Grupa: Praca i życie
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: grupy (3.00)

Członków: 160 / Dołącz do tej grupy

Masz z czymś problem? Szukasz porady?


Forum: Praca i życie / Masz z czymś problem? Szukasz porad
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia

Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Cuda się zdarzają, ale lepiej zagłosuj na JKM


Ten post został edytowany - 22.02.2010 3:43:01
Dodano: 22.02.2010 4:13, ostatnio
Odpowiedzi: 636   Odsłon: 25041
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
W każdym narodzie są ludzie zasługujący na pełny szacunek jak i również są gnidy, które należy wyakcentować przed szereg. Toteż wyraziłem się w liczbie pojedyńczej.

Dodano: 11.07.2014 22:31
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Kocur Słońce, gdybym miała iść dalej Twoim tokiem myślenia, to faszyzm i inne podobne to pikuś !
Bo tych co załugują na pełny szacunek ( musi byc oczywiście w narodzie zgodność co do tych Osób) to jest niewielu, a z resztą co zrobić ?
Zamknąć, rozstrzelać, spalić na stosie, czy wygnać ?
Z prawie 40 mln. społeczeństwa Ilu by zostało ?
Może wyolbrzymiam
Dodano: 11.07.2014 22:38
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Urazę do kogoś można dzierżyć latami aż jej dotkliwość osłabnie. Widocznie Boni przywołał swoim wizerunkiem dawne wspomnienia i sam także na miejscu Korwina wypuściłbym dłoń jeśli nie pięść.

Parę osób mam w głowie i póki nie wchodzą mi w drogę, to może reakcja ich ominie.....ale całkowicie nie zapomnę.

Rejestr w głowie jest tworem nie podlegającym formatowaniu :P
Dodano: 11.07.2014 22:42
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Zgodzę sie i pewnie Każdy ma w głowie taką listę, ale nie rzucamy się na tych Ludzi i nie pitol, że gdybyś spotkał to byś.....
Przecież gdyby Każdy Każdemu to Wszyscy z sińcami by chodzili w najlepszym przypadku
Korwin jest dla mnie gatunkiem niebezpiecznego Świra, po Nim nie wiadomo nigdy czego się spodziewać. To typ Dyktatora, jeśli doszedłby do władzy, to ja tego nie widzę
Mariusz pewnie niedługo mi wyrypie, dlaczego nie walczę o Polskę heheh

Ten post został edytowany - 11.07.2014 22:48:56
Dodano: 11.07.2014 22:47
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Jak na razie to Tusk wykazał się hipokryzją wielokrotnie i trzyma w sejmie za gęby przy głosowaniu jak dyktator.
Pomyśl zatem, czy lepiej mieć takiego u władzy, czy wytykać komuś kto przejawia się w Twoim odczuciu tyranią.

Szanuję ludzi szczerych a Korwin takim jest. Głosować jednak nie zamierzam, bo losy polski mnie pierdolą. Zresztą mój głos wobec głosów oddanych na tych, co ładnie gadają i wyglądają a w rzeczywistości to prymitywne szumowiny okradające tępych wyborców, jest nic nie warty. Nie pozwalam tym samym zaliczać się do idiotów.

Świrem był Wałęsa....do dziś nie wie co mówi. Mimo to ustawił się a upadkiem komuny wpędził rodaków w mechanizm destrukcji społecznej.
Dodano: 11.07.2014 23:01
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Temat rzeka.... władza jakaś musi być, pewnie nigdy Wszyscy nie będą zadowoleni, bez względu Kto będzie u koryta.
Tak to z Naszą Władzą jest ( każdą) , zawsze patrzą by Im było dobrze w d...., a kraj niech sobie jest jaki jest.
Może Ktoś kiedyś dojdzie do władzy co będzie widział i wiedział jak pomagać społeczeństwu,a nie sobie.
Nie przeczę szczerość Korwina godna uznania,ale bycie szczerym nie musi oznaczać bycia prymitywem i nie nakazuje zachowywać się w sposób tylko Jemu znany i uważany za Niego przez jedynie właściwy
Hmmm... Wałęsa ?
Nie znam ,a poważnie jest na mojej liście hahaha
Dodano: 11.07.2014 23:18
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Nie koniecznie muszę spotkać....wystarczy że petent nawinie się w inny sposób wchodząc mi w drogę. Czasem inna forma spoliczkowania daje lepszy upust i satysfakcję.

Ten rząd nie ma za grosz godności i honoru. Patrząc na arenę polityczną można wysnuć wniosek, że podobnie było przed wojną, przed rozbiorami.

