Grupa: Positive Academy
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: Strefa9 (4.13)

Członków: 33 / Dołącz do tej grupy

Już od dawna żyje własnym życiem...


Forum: Positive Academy / pozytywnie pozytywny :)
 
Strefa9 (4.13)
mężczyzna, lat 50,
9Town, Irlandia

Temat:  Onet...
Zastanawia mnie zasada przeklejania do serwisu Nadajemy praktycznie całej zakładki "Irlandia" z Onet.pl. Piszę Onet, bo tego jest tu najwięcej i nie dziwne, bo z Onetem najłatwiej...
W misyjną wiarę we współtworzenie serwisu nie bardzo wierzę. Kogo interesuje Onet ten sam tam klika. Mnie często interesuję więc prawie codziennie tam zaglądam. Ale czemu ma służyć przeklejanie?
Zrozumiałbym bez tłumaczenia gdyby chodziło o teksty, które nie są aż tak powszechne jak w Onecie. Gdyby chodziło o informację które nie leżą po prostu wszędzie...
Zastanawiam się dlaczego i dochodzę do różnych wniosków, których w tym momencie nie zdradzę...


Jaki ma to cel i czym się kierujecie?
O odpowiedź proszę zwłaszcza przeklejaczy a w szczególności: maciekk anulkafer - dawniej Chrupek, Valdie...
Dodano: 3.07.2010 13:59, ostatnio
Odpowiedzi: 9   Odsłon: 1546
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Onet...
Ma to sens dla każdego inny, bo wiadomości przeklejone są już odfiltrowane przez wklejającego. Gdyby dużo osób wklejało i nie tylko z onetu (który powinien być zabroniony) to powstałoby coś jak wykop.pl. ale na tematy dotyczące nas tutaj. To się jednak nie uda i ja dodaję teraz tylko gdy mnie coś poruszy....
Dodano: 3.07.2010 14:39
 
Strefa9 (4.13)
mężczyzna, lat 50,
9Town, Irlandia
Temat:  Onet...
Odfiltrowane? To bardzo subiektywny osąd. Nie sądzisz?
Dodano: 3.07.2010 14:45
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Onet...
I właśnie o to chodzi. A może sądzisz, że wiadomości na onecie są obiektywne?
Dodano: 3.07.2010 14:50
 
Strefa9 (4.13)
mężczyzna, lat 50,
9Town, Irlandia
Temat:  Onet...
Nie sądzę...
Dodano: 3.07.2010 14:51
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Onet...
No właśnie. Nic nie jest obiektywne, a onet to kopia TVN czyli manipulowanie na potęgę dla zysku. Trzeba to wszystko traktować przez pryzmat własnych doświadczeń.
Dodano: 3.07.2010 14:55
 
Strefa9 (4.13)
mężczyzna, lat 50,
9Town, Irlandia
Temat:  Onet...
ale dlaczemu przeklejać????
Dodano: 3.07.2010 14:57
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Onet...
Przeklejać wszystko to nie ma sensu.....
Dodano: 3.07.2010 15:04
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Onet...
Do czego pijesz konkretnie?

Dział Artykuły jest po to by dodawac nieprawdaż?
Sami dobrze wiemy,że w Irlandii za dużo się nie dzieje,a jak już to wszystkie serwisy o tym piszą.Jeżeli chodzi o Onet to i tak ma cholerne opóźnienie
Swoją stroną najłatwiej jest przekleic taki artykuł niż stworzyc Go samemu.
Zawsze bierzesz informacje z jakiegoś źródła
No chyba,że mam chodzic po sąsiadach i pytac o różne wydarzenia,lub napisac artykuł o tym jak np. w Tesco widziałam,że Ktoś ukradł bluzkę i ochrona ganiała z Nim itp.
Powtórzę się,ale co tam....zawsze jest jakieś źródło,a ja nie będę tworzyła sama artykułu przestawiając kilka słów,by było że to mój
Dodano: 24.07.2010 11:43
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Onet...
To jeżeli chodzi o informacje i wydarzenia w Irlandii,ale są przecież działy jak Porady,Podróże i Inne,tam przecież każdy może napisac swój artykuł.
Nawet Ty Strefa
Wolimy jednak unikac pisania artykułów,by nie wystawic się na pośmiewisko (chociaż ja mam to w d... ) i spamujemy na forum,pisząc co ślina na klawisze przeniesie.Ot cała prawda.
Dobry artykuł to wysiłek,stac Nas na to?
Oto jest pytanie
Dodano: 24.07.2010 11:52
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.