Grupa: Positive Academy
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: Strefa9 (4.13)

Członków: 33 / Dołącz do tej grupy

Już od dawna żyje własnym życiem...


Forum: Positive Academy / pozytywnie pozytywny :)
 
Strefa9 (4.13)
mężczyzna, lat 50,
9Town, Irlandia

Temat:  Ring
Tu się można obrzucać ;D
Dodano: 26.11.2009 15:02, ostatnio
Odpowiedzi: 78   Odsłon: 3762
 
maszka (4.48)
kobieta, lat 49,
Limerick, Irlandia
Temat:  Ring
ja powiem@Strefa. Pod wrażeniem byłam, zwłaszcza, że polskie MMA to dla mnie trochę oksymoron był dotąd.
Podobała mi się inwencja Khalidova i jego inicjatywa, ale skuteczność i precyzja mu kulały. Niewątpliwie to jedyna widowiskowa walka wieczoru, ale niestety uważam, że niesłusznie wygrał. Gdyby walkę zakończono po 3 rundach, remis byłby uzasadniony. Dogrywka moim zdaniem należała do Japończyka i szczerze mówiąc mam niesmak, nawet sam Khalidov wyglądał jakby nie był przekonany o słuszności werdyktu.

Ale tak czy owak miła odmiana po mdło-chaotycznym występie "Wiatraka" Pudzianowskiego
Dodano: 8.05.2010 13:01
 
celticross (3.71)
mężczyzna, lat 44,
Dublin, Irlandia
Temat:  Ring
Walka Khalidova byla faktycznie dobra walka i pokazem tego, jak mniej wiecej powinna wygladac. Nie obciskiwanie sie tylko Chociaz malo brakowalo, ze by walki nie bylo, za tego kopa w jajca
Dodano: 8.05.2010 13:01
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Ring
To wyewoluowany wrestling. Wierząc, że oni się biją to jakbyś w teatrze nie pozwolił, aby się zdradzali i im podpowiadał...
Dodano: 8.05.2010 16:29
Odpowiedzi:    
4
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.