Grupa: Podróże i wycieczki
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: grupy (3.00)

Członków: 145 / Dołącz do tej grupy

Jakieś plany na weekend?


Forum: Podróże i wycieczki / Jakieś plany na weekend?
 
miszmasz (4.08)
mężczyzna, lat 44,
Baile Átha Cliath, Irlandia

Temat:  Walia-Snowdonia, namiot

Byl ktos w Walli, Snowdonii konkretnie z namiotem?
Mam wielka chec sie tam wybrac autem, jednakze rozbil bym namiot gdzies na gorce jakiejs....tyle, ze to park narodowy
Jesli ktos byl i ma jakies doswiadczenia, prosze o odzew

Dodano: 22.07.2011 9:12, ostatnio
Odpowiedzi: 7   Odsłon: 3907
 
vienko79 (4.07)
mężczyzna, lat 45,
Dublin, Irlandia
Temat:  Walia-Snowdonia, namiot
http://members.virtualtourist.com/m/869ad/4a8b2/

tak to wyglada,o namiocie nic nie wiem,ale jak bys mial miejsce to bym sie pisal tyle ze w tygodniu
Dodano: 22.07.2011 22:00
 
miszmasz (4.08)
mężczyzna, lat 44,
Baile Átha Cliath, Irlandia
Temat:  Walia-Snowdonia, namiot
tylko weekend wchodzi w rachube a prom na ostatnia chwile, wiec albo tam.....albo gdzies w ROI
Dodano: 23.07.2011 1:59
 
mendzik (4.51)
mężczyzna, lat 43,
Dublin, Irlandia
Temat:  Walia-Snowdonia, namiot
jeśli chodzi o Irlandię to mam kilka pomysłów na 2 dniówki po wyspie - Postaram się już dziś jakąś propozycje dodać. Pozdro
Dodano: 3.08.2011 18:29
 
mendzik (4.51)
mężczyzna, lat 43,
Dublin, Irlandia
Temat:  Walia-Snowdonia, namiot
cierpliwość to wielka cnota
z tego co rozmawialismy z ludźmi co byli z nami w szkocji, to myślimy poważnie o powtórce Connemary i tych górek nieco powyżej - czyli jednym słowem powtórce z rozrywki marcowej i spaniu w namiotach na plazy - ale zdecydowanie fajniej byłoby to zrobić póki jest ciepło
Dodano: 3.08.2011 23:55
 
domino (4.38)
kobieta, lat 44,
Dolina Muminków, Irlandia
Temat:  Walia-Snowdonia, namiot
Bylam w tym roku ale za krotko zeby sie nacieszyc. Co do spania na dziko pod namiotem to w Walii w parku narodowym spalam ale nie Snowdonia. Mysle ze nie powinno byc duzego problemu. Wiekszy moze byc z zostawieniem gdzies auta bo nie wszedzie sa parkingi. Od lokalnego dowiedzialam sie ze nagminne jest nocowanie w parku bez namiotu i wstawanie w nocy zeby w jeden dzien zdobyc jak najwieksza liczbe szczytow. Sa jeszcze pola namiotowe (jest w czym wybierac). Ceny; 4 (mowa o funtach) i to blisko pabu , 6 (nie sprawdzałam wszystkich w rejonie wiec co niektore moga byc drozsze) w zaleznosci od pola namiotowego a czasami od wielkosci grupy. Bylam solo i czasami wychodzilo drozej.

Bardzo chetnie przyłacze sie do wyprawy weekendowej. Mapke gdzies mam
Dodano: 11.08.2011 1:16
 
miszmasz (4.08)
mężczyzna, lat 44,
Baile Átha Cliath, Irlandia
Temat:  Walia-Snowdonia, namiot
kwestia dorwania znosnych biletow na prom...te tanie sa tylko w zasadzie na pelna dobe na ladzie tam juz, wiec troche malo czasu...za to te na pelny weekend sa drogie....chyba, ze cos zle patrze i czegos nie wiem :/
Dodano: 11.08.2011 3:38
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.