Grupa: Randki i spotkania
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: grupy (3.00)

Członków: 299 / Dołącz do tej grupy

Chcesz się umówić? Byłeś/aś na fajnej imprezie? Ta grupa jest dla wszystkich, którzy chcą poznać kogoś ciekawego...


Forum: Randki i spotkania / Randki, spotkania, imprezy...
 
wiolczyk (4.18)
kobieta, lat 50,
Stranorlar, Irlandia

Temat:  Czy to była przyjazń?
Każdy przez całe zycie zawiera jakies przyjaznie czy znajomosci.Decyzja o wyjezdzie zmienia relacje miedzy ludzmi.

Wyjazd za granice oprócz pozostawienia rodziny przynosi równiez inne konsekwencje. Trudno jest zostawic za soba wieloletnie przyjaznie, przyjacół dzieci z podwórka.Obiecałam sobie że nie bede taka jak wielu moich znajomych którzy lata temu opuścili kraj a teraz nie poznają mnie na ulicy.
Jednak mimo moich telefonów,smsów czy majli przyszły świeta i ze smutkiem zauważyłam że nikt nie odpowiada nawet na życzenia. Najbliższe przyjaciółki z którymi spędziłam mnóstwo czasu przez ostatnie kilka lat zapomniały. Zdumiewający fakt tym bardziej że nie ma mnie w kraju 8 miesiąc a we wrzesniu wszystkich odwiedziłam będąc w Polsce.

Napiszcie jak to wygląda u Was? Czy tylko moji znajomi tak szybko zapomnieli czy może taka jest cena wyjazdu?
Dodano: 13.01.2008 0:25, ostatnio
Odpowiedzi: 33   Odsłon: 2141
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Czy to była przyjazń?
Tak zapytam, home base? To już nie woodies jest na topie?

P.S. Poranne mdłości to nie tylko ciąża, to może być zwykły kac
Dodano: 2.02.2008 2:31
 
Aneczka (3.95)
kobieta, lat 43,
Cobh, Irlandia
Temat:  Czy to była przyjazń?
no tak.... ja mam mdłości całodobowe
dla ciekawskich dodam, ze nic nie piłam
co nie zmienia faktu, ze cholernie mi tu źle... ja chce do Poleczki naszej kochanej...
niech mnie stąd ktoś zabierze, tu jest okropnie!
Dodano: 2.02.2008 12:31
 
czeremcha (4.21)
kobieta, lat 60,
Dublin, Irlandia
Temat:  Czy to była przyjazń?
W woodies nie byłam W homebase - wiem, że dostanę czego szukam. Zresztą nieważne - grunt, że jak przeciętna Polka spędzę niedzielę na zakupach

Ania
Dodano: 2.02.2008 20:20
 
czeremcha (4.21)
kobieta, lat 60,
Dublin, Irlandia
Temat:  Czy to była przyjazń?
Aneczka ma mdłości bo jest przy _beznadziei _ - bo tak sobie założyła

Ania
Dodano: 2.02.2008 20:43
 
Aneczka (3.95)
kobieta, lat 43,
Cobh, Irlandia
Temat:  Czy to była przyjazń?
hehe, no cóż... przy beznadziei i przy nadziei też mam mdłości
no, ale te mdłości to akurat mam na serio i to wcale nie przez beznadzieję...

ale wiecie co.. zrobiłam taki mały test:
robiłam sobie opisy na GG, na początku bardzo fajne i radosne: wiosna tuż tuż, Martusia już chodzi itp itd. odzew był głównie od znajomych z którymi gadam codziennie, a jak napisałam: wszystko do dupy, źle, źle, fatalnie czy takie tam, ze chce już do Polski to wyobraźcie sobie, ze odezwały się starzy znajomi z Polski, pytając: co się stało? hehehe, dobre, co nie? odpowiedziałam wszystkim zgodnie z prawdą, że nic, taki żarcik
Dodano: 2.02.2008 21:10
 
zuza (4.26)
kobieta, lat 51,
Galway, Irlandia
Temat:  Czy to była przyjazń?
byłam w polsce ostatni raz na początku grudnia. I po tym pobycie wiem,ze pewne przyjaznie stały sie już historią,przemineły prawdopodobnie bezpowrotnie, a moze sie myle...nie wiem.Mozepowróca za jakiś czas... W kazdym razie byłam wielce zawiedziona, gdy moja jedna z lepszych przyjaciólek, a własciwie dwie nie znalazły czasu by sie ze mną spotkac w ciagu 8 dni jakie spedziłam tam mieszkając od nich w promilu 2 min samochodem, max10 min. spacerem. wiem, obie były zapracowane...ale dla chcącego nic trudnego... ale cóz..bywa i tak... Jeszcze rok temu myślałam, ze drugi raz nie przytrafią mi sie takie przyjaznie, teraz myslę, ze to nieprawda, zycie jest pełne niespodzianek i nawet tu w Irlandii można zawrzeć nowe wspaniałe przyjażnie, na ile trwałe to tylko czas i życie pokaże ale moze wcale nie słabsze jak te z Polski jak sie własnie okazuje....a tu ukłony dla Agi, napewno któregoś dnia to przczeczyta....
Dodano: 2.02.2008 22:51
 
filakia (4.05)
kobieta, lat 40,
Dublin, Irlandia
Temat:  Czy to była przyjazń?
"O naiwna a na co Ty liczyłaś dziewcze??Nic tak nie cieszy jak czyjaś porażka ,a Tobie sie udało no to im sie dziwisz?Ludziska liczyli że wrócisz z płaczem a oni będą serecznie Cię rozumieć i współczuć a w duchu sie cieszyć Twoją "porażką".A tu klops! Zawiodłaś ich!Jak mogłaś!"
Ano udało się, udało Bosko, co ? A już w piątek zobaczę większość co się tak interesowała jak mi idzie - rozdanie dyplomów A co do reszty przyjaciół, znajomych, kolegów, koleżanek - również czas pokaże. Ale i tak będę za krótko żeby się ze wszystkimi spotkać...
P.S. Zapomniałam śledzić forum i dopiero teraz zauważyłam Twoją odpowiedź



Dodano: 4.02.2008 0:18
 
wiolczyk (4.18)
kobieta, lat 50,
Stranorlar, Irlandia
Temat:  Czy to była przyjazń?
Urlop i po urlopie. Szkoda gadac jesli idzie o znajomych-wspaniale za to z mamą. Ale nie mam co ukrywac już po 2 dniach tęskniłam za uśmiechem obcych ludzi na ulicach. I cieszę się że to tylko tydzień i szybko minął. Idzie wiosna a ta pora zwykle pozytywnie na mnie działa więc zamiast zamartwiac się tym jak było kiedyś wezmę dzieciaki na spacer, podpatrzymy jak budzi się do życia przyroda.
Dodano: 8.02.2008 13:41
Odpowiedzi:    
2
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.