyna,każdy sobie rzepkę skrobie,garstka nadaje reszta w odwrocie.Kurna z samej nazwy cholernej jakby ktoś nie zauważył wynika jasno NADAJEMY!!!!!
Każdy jest tu z innych powodów,bierze co chce i spada,dostaje i resztę ma w dupie.Bo co? Wysilać szare komórki,dać coś z siebie?
Po co zapytacie,a po to chociażby by inni dobrze się poczuli,by mogli dowiedzieć się czegoś od Was,czy to będzie błahe,czy też poważne.Jesteśmy dorośli,przynajmniej tak Nam się wydaje,a zachowujemy się jak dzieci.Zawołam o lizaka,dostanę go i mogę iść do innego sklepu.
Podchodzę może zbyt poważnie do tematu,ale zaczyna mnie to lekko wnerwiać,na każdym forum to samo,czy jesteśmy tak ograniczeni,żeby nie umieć dać coś z siebie? Nie będę pisać o tym ,jacy jesteśmy jako Naród bo wałkowane było to nieraz,ale to forum,ten portal umiera,a nie zostawia się nikogo i niczego co dało Nam tak wiele(znajomych,informacje,miłość,ból itp.) na pastwę losu
Dlaczego chcę ratować ten portal? Nie wiem....HAHAHA
W sumie tak jak Wy:
- mam w dupie czy Ktoś coś napiszę ciekawego
-mam w dupie wolę czytać niż stukać w tą pieprzoną klawiaturę
-mam w dupie,bo nikt mi za to siedzenie nie płaci
-mam w dupie,bo to tylko internet i fałsz
-mam w dupie tak jak reszta mnie
itd.,itd.
Ps.Dyskusja mile widziana,jeżeli jeszcze to potraficie



Ten post został edytowany - 9.10.2009 9:41:59
Dodano: 9.10.2009 10:39, ostatnio
Odpowiedzi: 24   Odsłon: 2291
 
maszka (4.48)
kobieta, lat 49,
Limerick, Irlandia
Temat:  Ofensywa...
hm... w bojowym nastroju jesteś dziś Kochana

się ustosunkuję, choć żem nieśmiała...
no więc właśnie: ja nieśmiała jestem i dużo mi łatwiej dodać coś do wątku, który już jest, niż zaproponować nowy... :|
tyle tłumaczenia się

ale też przyznam, że lubię tu przychodzić, zwłaszcza jak się coś dzieje i brakuje mi ostatnio ruchu na Nadajemy, tyle, że nie mam prawa narzekać, bo sama niewiele robię....

ech, życie....
Dodano: 9.10.2009 11:00
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Ofensywa...
Nie jęcz @Maszeczka i nie zwalaj na życie i nieśmiałość
Pierś do przodu i do boju Kochana
Dodano: 9.10.2009 11:04
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Ofensywa...
Czy mogę tu pospamować ?


...nim zapoznam się precyzyjniej ze szczegółami
Dodano: 9.10.2009 11:07
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Ofensywa...
Tu możesz wszystko Kocurku,czuj się jak w kojcu
Dodano: 9.10.2009 11:10
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Ofensywa...
Chciałem zauważyć, że znaczna część słów powyżej pokrywa się w moim odczuciu z rzeczywistością.
Oczywiście dodam też parę słów od siebie, aby nie było, że krzykaczem tylko jestem :P....niech tylko wolną chwilkę znajdę








....a będzie w tym kojcu więcej niż dwie kotki obecne ? :oczami:
Dodano: 9.10.2009 11:29
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Ofensywa...
Spoko Kocurze,wiem że zmagasz się z pracą,by w podnieść podupadłą gospodarkę irlandzką



A co do kotek...hmmmmm....nie umiem odp. na to pytanie,ale kojec duży to na pewno wszystkie się zmieszczą
Dodano: 9.10.2009 11:40
 
dona1972 (4.45)
kobieta, lat 2024,
Wexford, Irlandia
Temat:  Ofensywa...
hmmm masz rację @Badb ..pozmieniało się to i owo .
Był czas ze chętnie nadawałam ,ale w tedy jeszcze pracy nie miałam .
Teraz trudno jest mi się do kompa dorwać ,ale wpadam i udzielam się ile mogę. Choć tak jak @maszka dość wstydliwa jestem i nie raz już po łapkach dostałam , "a to uczy pokory " )
Dodano: 9.10.2009 13:02
 
Geisha (4.53)
kobieta, lat 2024,
Dublin, Irlandia
Temat:  Ofensywa...
'Choć tak jak @maszka dość wstydliwa jestem i nie raz już po łapkach dostałam , "a to uczy pokory " )'