Konieczny jest ktoś, kto ma jaja na miejscu a nie ciapowatych cipciaków z waginami na twarzy i świtą która wie jak kraść. Afera za aferą i krycie korupcyjnych machlojek a obywatelowi plują w twarz.

Piłsudski miał charyzmę....Korwin też ją ma....przestańcie się bać takich ludzi, bo gorsi są te chamy u władzy których wydźwięk jedynie pasuje uszom.

Ten post został edytowany - 11.07.2014 23:24:02
Dodano: 11.07.2014 23:19
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Napewno to nie Korwin, oddam moją blond główkę za to
Dodano: 11.07.2014 23:21
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
No....ja bym tak głowy nie wychylał :P
Dodano: 14.07.2014 0:29
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
A co myślicie o pomyśle bojkotu wszystkiego co się reklamuje w TVN? Ja nie wiem co tam reklamują, bo nie oglądam, ale pewnie na fejsie pojawi sięjakaś ściąga.
Spoliczkowanie przez Janusza Korwin-Mikke europosła Michała Boniego, byłego ministra „cyfryzacji” - cokolwiek by to miało znaczyć - w rządzie premiera Tuska, a w swoim czasie - tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa wywołało spory rezonans. Z jednej strony mnóstwo ludzi dało wyraz swej radości, że oto - wprawdzie dopiero po 22 latach od podjęcia przez Sejm uchwały lustracyjnej, niemniej jednak - przynajmniej jeden konfident dostał po mordzie, a poza tym - że oto przynajmniej jeden polityk dotrzymał złożonej publicznie obietnicy - a z drugiej strony podniósł się klangor nad upadkiem obyczajów. Jak dotąd wszystkich przelicytował biłgorajski filozof, prezydujący w Sejmie swojej dziwnie osobliwej trzódce. Stwierdził, że „Hitler też tak zaczynał”, a w związku z tym „musimy powiedzieć: stop bydlakowi” - oraz wezwał niezależne media głównego nurtu, żeby Janusza Korwin-Mikke bojkotowały.
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3158
Dodano: 14.07.2014 17:30
 
mariusz10 (4.65)
mężczyzna, lat 2024,
, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Jak JKM dojdzie do władzy to zakaże jakichkolwiek reklam w telewizji?
Dodano: 14.07.2014 23:31
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Reklamy znikną głównie wtedy, gdy ich oglądalność spadnie do zera. Dotyczy to nie tylko reklam w tv ale należałoby także zbojkotować prasę, internet, radio i zakupy....ograniczając się do podstawowych produktów.

Niestety człowiek z natury jest głupcem i na głupocie każdego finansowane są jego głupie zachcianki.
Moją zachcianką byłby telewizor, który wyłączałby się lub przełączał na inny kanał w chwili pojawienia się reklam.....takiego telewizora nie ma i nie będzie.....prędzej pojawiłby się telewizor wyszukujący tylko reklamy na kanałach.

W tej materii wszystko utrzymuje się głównie dzięki reklamom. Nawet jeśli ich nie będziemy oglądać, to dana stacja zarabiać będzie dzięki reklamodawcom w oparciu o wynik ogólnej oglądalności, co prowadzi do konkluzji, że najlepiej byłoby (jak już to kiedyś valdi radził) wypieprzyć całkowicie telewizor, odłączyć internet, nie kupować gazet i ograniczyć się do podstawowych zakupów.

Jest to możliwe. Można się zaprzeć i bojkotować wszystko. Nie minie rok i zniknie wiele stacji, gazet, portali a na półkach sklepowych zrobi się luźniej.....przestrzenniej. Ba....nawet więcej zaoszczędzimy, bo przecież firmy i koncerny nie drukują pieniędzy - one zdzierają kasę z nas a my głupcy tę kasę dajemy.....pośrednio, lecz to nasza kasa w ostateczności.

Do powyższego nie potrzeba JKM lecz świadomość każdego, że utrzymuje coś czego nie chce. Naszą skuteczną bronią w każdej chwili jest bojkot....niestety w większości.....lecz większość to wciąż głupcy.

