Grupa: hity z tv
Typ: Grupa Zamknięta (wymagana akceptacja założyciela)
Utworzona przez: konto_usuniete (2.50)

Członków: 2 / Dołącz do tej grupy



Forum: hity z tv /
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia

Temat:  Eurowizja
No i znowu Nas nie ma w finale
Oglądałam wczorajszy półfinał,wiadomix że Eurowizja nigdy nie powalała poziomem,jednak wczorajszy występ Naszego reprezentanta na tle innych wypadł według mnie nie najgorzej i spokojnie powinien wejśc do finału,ale zabrakło szczęścia i sąsiadów




Na razie mam dwóch Faworytów to Belgia:




i Bośnia-Hercegowina:




A to g... nie wiem dlaczego przeszło:




Utwór stworzył Goran B.,uwielbiam Gościa,ale to przestrzał totalny :/

Dodano: 26.05.2010 9:38, ostatnio
Odpowiedzi: 2   Odsłon: 1846
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Eurowizja
WINNER 2010


I jestem pod wrażeniem,była moją Faworytką w finale,chyba jednak Eurowizja zaczyna zmierzac ku lepszemu

Ten post został edytowany - 30.05.2010 10:22:22
Dodano: 30.05.2010 10:21
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Eurowizja
A że Strefa ruszył temat Eurowizji gdzie indziej i jak zdążyłam zauważyc nikt po za członkami tej grupy nie może pisac w tym wątku,a nie dołączy także,bo grupa zamknięta na dodatek założona przez "konto usunięte" to też mogę co chcę
Bo reszta grupy,baluje gdzie indziej

Oki,a wracając do "fenomenu" Eurowizji i innych wszelakich Festiwali,to moim zdaniem,piosenka musi chwycic człeka od samego początku (przynajmniej mnie).
Są piosenki,które nie zawsze podobają Nam się z pierwszego odsłuchu,a właśnie w tegorocznej Eurowizji to się stało.Niemcy zaprezentowali raz i BUM
A żeby post nie był tylko moim bla,bla,bla to piosenka która reprezentowała Irlandię,słychac było ją oczywiście i to często w tutejszych stacjach radiowych,piosenkarka która ją śpiewa ma na koncie zwycięstwo w 1993 roku na Eurowizji,jednak w tym roku kurna choc baaaardzo się starałam,to tlko flecik mi się podobał




Dodano: 2.06.2010 15:50
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.