Grupa: Praca i życie
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: grupy (3.00)

Członków: 160 / Dołącz do tej grupy

Masz z czymś problem? Szukasz porady?


Forum: Praca i życie / Masz z czymś problem? Szukasz porad
 
mariusz10 (4.65)
mężczyzna, lat 2024,
, Irlandia

Temat:  Małżeństwa homoseksualne i co jeszcze....?
Przez świat jak burza idzie temat legalizacji małżeństw homoseksualnych. Jedne kraje już zalegalizowały takie związki, inne zastanawiają się nad tym. Dzisiaj odpowiednią ustawę przegłosowała np. Francja.

Podobno wg sondażów w Irlandii większość opowiada się za możliwością tego typu małżeństw.

Co Wy na to?

Ja jestem przeciwny małżeństwom homoseksualnym. Akurat tutaj jestem tradycjonalistą. Dla mnie rodzina to kobieta, mężczyzna, dzieci a nie jakieś wymysły. ...
Dodano: 12.02.2013 21:30, ostatnio
Odpowiedzi: 302   Odsłon: 19271
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Małżeństwa homoseksualne i co jeszcze....?
I nie przez małżeństwa homoseksualne, ale przez dwoje chorych osobników...
Dodano: 13.12.2013 2:35
 
mariusz10 (4.65)
mężczyzna, lat 2024,
, Irlandia
Temat:  Małżeństwa homoseksualne i co jeszcze....?
Nastąpi @valdie i to bardzo szybko, za 5-10 lat już w całej Europie homoseksualiści będą mogli adoptować dzieci.

Kto jak kto ale Ty nie powinieneś zapominać, że rządzenie krajami jest odgórne. A rządy każdego kraju są tylko sługami.
Dodano: 13.12.2013 2:44
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Małżeństwa homoseksualne i co jeszcze....?
Hehe, ja pamiętam komunę. Gospodarka decyduje jednak.
Widziałeś nowy felieton Maxa?
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3a-PN4n0USs
Dodano: 13.12.2013 2:50
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Małżeństwa homoseksualne i co jeszcze....?
Nie da się bez opamiętania zadłużać krajów w imię gender czy innego feminizmu. Postęp jest dobry, ale nie jest dobry postęp za wszelką cenę. Kiedyś przyjdzie opamiętanie.




Dodano: 13.12.2013 3:08
 
mariusz10 (4.65)
mężczyzna, lat 2024,
, Irlandia
Temat:  Małżeństwa homoseksualne i co jeszcze....?
Możliwe, że w poniższym tekście należy dopatrywać się zalążków legalizacji.
.
http://www.homopedia.pl/wiki/Norris_przeciwko_Irlandii#.C5.9Arodki_zas.C4.85dzone_na_rzecz_skar.C5.BC.C4.85cego_w_sprawie_Norris_przeciwko_Irlandii
Dodano: 22.01.2014 20:26
 
mariusz10 (4.65)
mężczyzna, lat 2024,
, Irlandia
Temat:  Małżeństwa homoseksualne i co jeszcze....?
Irlandia chce zrobić kolejny krok w postępie..... w pomocy małżeństwom homoseksualnych w zmianie płci swoich dzieci.
.
http://www.fronda.pl/a/irlandia-pozwoli-nastolatkom-oficjalnie-zmieniac-plec,34932.html
Dodano: 2.03.2014 16:30
 
GayChlopak (2.83)
kobieta, lat 36,
Dublin, Irlandia
Temat:  Małżeństwa homoseksualne i co jeszcze....?
Co za bzdury ....

