Grupa: Praca i życie
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: grupy (3.00)

Członków: 160 / Dołącz do tej grupy

Masz z czymś problem? Szukasz porady?


Forum: Praca i życie / Masz z czymś problem? Szukasz porad
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia

Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Cuda się zdarzają, ale lepiej zagłosuj na JKM


Ten post został edytowany - 22.02.2010 3:43:01
Dodano: 22.02.2010 4:13, ostatnio
Odpowiedzi: 636   Odsłon: 25054
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Polska dawno poległa i pogłębia się ta przepaść między ogłupionymi i rozsądnymi. Z tymże Ci rozsądni są coraz bardziej zdeterminowani. Może i polegną, ale lepiej tak niż żreć hormony z McDonalda słuchając Dody.
Jest nas coraz więcej niebiorących jeńców




Dodano: 31.07.2014 23:54
 
emmetroad100 (4.17)
kobieta, lat 52,
Zielone Wzgorza, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Jak unieruchomic malpe:

"Do pustej tykwy wkłada się małpi smakołyk i przywiązuje się tykwę do drzewa. Małpa wsuwa łapkę przez wąski otwór i chwyta smakołyk, zaciskając na nim dłoń.
Ponieważ otwór jest za mały żeby wyciągnąć dłoń ze smakołykiem a "małpi rozum" nie pozwala puścić zdobyczy, małpa jak głupia stoi obok drzewa z ręką w tykwie aż myśliwi po nią przyjdą."
Dodano: 31.07.2014 23:56
 
emmetroad100 (4.17)
kobieta, lat 52,
Zielone Wzgorza, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Dalabym Ci lajka @Valdie, ale mi sie nie chce.
Dodano: 31.07.2014 23:56
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Polak chwyci za broń gdy ujrzy wroga.....obecnie wrogiem jest bratnia dusza.....nie jakaś tam Rosja, Austria czy Prusy, którzy na ponad wieku potrafili uśmieżyć bunt Polaka.

Do buntu potrzeba zjednoczenia ze wskazaniem na wroga a nie życiowe uciążliwości, które mają sprawić byśmy nie rozpasali się w konsumpcji.

Niemcy mają zaplecze militarne ale bez żołnierzy....wyciągniesz ich do walki sprzed nowinek technologicznych gospodarstwa domowego i dogodnego życia ?

Znowu europa wystawi Nas do wiatru. Raptem 10 lat temu nienawidziliśmy jeszcze Niemców a teraz stoimy u ich stóp zwróceni dupą do Rosji.
Dodano: 1.08.2014 0:00
 
emmetroad100 (4.17)
kobieta, lat 52,
Zielone Wzgorza, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Demokracja to absurd, ale w tej chwili trwa w tym absurdzie walka. Teraz jedyna nasza bronia sa glosy poparcia dla liberalizmu.
Dodano: 1.08.2014 0:02
 
emmetroad100 (4.17)
kobieta, lat 52,
Zielone Wzgorza, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Jestem zdania, ze jezeli to sie nie uda, to nastepnym krokiem bedzie jatka. Mysle niestety, ze rezim tak przekieruje wscieklosc tlumu, ze tlum wykonczy nie tych, co trzeba.
Dodano: 1.08.2014 0:05
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Naszym wrogiem jest EU, którą rządzą Niemcy. Ruskie mają u siebie dość roboty, na pewno nie będą na Polskę atakować, za to EU zdycha i szuka gdzie może.
Dodano: 1.08.2014 0:05
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Chciwość Unii dopadła Ukrainę a tam kolejni złodzieje, którzy na transformacji chcą zarobić wtykają ogłupiałemu społeczeństwu, że demokracja to wolność....a to tymczasem pułapka na zwierzynę....nie małą zresztą. Zgarneli Polskę i NRD, NRD Niemcy wchłonęły z dobrobytem a Polaków zostawili z możliwością "wypracowania" sobie dóbr.....Zresztą mamy stać na straży wschodniej.

Czemuż nie zrezygnują z gazu z Rosji ? Bo się kurwa obawiają, że kapitalizm podupadnie.