To samo sie mnie tyczy...
Dodano: 9.10.2009 13:06
 
Strefa9 (4.13)
mężczyzna, lat 50,
9Town, Irlandia
Temat:  Ofensywa...
Ej, dziewczęta, to tylko internet przecież. Nie przejmowamy się badziewstwem...
Dodano: 9.10.2009 13:10
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Ofensywa...
No właśnie....czy się przejmować?...jesteśmy jacy jesteśmy,każdy zna swoją wartość
Dodano: 9.10.2009 13:20
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Ofensywa...
Mam wielki sentyment do nadajemy,ie, bo wiele sympatycznych osób dzięki temu portalowi poznałem. Stosunkowo mało tu niewydarzonych cwaniaczków. Szkoda by było, gdyby się to miało rozlecieć.
Dodano: 9.10.2009 19:53
 
plusewaplus (4.39)
kobieta, lat 66,
Bielsko, Polska
Temat:  Ofensywa...
..a ja?
nie zawsze jestem w temacie,gdyz juz nie jestem polka irlandzka..
ale jeszcze po lapkach nie dostalam wiec staram sie udzielac..
Bardzo wiele osob polubilam
Dodano: 9.10.2009 20:48
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Ofensywa...
Wnerwiłam się dlatego,że naprawdę bywałam już na niejednym forum,nigdzie nie zagrzałam tak długo miejsca(powody różne)
Tutaj tak jak @Valdii napisał jest naprawdę wielu fajnych ludzi z którymi można poważnie,na jaja,bez fochów pogadać,pośmiać się itp. i serce mi się kraje jak widzę dni kiedy jest dzień dobry,skojarzenia,coś tam jeszcze i dobranoc.Przy takiej ilości ludzi to po prostu masakra dlamnie,mam nadzieję,że ruszycie z kopyta,bo szkoda zmarnować to co tu zbudowaliście
Dodano: 9.10.2009 20:49
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Ofensywa...
Może to jesień tylko się zbliża. Filma jakiegoś obejrzeć trzeba
Też się wkurzałem kiedyś widząc setki logujących się (a ile nie logujących się), a odzywa się kilka osób. Tak to już jest. Nie ich interes, nic nie zyskają, to po co. Może i lepiej. Tak to sobie tłumaczę. Ot, szczęśliwi, co nie potrzebują kontaktu z innymi...
Dodano: 9.10.2009 21:40
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Ofensywa...
oburzona @Badb
Jesli chodzi o mnie, to nadawalam jak mialam duzo wolnego czasu.
Teraz tylko wpadam sporadycznie, zeby zobaczyc czy jeszcze zyjecie.
Pozdrawiam wiekszosc z Was bardzo serdecznie.
Dodano: 9.10.2009 22:17
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Ofensywa...
Noooo.....już 7-em kocic i jakieś dwa intruzy w kojcu......spoko.....podzielę się

......miejscem w kojcu

Nie wiem jak reszta, ale zbyt poważnie sam rzadko dyskutuję. Wychodzę z żałożenia, że nie ma sensu brać wszystkiego na poważnie, bo z życia wiem, że powaga jest gówno wartym stanem. Chyba, że to tylko moje życie takim gównem jest
Bynajmniej z samych rozmów i dyskusji na forum, mało kto wyciąga wnioski by coś zmienić......przeważnie każdy obstaje przy własnej racji i suma sumarum z dyskusji nic nie wynika. Można zatem dyskusję nazwać bełkotem :P
Gdy jednak ktoś traktuje poważnie dyskusję to nic mniej poważnego do dyskusji nie doda.....nie wiem, czy dlatego, aby się czymś nie zhańbić, splamić lub poniżyć poprzez jakieś głupstwo......być może niektórzy kokietują w ten sposób.
Bywa, że nie mam czasu albo możliwości by coś napisać. Pracując kukam na forum poprzez zapiźdz....ły telefon komórkowy, który nie wszystko mi wyświetla a nie jestem aż tak uzależniony by kupować bardziej zaawansowanego sprzęta.......jednak zerkam, by od czasu do czasu wtrącić własne zabawne trzy grosze.
Nie wymagam, aby inni także musieli chcieć coś napisać za wszelką cenę, bo pustka w głowie i mnie samemu się przytrafia, ale gdybym wiecznie miał wszystko traktować poważnie, to już w ogóle nic bym nie pisał.


Wyluzujcie, bo nikt tu za inteligencję słów nie ocenia a bycie głupkiem to wręcz zaszczyt

Smiesznie życzę
Dodano: 9.10.2009 23:06
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Ofensywa...
I NADAL NIC
Nie tylko @Badb jest oburzona
Dodano: 28.10.2009 19:22
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Ofensywa...
Gdyby każdy miał w toalecie łącze, to myślę, że przynajmniej raz dziennie kilka słów by miał czas napisać



......ciekawie by się czytało treści wyciskane z ust
Dodano: 28.10.2009 23:38
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Ofensywa...
He he. Nadajemy.ie powinno zainwestować w toaletowe terminale i rozdawać je za darmo. Może by więcej odważnych było. Tak to nasza garstka tylko wystawia się na pośmiewisko dla rzeszy krytyków.
Dodano: 29.10.2009 1:10
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Ofensywa...
Święte słowa Panowie
Dodano: 29.10.2009 9:35
 
ewa555 (4.50)
kobieta, lat 42,
Dublin, Irlandia
Temat:  Ofensywa...
I tylko sie praca zaslaniaja heehhehe
Dodano: 29.10.2009 9:40
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Ofensywa...
A mi się nudzi i sobie pobłaznuję, wisi mi to co z tego wyjdzie. Może coś zabawnego.
Dodano: 3.11.2009 0:22
 
ewa555 (4.50)
kobieta, lat 42,
Dublin, Irlandia
Temat:  Ofensywa...
ja poprosze ,chetnie poczytam ostatnio bylo wesolo wiec moze tym razem tez sie uda
Dodano: 3.11.2009 0:27
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.