1. Zmiana płci dotyczyć ma kwestii dokumentowo-formalnych - zresztą to tylko projekt

2. Chodzi o normalne małżeństwa a nie homoseksualne


Tak generalnie jak czyta się tego typu wątki z wypowiedziami POLAKÓW to aż czasem przykro się robi / wstyd jest że jest się Polakiem. Z drugiej strony ja nigdy nie doświadczyłem niczego negatywnego ze strony znajomych, kumpli z osiedla czy z pracy (a swego czasu pracowałem w dużej firmie produkcyjnej w PL gdzie wiadomo jacy ludzie pracują ...klasy robotniczej w większości). Zauważyłem że na żywo w realu nie jest tak źle, gorzej jak czyta się różne brednie w internecie -wtedy ma się wrażenie że Polacy to wyjątkowo skrzywdzona umysłowo nacja. Inna sprawa że obraz Polaków na emigracji a obraz przeciętnego Polaka w kraju nieco się różni - niestety na niekorzyść tego na emigracji - wiele razy siedząc w autobusie było mi wstyd za kogoś/innych lub w innych sytuacjach.

A co do tematu homo - ja należę do tych co niekoniecznie są za adoptowaniem dzieci , jedyne czego chcę to związki formalne = małżeństwa czy jakby to nazwać.

Równie dobrze mógłbym nazwać bycie hetero "wymysłem". Owszem zarówno jedno jak i drugie to swego rodzaju wymysły ..ale nie nasze tylko natury. To zbyt skomplikowany i złóżony temat i niektóre wąskie umysły nie są w stanie nawet spróbować tego ogarnąć.

Tak bym chciał żeby każdy człowiek choć na jeden dzień mógł stać się homo ..na próbę.. wtedy następnego dnia świat byłby dużo lepszy ...

A tym nadgorliwym plującym jadem zyczę aby ich dzieci okazały się homo - wiele bym dał by zobaczyć wasze miny ..i te bojowe nastawienie ...

Łatwo jest coś krytykować nie znając dobrze tematu, z góry oceniając. Dla mnie nie ważne jest czy ktoś jest czarny czy biały , homo czy hetero. Dla każdego mam pewien szacunek tyle że potrafię odróżnić "pedała" (którego stworzył sam Bóg a dla nie wierzących - natura,) od pedofila.

Irytuje mnie także mieszanie w to wszystko osób trans itd ...



Ten post został edytowany - 18.05.2014 20:06:23
Dodano: 18.05.2014 19:54
 
emmetroad100 (4.17)
kobieta, lat 52,
Zielone Wzgorza, Irlandia
Temat:  Małżeństwa homoseksualne i co jeszcze....?
Olaboga, kazdy kto nie lubi homoseksualistow, to jest glupi albo ze wsi, albo robotnik, tak jakby bycie glupim lub ze wsi bylo gorsze od bycia homosiem.

Taka to ideologia tolerancji dla wszystkich pod warunkiem, ze wszyscy sa z Mieciem, a kto nie z Mieciem, tego zmieciem.
Dodano: 18.05.2014 21:24
 
emmetroad100 (4.17)
kobieta, lat 52,
Zielone Wzgorza, Irlandia
Temat:  Małżeństwa homoseksualne i co jeszcze....?
Ludziom drogi kolego/kolezanko jest zupelnie obojetne kto jest homoseksualista, dopoki nie ma przymusu milowania anomalii lub rownania jej do normy w kontekscie prawnym.
Dodano: 18.05.2014 21:27
 
burunduczka (4.60)
kobieta, lat 94,
Dublin, Irlandia
Temat:  Małżeństwa homoseksualne i co jeszcze....?
Ja proponuje wstydzić się za siebie i swoje postępowanie,a nie za innych.
Dodano: 18.05.2014 21:30
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Małżeństwa homoseksualne i co jeszcze....
Ja jestem heteroseksualny i wcalę się tego nie wstydzę. Ba!
Nawet jestem dumny z tego powodu
Homosie niech sobie robią co chcą, żenią się, kocą czy pączkują. Byle nie adpotowali normalnych dzieci pod przymusem.
Dodano: 18.05.2014 23:30
 
