Grupa: Przedszkola opinie
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: merx (2.50)

Członków: 1 / Dołącz do tej grupy

Spostrzeżenia na temat polskich przedszkoli w Dublinie


 
ania2011 (2.50)
kobieta, lat 42,
Dún Laoghaire, Irlandia

Temat:  Szukam Przedszkola
Witajcie, to mój pierwszy post.
Potrzebuję informacji o przedszkolu dla mojej 2 letniej córki, po krótkiej przerwie powracamy do Irl i tym razem już z dzieckiem. Czy orientujecie sie gdzie znajduje się przedzkole w Dún Laoghaire, jaki jest koszt i warunki?Czy istnieje możliwość dofinansowania do przedszkola? prosze o jakiekolwiek informację.
Dodano: 22.01.2012 21:19, ostatnio
Odpowiedzi: 1   Odsłon: 1978
 
Gryzelda_1 (4.71)
kobieta, lat 38,
Dublin, Irlandia
Temat:  Szukam Przedszkola
Ja mam synka (3,5 roku) zaczęłam szukać przeszkola dla niego, ale okazało się, że w IE większość dzieci które mają 4 lata chodzi do szkoły już...
Co do przedszkoli to tylko tyle się zorientowałam, że są 8-o
drogie... ok 700Euro miesięcznie, natomiast sporo jest placówek opieki dziennej organizowanych w małych grupach i tam ceny są przystępniejsze, ale poszukaj może coś w tym -Sallynoggin Community Preschool (Dun laoghaire) i link http://www.goldenpages.ie/sallynoggin-community-preschool-dun-laoghaire/1/

nie wiem czy tego szukałaś...bo ja póki co w tej tematyce narazie pływam... Ale powodzenia w dalszych poszukiwaniach, ja będę szukać przyjaznej szkoły dla 4 latków
Dodano: 29.01.2012 10:44
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.