Ot taki ja....może prasy nie czytam, mam tylko jedno konto w banku, pierdół i pierdółek nie kupuję....ale nawet tym postem zwiększam popularność portalu a w tle gra telewizor w którym lecą reklamy i nabijają mi rachunek za prąd. No właśnie. Gdyby nie pierdolona lodówka, na noc i wychodząc do pracy wyłączałbym główny bezpiecznik....tymczasem lodówka chłodzi światło a ja nażeram się reklamami pozbawionymi faktycznych kalorii

:P
Dodano: 15.07.2014 2:58
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Jak JKM dojdzie do władzy to nie będzie koncesji na nadawanie telewizji dawanej dla sbeków. Wolny eter. Prać mózgi. będzie mógł każdy, ale nie będzie anonimowy.
Dodano: 15.07.2014 15:59
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
@mariusz10 specjalnie dla Ciebie jako tego wątpiącego w sens jakichkolwiek działań na rzecz naszych potomków. Ludziom się chce i mają dość tego syfu.



Ten post został edytowany - 15.07.2014 17:40:09
Dodano: 15.07.2014 17:39
 
mariusz10 (4.65)
mężczyzna, lat 2024,
, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
@valdie proszę uzasadnij, że jestem wątpiący w sens jakichkolwiek działań na rzecz naszych potomków. Podpowiem Ci, żebyś wcześniej przeczytał trochę moich postów na ten temat. Nie muszę się zgadzać z Tobą i Nową Prawicą.

Tak to ja mogę napisać: @valdi jest .....
Dodano: 15.07.2014 20:35
 
mariusz10 (4.65)
mężczyzna, lat 2024,
, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Przecież walczymy o to, że nie wszyscy muszą być tacy sami. Czy to nie prawda?
Dodano: 15.07.2014 20:37
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
@mariusz10 nie jesteś odosobniony. Wiele osób uważa , że jest chujnia i tak musi być. Ja się z tym nie zgadzam.
Dodano: 15.07.2014 20:51
 
mariusz10 (4.65)
mężczyzna, lat 2024,
, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Czy to ma być uzasadnienie?

@valdi potrafisz chociaż obronić racji Nowej Prawicy? Już z trzema osobami z tej strony politycznej rozmawiałem i jakoś pogubili się w tym wszystkim. Przynajmniej Ty jako czwarty nie daj ciała....

Ten post został edytowany - 15.07.2014 20:55:19
Dodano: 15.07.2014 20:53
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Ten wątek założyłem 53 miesiące temu. Cenię Korwina kilkakrotnie dłużej, a media wkręcają, że to małolaci i fascynacja. Pytaj o co chcesz.



Dodano: 15.07.2014 21:08
 
mariusz10 (4.65)
mężczyzna, lat 2024,
, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
1. Czy NP zlikwiduje konstytucję Polski czy ją zmieni? Jeśli zmieni to w jaki sposób, na jakich zasadach?

2. Ile czasu potrzebuje NP aby wyprowadzić polską gospodarkę do poziomu najlepszych państw w Europie?
Dodano: 15.07.2014 21:32
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Ad.1. Oczywiście że zmieni. Do tego potrzeba 2/3 głosów. E taki sposób, zmieni, że nowe ustawy zaczną działać za 6 lat.
Ad. 2. z 5, ale to jest moja opina.
http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/jak_w_100_dni_zmienic_polske/2236
Dodano: 15.07.2014 21:43
 
mariusz10 (4.65)
mężczyzna, lat 2024,
, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
3. Zostajemy w UE, czy z niej wychodzimy? Na filmikach co innego a w programie partii co innego....

4. Co z tą monarchią o której JKM tyle mówił. Będzie w Polsce?

Ten post został edytowany - 15.07.2014 21:57:30
Dodano: 15.07.2014 21:55
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Ad. 3 Oczywiście, że wychodzimy jak najszybciej. Zostajemy w Schengen.

Ad. 4 Długo nie będzie, jeśli kiedykolwiek. Jak najszybciej będzie republika.
Dodano: 16.07.2014 11:42
 
xjoannax (4.65)
kobieta, lat 52,
Zaginione, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
o jezuuuuuuuuuuuuuu on a co jeszcze klauna nie mielismy prezydenta osioł był baran był jak Korwin zostanie toja wracam do Polski
Dodano: 27.07.2014 19:21
 
emmetroad100 (4.17)
kobieta, lat 52,
Zielone Wzgorza, Irlandia
Temat:  Korwin na prezydenta ;)
Xioannax, co myslisz o utworzeniu Polskiej Agnecji Kosmicznej? Czy klaunem jest ten, kto zgadza sie na jej utworzenie, czy ten, kto sie nie zgadza?
https://www.youtube.com/watch?v=SfA5ARnIuDg

Ten post został edytowany - 28.07.2014 02:18:46
Dodano: 28.07.2014 2:17
Odpowiedzi:    
 ...   
9
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.