Grupa: Hobby ...
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: seba (4.67)

Członków: 3 / Dołącz do tej grupy

Grupa stworzona dla Wszystkich ....Możecie wpisywać wątki Waszych hobby :P ........


Forum: Hobby ... /
 
seba (4.67)
mężczyzna, lat 99,
Kinsale , Irlandia

Temat:  Kwiaty ..
Kto z Was lubi kwiaty w domu ??????? Ja mam kilkadziesiąt obecnie i nadal mi mało ........
Dodano: 28.11.2011 23:56, ostatnio
Odpowiedzi: 115   Odsłon: 12853
 
seba (4.67)
mężczyzna, lat 99,
Kinsale , Irlandia
Temat:  Kwiaty ..
@mundek teraz kwitną .... i tak do grudnia potem znowu trochę podrosną :P .....
Dodano: 6.11.2013 15:25
 
mundek131 (4.13)
kobieta, lat 2024,
Citta Di Castello, Włochy
Temat:  Kwiaty ..
to bardzo ksiązkowo sobie rosna, moja nie kwitnie, ale ja o nia nie dbam, chyba jest rózowa hahhaha, czyli moja pozostaje szlumbergerą, a twoje to prawdziwe Grudniki (nazwa potoczna)

Ten post został edytowany - 06.11.2013 15:29:35
Dodano: 6.11.2013 15:28
 
seba (4.67)
mężczyzna, lat 99,
Kinsale , Irlandia
Temat:  Kwiaty ..
@mundek zacznij dbać o nie to one odpłacą pięknymi kwiatami :P ....
Dodano: 6.11.2013 15:36
 
Lea (4.02)
mężczyzna, lat 2024,
, Gabon
Temat:  Kwiaty ..
@Mundek .. powiedz swoim kwiatom ze jak k.... nie urosna to zrobisz z nimi porzadek.......... - albo zapros @Sebka aby odbyl z nimi meska rozmowe .....

te takie najbardziej kolczaste kaktusy - fakt moga byc niebezpieczne stad tak sie przyjely nazwa uzywana fotel poduszka tesciowej....

sa jeszcze takie paskudne kaktusy ktore maja niby miekkie igielki ale jak przejdziesz paluchami to cholerstwa zostaje w rece i swedzi okrutnie....

Ten post został edytowany - 06.11.2013 19:42:11
Dodano: 6.11.2013 19:40
 
mundek131 (4.13)
kobieta, lat 2024,
Citta Di Castello, Włochy
Temat:  Kwiaty ..
@lea te z miekkimi 'liścmi'i to cholerstwo jak diabli, kumpela kiedys przy dostawie , dotknac musiala przypadkiem ręką, a potem twarzy dotykała dlonia, usta jej tak napuchly ze jak jej nie lubilam to az mi jej szkoda bylo i żal, wary jak kopary przez pare dni miala

@Seba, bardziej sprawdza sie u mnie pomysł Lei zazwyczaj, bo jak zaczynam dbac, to przesadnie, a moje roslinki czy zwierzaki tego nie lubia bardziej jak znikomej uwagi mojej

mialam kiedys pieknego aloesa kupiłam sobie odratowałam , ale tak po swojemu , tak troche go tykalam tylko i rósł przepięknie, az kiedys zapalalam nagla szaleńcza mmiloscia do niego i dostawal co najlepsze odżywki , naslonecznienie , pielęgnacje , w ogóle jak debilka z miloci do niego latalam przy nim......no i nie dał rady nadmiarowi mojej miłosci

od tamtej pory jest rosnij albo zdychaj zielona zarazo
Dodano: 7.11.2013 4:02
 
mariusz10 (4.65)
mężczyzna, lat 2024,
, Irlandia
Temat:  Kwiaty ..
Tak @mundek nadopiekuńczość jest niewskazana... Nawet rośliny jej nie wytrzymują

Co do kwiatów. Przekonałem się, że kwiaty nie tolerują towarzystwa niektórych ludzi i po prostu usychają. Kwiaty rosną ileś tam lat, są piękne. Wielokrotnie pojawia się przy nich dana osoba i po kwiatach. Marnieją, znika z nich życie....