Zgadzam się z Cejrowskim, że najpierw powinniśmy odbudować własną suwerenność....z dala od Unii. Nie jesteśmy na tyle nieudolni aby sobie nie poradzić, skoro poradziliśmy sobie z komunizmem bez przelewu krwi i przetrwaliśmy w nim. Błędem było powierzyć władzę Wałęsie który doprowadził komunistów do władzy demokratycznej Polski. Rozgrabili ją doszczętnie z kapitału.
Dodano: 1.08.2014 0:13
 
emmetroad100 (4.17)
kobieta, lat 52,
Zielone Wzgorza, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Chodzisz na wybory @Survie?
Dodano: 1.08.2014 0:15
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Wałęsa był ustawiony, Kwaśniewski przystojny i elokwentny, a jaki jest obecny prezydent?
Wstyd mi za wybory Polaków, ale chociaż mogę powiedzieć co myślę
@survie Już Ci tłumaczyłem, że mylisz korporacjonizm czy oligarchizm z kapitalizmem. W normalnym państwie państwo się nie wpiernicza i nie decyduje, nie ma co za tym idzie przekupnych (a zawsze tacy będą) urzędników. W kapitalizmie jest wolny rynek i to konsument decyduje co jest dla niego dobre. W komunizmie obecnym to bogaci sponsorują wybory i potem kupują ustawy im pasujące.
I przede wszystkim ogłupiają wyborców. 98% mainstreamu w Polsce jest w rękach niemieckich i nie powiem kogo.
Do jutra.
Dodano: 1.08.2014 0:24
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Nie chodzę i nie oddam swojego cennego głosu na kogoś, kto nie istnieje.

Polską trzeba wstrząsnąć jak Piłsudski swoją charyzmą.....wszyscy jego następcy to fiuty i ciule, którzy woleli nie przeginać aby dorwać się do koryta tylko.

Ostatnim prawdziwym patriotą był Jaruzelski. Przekazał władzę opozycji w momencie kiedy była silna aby ją dzierżyć. A przed ZSRR musiał niestety improwizować, że panuje nad sytuacją bo inaczej byłby odsunięty i wolę nie domyślać się, w jaki sposób ze wschodu zaprowadziliby porządek.

Niestety, nadal jesteśmy pomiędzy młotem a kowadłem i zamiast wykorzystać tę przestrzeń, to przyklejamy się albo do młota albo do kowadła.
Dodano: 1.08.2014 0:25
 
emmetroad100 (4.17)
kobieta, lat 52,
Zielone Wzgorza, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Jesli pojedynczy czlowiek nie podejmuje zadnej, chocby najmniejszej akcji, to zadnego wstrzasu nie bedzie.
Dodano: 1.08.2014 0:27
 
emmetroad100 (4.17)
kobieta, lat 52,
Zielone Wzgorza, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Mozna sobie pierdoly wypisywac, ale roznice robi dzialanie.
Dodano: 1.08.2014 0:28
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Wylogowałem się i @survie takie pierdoły pieprzy....
Wiadomo przecież, że Piłsudski nie dość że był socjalistą to i agentem.
O Jaruzelskim nie będę rozmawiał.
Czasem @survie mam ochotę ci coś puścić. Zaraz znajdę....
Już mam. Nie tylko Tobie, ale weźcie się zastanówcie.



Dodano: 1.08.2014 0:32
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
W Polsce nie będzie normalnego państwa jeśli nie zaczniemy BYĆ ....odwracając się od wszystkich twarzą. Znajdujemy się w takim położeniu geopolitycznym, że sami musimy stworzyć odrębny ustrój....inny od zachodu i inny niż na wschodzie.
Na różnicach między europą a azją moglibyśmy wiele zyskać aby całowano Nas w dupę za przeproszeniem.....to nie....całujemy obie strony z pokłonami.

Czy zachód musi Nas lubić ? a w dupie to mam ! Wtedy zaczęli by Polskę szanować.
Dodano: 1.08.2014 0:33
 
emmetroad100 (4.17)
kobieta, lat 52,
Zielone Wzgorza, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
A co Ty @valdie? Odechcialo Ci sie uprzejmosci na lewackim forum? Przylbica Ci sie uchylia?
Dodano: 1.08.2014 0:35
 
emmetroad100 (4.17)
kobieta, lat 52,
Zielone Wzgorza, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Dobranoc.
Dodano: 1.08.2014 0:36
 
seba (4.67)
mężczyzna, lat 99,
Kinsale , Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
@valdi Korwin nigdy nie będzie prezydentem bo jest idiotą :P .....
Dodano: 1.08.2014 0:38
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Jak Ty byś valdie przeżył bez socjalu ? .....nawet nie próbuję sobie wyobrazić :P
Dodano: 1.08.2014 0:40
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Czytałem Ci, co napisałem w zażaleniu do korporacji w imieniu matki.....że "przeżyłam stalinizm, przetrwałam komunizm i poradziłam sobie w początkach demokracji, ale to co wyprawiacie obecnie kojarzy mi się z doznaniami moich rodziców z okresu faszyzmu".
Drugi raz pisać nie musiałem i cofnęli się z nikczemnym działaniem na szkodę matki.

