Grupa: Dublin
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: grupy (3.00)

Członków: 49 / Dołącz do tej grupy

Dublin i wszystko co z nim związane


Forum: Dublin / Dyskusje na temat Dublina...
 
MaggieDublin (2.50)
kobieta, lat 33,
Dublin, Irlandia

Temat:  Prawko:)
Czesc, sluchajcie,potrzebuje zrobic prawko w IRL.:P Zna ktos dobra szkole która pomoze mi zdac?!Thx za info
Dodano: 30.10.2009 16:38, ostatnio
Odpowiedzi: 4   Odsłon: 1789
 
michorn (4.50)
mężczyzna, lat 36,
Dublin, Irlandia
Temat:  Prawko:)
hm, opinie o szkolach czesto sa indywidualne, nie bede polecal nic konkretnego ale najlepiej sprawdz szkoly w okolicy swojego punktu egzaminacyjnego lub tego ktory wybierzesz, male lokalne szkoly czesto skupiaja sie na 2-3 punktach przez co dobrze znaja rejon, a nie wiem jak jest z duzymi szkolami ktore np ucza w calym Dublinie.
Dodano: 30.10.2009 17:42
 
pjotfurEK (4.51)
mężczyzna, lat 41,
Athlone, Irlandia
Temat:  Prawko:)
Wypowiem się bardzo subiektywnie, ale moim zdaniem w tym kraju można bardzo łatwo zdać prawo jazdy. Patrz połowa irlandzkich "kierowców" na drogach...
Dodano: 30.10.2009 21:04
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Prawko:)
Ja robiłem prawko i to kilka razy. Zrobiłem tu kat. C i D. Mam doświadczenia z Airport Driving School i ISM. Ci pierwsi się cenią ale nie wypuszczą cie na egzamin dopóki nie będą pewni że umiesz jeździć, czyli to się wiąże z całkiem sporą sumką za lekcje jazdy (jakieś 10 lekcji w moim przypadku było). Ale masz prawie gwarancję że zdasz. ISM podchodzi trochę inaczej i jeśli powiesz że czujesz się na siłach to jedziesz i zdajesz test (albo nie). Zdawałem w Raheny i pomimo że wszyscy mówią że to trudny ośrodek egzaminacyjny i trasa (Finglas podobno łatwiejsze dużo jest) to nie miałem problemów. Co nie znaczy że problemów nie miałem
Dodano: 30.10.2009 21:14
 
killester (4.25)
mężczyzna, lat 64,
Balbriggan, Irlandia
Temat:  Prawko:)
Moge dodac ze corka zdawala w Raheny i umoczyla, a w Finglas zdala. Nie pobierala tu zadnych jazd. Moze nie skromnie to zabrzmi ja bylem jej instruktorem.
Dodano: 30.10.2009 21:33
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.