Grupa: Szturmowa
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: konto_usuniete (2.50)

Członków: 3 / Dołącz do tej grupy

Z potrzeby chwili,dla tych którzy chcą walczyć z nudą i rutyną,która dopadła to forum ;-) O wszystkim i o niczym,tematy kontrowersyjne i błahe.Piszta cokolwiek i jakkolwiek :D Byle duuuużo ;-)


Forum: Szturmowa / Ofensywa forumowa
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska

Temat:  Dopadli Romusia...
Wszyscy wiedzą,ale przypomnę może :
Reżyser Roman Polański został w sobotę, 26 września, zatrzymany na lotnisku w Zurychu i umieszczony w tymczasowym areszcie ekstradycyjnym na podstawie amerykańskiego nakazu aresztowania.

więcej na:
http://film.onet.pl/zwiastuny/11044,1576732,267,specjalne.html

I co,bo mam mieszane uczucia kurna,z jednej strony wybitna postać z drugiej przed odpowiedzialnością za swoje czyny nie powinno się uciekać,więc jesteście po której stronie barykady?
Dodano: 9.10.2009 11:56, ostatnio
Odpowiedzi: 60   Odsłon: 3179
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Dopadli Romusia...
"Mam wrazenie przygladajac się tej dyskusji o Polańskim że dużo ludzi broni go nie ze względu na to kim jest .... ale ze względu na to że sami niejednokrotnie mają coś na sumieniu i chcieliby nie odpowiadać za swoje czyny. Jeżeli Polańskiemu się uda to dlaczego innym ma się nie udać??"

Pokaż mi kogoś kto nie ma czegoś na sumieniu i nie mówię tu o jakiś wielkich sprawach,błądzić jest rzeczą ludzką.Odpowiadać za swoje czyny jak najbardziej mogę,jestem świadoma swoich win i jeżeli kiedyś ujrzą światło dzienne wezmę je na klatę
A swoją stroną też nie zbałamuciłam Małolata żadnego.
A Romuś no cóż jak się długo ucieka,to można do tego przywyknąć w końcu
Dodano: 9.10.2009 17:28
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Dopadli Romusia...
@Badb
Oczywiście że kazdy ma coś na sumieniu ale uciekanie przed sprawiedliwością to już inna rzecz. Chodzi o nieuchronność kary za popełnione winy. Pokazanie ze ucieczka nie jest wyjściem tylko pogłebieniem problemu.

A czy nie lepiej zrobiliby Ci zwolennicy Polańskiego gdyby powiedzieli:
" Romuś jedź przed sąd, jesteśmy z Tobą będziemy Cię wspierać. Pokaż klasę i nie uciekaj już więcej"
Tak sie składa że Ś.P M. Jackson nie bał stanąć się przed sądem gdy go oskarżano. Dlaczego Polański miałby nie spróbować ??
Dodano: 9.10.2009 18:13
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Dopadli Romusia...
Chodzi o nieunikanie wymiaru sprawiedliwości. Sąd by mu nic zapewne nie zrobił, bo co on za przestępstwo popełnił, ale on 30 lat w balona leciał.
Dodano: 9.10.2009 18:59
 
dona1972 (4.45)
kobieta, lat 2024,
Wexford, Irlandia
Temat:  Dopadli Romusia...
ciekawe dlaczego uciekał
..może dlatego że był pewien przegranej ,a zależało mu na karierze ?
..bo w sumie kto wie jakby się to odbiło na jego "w ten czas" przyszłości jako dobrze zapowiadającego się aktora .
Oczywiście to nie tłumaczy jego postępku , najlepiej złapać byka za rogi..nie uciekać

tak mnie jeszcze a pro po tematu naszło
Dodano: 9.10.2009 19:21
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Dopadli Romusia...
No kariera na pewno Jego nie poszłaby tak gładko
Dodano: 9.10.2009 20:53
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Dopadli Romusia...
Zyskał też grono fanów ostatnio...
Dodano: 9.10.2009 21:29
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Dopadli Romusia...
@valdie
"Chodzi o nieunikanie wymiaru sprawiedliwości. Sąd by mu nic zapewne nie zrobił, bo co on za przestępstwo popełnił, ale on 30 lat w balona leciał."

Za latanie balonem przez 30 lat amerykański wymiar sprawiedliwości nie jest w stanie nic mu zrobić.

Seks z nieletnią.

Polański stanie się ikoną 76-letnich emerytów wyrywających trzynastki !!!


Jak ja mu zazdroszczę
Dodano: 28.10.2009 23:57
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Dopadli Romusia...
Nie wiem czy jest czego....
Dodano: 29.10.2009 1:03
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Dopadli Romusia...
Hehehehe.....słyszałam że dwa lata może dostać,czyli 2 sezony
Dodano: 29.10.2009 9:38
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Dopadli Romusia...
Wypuszczą Polańskiego, bo jest stary!!!!!!!!!!

Wiek i rodzina pomogły Romanowi Polańskiemu w walce o wyjście ze szwajcarskiego aresztu. Sąd zgodził się wypuścić oskarżonego o gwałt na nieletniej reżysera na wolność. Jak tłumaczył, Polański "jako odpowiedzialny ojciec, szczególnie w jego zaawansowanym wieku", będzie dbał o finanse najbliższych. A mowa o gigantycznej kaucji, która przepadnie, jeśli reżyser znów ucieknie.

dziennik.pl

Ps.Kaucja 3 miliony euro,obroża i pobyt w rezydencji w Szwajcarii,no Staruszek sobie odpocznie
Dodano: 27.11.2009 10:37
Odpowiedzi:    
3
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.