Czyli co ? Tyrpają człowiekiem z nadzieją, że nie odczuje dotkliwego uszczerbku ? Sprawdzają granice do jakich mogą się posunąć ?

Czemu tu w Irlandii tego nie ma ? Hę ?
:P
Dodano: 1.08.2014 0:50
 
seba (4.67)
mężczyzna, lat 99,
Kinsale , Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
survi bo tu jest inaczej :P .....
Dodano: 1.08.2014 1:01
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
valdie siedzi tu i nie odczuwa sprzecznych skrajności z jakimi musi się mierzyć człowiek w Polsce na co dzień.....bo tu ich nie ma. Gdyby siedział w Polsce musiałby pracować....pod przymusem i nawet nie miałby czasu poznać praw jakie mu przysługują a gdyby nawet, to musiałby je wywalczyć z aparatem urzędników lub przed sądem.....na co nie ma zbytnio czasu, bo przymus nakazuje harować.

Fajnie się siedzi na garnuszku i gada o działaniu.....kończąc słowami, że "system jest chory".....ale niczego nie stara się zmienić....łatwiej za to jest wskazać człowieka, który ten chory system wdrożyłby w rodzimym kraju.....dopasowany do położenia w jakim się znajduje. Tylko, że jako prezydent gówno by zrobił, bo krajem rządzi premier :P

Ot, wegetacja

Ten post został edytowany - 01.08.2014 01:17:57
Dodano: 1.08.2014 1:13
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
HA HA HA
http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/31-07-2014-ile-bedzie-kosztowac-polske-rosyjskie-embargo-na-owoce-i-warzywa,1305147.html?playlist_id=17493

Unio !!! Ratuj !!! Przywalili Nas rykoszetem milionem ton jabłek


To dopiero początek :P
Dodano: 1.08.2014 1:31
 
emmetroad100 (4.17)
kobieta, lat 52,
Zielone Wzgorza, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
@valdie, tutaj, to mozna tylko kopie tego Twojego filmiku umieszczac pod kazdym postem nadajowych "dyskutantow". Szkoda sobie glowe zawracac. To beton jest.
Dodano: 2.08.2014 3:18
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Mur czy beton....jakież ma to znaczenie ? :-P Mogę nawet stanąć okoniem komuś w gardle :-P

Spełnia się sen o ameryce....demokracji nie gorszej od unijnej. Byle wygenerować patologię i oddzielić ją więziennym murem od reszty posłusznych prawu.
Wkrótce i w polsce będą wsadzać nieletnich za wagary lub nawet złamanie warunków domowego aresztu za stawianie oporu władzy....aby tylko środki publiczne nie szły bezpośrednio na pomoc i wsparcie w zwalczaniu patologii społecznych, lecz były trwonione w strukturach państwa na utrzymanie patologicznych osobników w więzienniach.
Dlaczego w takiej Holandii wycofuje się światła na skrzyżowaniach, redukuje liczbę
więzień, sprzedaje haszyszowe ciasteczka a w polsce za wielkie pieniądze buduje autostrady z epokowym systemem pobierania opłat za przejazd który generuje kilometrowe korki ? Kurwa, przecież paliwo też kosztuje.
Więcej swobód....na cholerę przepisy zbudowane na założeniu, że człowiek to oszust, złodziej, krętacz, przestępca ? W Dublinie obwodnicą najpierw przejeżdżasz a płacisz w domowym zaciszu najpóźniej dnia następnego lub z nieznacznym kosztem za powiadomienie z przypomnieniem i bez lichwiarskich odsetek, którymi w polsce państwo tylko wspiera przestępczość.

Ten post został edytowany - 02.08.2014 13:53:06
Dodano: 2.08.2014 13:18
Odpowiedzi:    
 ...   
12
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.