Grupa: Praca i życie
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: grupy (3.00)

Członków: 160 / Dołącz do tej grupy

Masz z czymś problem? Szukasz porady?


Forum: Praca i życie / Masz z czymś problem? Szukasz porad
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia

Temat:  Darmowa domena
Szukam takowej z dużą pojemnością,bajerami i w ogóle,najlepiej sprawdzoną
Z góry dziękuje za pomoc
Dodano: 11.03.2010 12:49, ostatnio
Odpowiedzi: 38   Odsłon: 3586
 
ailani (4.36)
kobieta, lat 44,
Dublin, Irlandia
Temat:  Darmowa domena
@Slawek - nie przejmuje sie opiniami ludzi, ktorych opinie sa wyrazaniem zlosliwosci a nie pomocy. Rozmawiamy tutaj o tym jak stronke zalozyc a nie co sie komu podoba i ladnie wyglada, ani jaki termin jest fachowo poprawny, bo to nie portal profesjonalistow.

@Anulklafer-teraz zes mnie zaciekawila tym wlasnym ;D pokazesz?
Dodano: 12.03.2010 11:16
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Darmowa domena
@Ailani może tak,a może nie
Dodano: 12.03.2010 11:25
 
SlawekM2nd (3.92)
mężczyzna, lat 102,
Pipidówka, Inny
Temat:  Darmowa domena
@ailanie. No problem, jak dla mnie. Szybko sie obrazasz, a ja wcale nie jestem złośliwy. Zapytaj innych co sadzą o tych kolorach i czytelnosci strony, bo moze sie okazac, że ci co nic nie mówia sa bardziej zlosliwi niz ja.

[...] a nie co sie komu podoba i ladnie wyglada, ani jaki termin jest fachowo poprawny, bo to nie portal profesjonalistow.

Mozliwe. Ale wiadomo nie od dzis,że na stronki, które sie podobaja "wchodzi" dużo wiecej ludzi, niż na takie, które sie nie podobaja.
Nawet jak to nie jest portal profesjnalistów to za chwile trzeba bedzie i tak z nimi rozmawiac, wiec lepiej miec chociaz ogólne pojęcie.

A poniewaz byle stronę dzis mozna miec gotowa w poł godziny wiec coraz trudniej poszukac sobie dobra nisze.
Dodano: 12.03.2010 11:50
 
survi (4.68)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Darmowa domena
Krytyk się znalazł

Może tu też kolorystka i czytelność ma jakieś znaczenie ? http://www.redtube.com/

Dodano: 12.03.2010 13:56
 
celticross (3.71)
mężczyzna, lat 44,
Dublin, Irlandia
Temat:  Darmowa domena
Kolorystyka w tym przypadku pasuje do tresci...chociaz tez znam bardziej przejrzyste
Dodano: 12.03.2010 16:17
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Darmowa domena
Mi też się podoba stronka naszego forumowego mistrza reiki Kolorystycznie bardzo pasuje.
Tylko to pierdnięcie na początku mi się w firefoxie nie otwiera, chce jakiejś wtyczki i nie wiem po co ten dźwięk. No i nie dopasowuje się do ekranu. Mam 1/3 ekranu pustą. Żeby symetrycznie to byłoby OK, a tak to do poprawki

Zawsze dobrze wiedzieć z kim mamy przyjemność pogadać na forum i z tego się cieszę
Dodano: 12.03.2010 18:32
 
ailani (4.36)
kobieta, lat 44,
Dublin, Irlandia
Temat:  Darmowa domena
@valdie - dzieki za info o pierdnieciu hehe zobacze co to za cholera sie przyczepila

swoja droga to moja pierwsza samodzielnie zrobiona strona i jak na czlowieka co sie na sprawach it nie zna nic a nic, to mysle, ze w miare sie udala. dlatego takim jak ja i ten serwer polecam do zabawy z robieniem stron, chociaz moze sa i lepsze.

a ze niedlugo bardziej profesjonalnie bedzie sie wypadalo oglaszac to i strona profesjonalna bedzie, tyle , ze przez profesjonalistow zrobiona i nie za darmo.
wtedy i kolorystyka i inne takie pierdulki zgadzac sie beda wedle uznanych standardow

@anulkafer - dzieki i wierze , ze z ludkami ci sie uda
Dodano: 12.03.2010 18:46
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Darmowa domena
@Ailani mam nadzieję,chociaż Oni jeszcze nie wiedzą co planuje
Dodano: 12.03.2010 20:37
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Darmowa domena
Jak tam @anulkafer idzie?
Tu dam przykład świetnie prowadzonego i szybko rozwijanego portalu. Faktem jest, że skorzystali na udupieniu kogoś beztroskiego.
http://www.napiprojekt.pl/
Dodano: 21.03.2010 10:04
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Darmowa domena
Na razie @Valdii robię wywiad środowiskowy i biznes plan
Dodano: 21.03.2010 11:15
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Darmowa domena
A ten portal,który podałeś bardzo przydatny z tego co widzę
Dodano: 21.03.2010 11:16
 
bozenat (2.37)
kobieta, lat 54,
Katowice, Polska
Temat:  Darmowa domena
możesz sobie załozyc darmową stronę na
www.stronygratis.pl.tl
nie ma tam opłat
pozdrawiam
Dodano: 21.08.2014 18:01
Odpowiedzi:    
2
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.