Dawno temu jeszcze moja babcia mówiła mi, że kwiaty nie lubią niektórych ludzi ale wtedy w to nie wierzyłem....
Dodano: 7.11.2013 9:03
 
mundek131 (4.13)
kobieta, lat 2024,
Citta Di Castello, Włochy
Temat:  Kwiaty ..
ale mnie to raczej moj kwiatek lubi bo widzi mnie codziennie ,pare razy dziennie nawet z bliska , a ogladac to mnie moze non stop, ale nie dbam o niego; cola go podlewam , kawa , sokiem jak mi zostanie, sporadycznie woda , ale zyje tylko nie kwitnie, ale chyba tez wie ze ja lubie zielone a w nadmiarze kolor wsrod kwiatów mnie razi , wiec chyba mnie lubi moja szlumberga

Ten post został edytowany - 07.11.2013 18:04:45
Dodano: 7.11.2013 13:00
 
mariusz10 (4.65)
mężczyzna, lat 2024,
, Irlandia
Temat:  Kwiaty ..
@mundek po takim traktowaniu to Ty nie zdziw się jak ten Twój kwiatek zacznie mówić
Dodano: 7.11.2013 18:02
 
Lea (4.02)
mężczyzna, lat 2024,
, Gabon
Temat:  Kwiaty ..
@Mariusz no to sie nazywa rzucanie urokow ....jak kwiat zdycha .... i to wcale nie musi byc wypowiedziane... jak Ci tak Babcia mowila ale pewnie nie chciala wystraszyc wnusia .....i nie powiedziala ze to tak ...

@Mundi - fusy od kawy sa super wowczas kwaity beda nadragowane....heheheh


ja lubie araukarie ale to kwiat wyjatkowona zimne pomieszczenia .....cholernie kaprysny....
Fikusy te sa fajne
a difenbachie to maja strychnine....

kaktusow nie cierpie pod zadna postacia - mam nadzieje ze nigdy nie dostane w prezencie fotela tesciowej.....
Dodano: 7.11.2013 18:11
 
mundek131 (4.13)
kobieta, lat 2024,
Citta Di Castello, Włochy
Temat:  Kwiaty ..
araukaria mmmmmm cudna chioneczka, ale faktycznie ciezko ja przekonac do siebie

fikusy to jak moje braciaki mówia tuje oni na wszytkie zielone mowia tuje, ja zamordowala fikusa ktory byl na chacie bo mnie wkurzal ze nie rósl wiec go wystawilam na korytarz i zamarzł

wiem , wiem o fusach , moja matula po kawkach ciotkowych zawsze miala zapas nawozu dla chwastów, i faktycznie zielono na chacie bylo jak w dzungli jakiejs.

a moj jeden biduk jak zacznie ćpac to mi zamiast kwiatów kolce zacznie puszczac wiec podziekuje
Dodano: 7.11.2013 20:52
 
Lea (4.02)
mężczyzna, lat 2024,
, Gabon
Temat:  Kwiaty ..
@Mundek to Ty saportujesz cpunow - normalnie to trzeba zglosic...... hihihihihi


a tu wklejam bo wyglada jak kwiat z hiszpanskiego mam talent - mnie szczeka opadla i nie mam nic wiecej do powiedzenia...laska Japonka zrobila szol - sila wewnetrzna i nie wiem co jeszcze ale zobaczcie....




Dodano: 7.11.2013 21:25
 
mundek131 (4.13)
kobieta, lat 2024,
Citta Di Castello, Włochy
Temat:  Kwiaty ..
....az ciarki mnie przeszły ....niesamowite
Dodano: 7.11.2013 23:05
 
mariusz10 (4.65)
mężczyzna, lat 2024,
, Irlandia
Temat:  Kwiaty ..
Nie wiem @Lea czy to czary, czy uroki... To było kilkanaście lat temu... Faktem jest, że kwiaty nie wszystkich lubią. Chociaż kwiaty bardzo się starają......
Dodano: 8.11.2013 15:25
 
seba (4.67)
mężczyzna, lat 99,
Kinsale , Irlandia
Temat:  Kwiaty ..
byś szukać nie musiał :P ........
Dodano: 18.08.2014 19:44
Odpowiedzi:    
5
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.