seba (4.67)
mężczyzna, lat 99,
Kinsale , Irlandia
Temat:  Małżeństwa homoseksualne i co jeszcze....?
Valdi masz racje chłopie ale wydaje mi sie że te wszystkie rzeczy o których tu mówimy prędzej czy później zostaną wprowadzone w życie ...
Ja osobiście wolał bym by to stało się jak najpóźniej ale świat pędzi do przodu a ludzi którzy chcą te zmiany wprowadzić jest coraz wiecej .
Dodano: 18.05.2014 23:48
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Małżeństwa homoseksualne i co jeszcze....?
Też się tego spodziewam, ale to efekt lewackiej propagandy a nie żadnego postępu. To efekt zacofania, ogłupienia i celowego wyniszczania ludzkości.
Rzym upadł poprzez rozpasanie samoistne, teraz to jest celowe działanie.
Dodano: 19.05.2014 18:16
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Małżeństwa homoseksualne i co jeszcze....?
@GayChłopak

Czy do rżnięcia w dupę kolesia lub obciągania mu penisa niezbędny jest akt małżeństwa ?

Heteroseksualni uprawiają seks i nawet w związkach partnerskich aktu małżeństwa do tego nie potrzebują.
Ta formalność, to żadna prezerwatywa....przed rozwodem także nie uchroni.

Czy uważasz, że cipka kobiety jest gorsza od męskiego odbytu ?

Kobieta też ma odbyt i usta. I nawet heteroseksualni tych miejsc nie omijają.

Można więc odnieść wrażenie, że gej mógłby zadowolić się sam - gdyby tylko fiut był na tyle długi by sięgnął do obu otworów - bo rączką przecież nie łaska.
Dodano: 20.05.2014 1:11
 
levisss (3.87)
mężczyzna, lat 44,
, Irlandia
Temat:  Małżeństwa homoseksualne i co jeszcze....?
na ten temat napisze tak : staram sie by tolerancyjny ale nie popieram malzenstw homoseksualnych. To jest wypaczenie natury i taka prawda - wystarczy przeliczyc ile jest hetero a ile homo i obliczyc roznice i % tych homo w stosunku do hetero. I wysztko jasne!
Dodano: 25.06.2014 21:30
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Małżeństwa homoseksualne i co jeszcze....?
Już nie pamiętam, czy pisałam tutaj, ale mnie nie przeszkadzają związki homo...., miłość jest miłością, jeżeli tak Im dobrze to ja jestem za.
Procenty i statystyki ?
One nijak się mają do życia "Szaraczków"
Dodano: 25.06.2014 21:35
 
levisss (3.87)
mężczyzna, lat 44,
, Irlandia
Temat:  Małżeństwa homoseksualne i co jeszcze....?
nie wiem czy wiesz ze procenty i statystyki ratuja Ci zycie - np w medycynie
Dodano: 25.06.2014 21:39
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Małżeństwa homoseksualne i co jeszcze....?
Tak, a niby jak ?
Dodano: 25.06.2014 21:40
 
levisss (3.87)
mężczyzna, lat 44,
, Irlandia
Temat:  Małżeństwa homoseksualne i co jeszcze....?
np: skutki dzialan lekarstw, skutki uboczne it, gdyby nie statystyki to po pierwszym przypadku skutkow ubocznych wycofaliby leki ratujace zycie z obiego. Albo przy EKG przy okreslaniu stanu przedzawalowego, moglbym podac setki innych przykladow
Dodano: 25.06.2014 21:46
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Małżeństwa homoseksualne i co jeszcze....?
Ok., ale to nie ja się tym kieruje, to zostawiam innym.
Po za tym sama za siebie odpowiadam i za swoje poglądy.
Dodano: 25.06.2014 21:50
 
levisss (3.87)
mężczyzna, lat 44,
, Irlandia
Temat:  Małżeństwa homoseksualne i co jeszcze....?
ok a teraz wyobraz sobie ze wszyscy nagle staja sie homo . Co dzieje sie z ludzkoscia? to chyba proste, ze to nie jest naturalne.
Dodano: 25.06.2014 22:12
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Małżeństwa homoseksualne i co jeszcze....?
Jak co się dzieje, przestaje istnieć nasz gatunek. Ma to swoje dobre strony jak popatrzeć cosię dziej wokół nas
Obalę Twój argument, około 1500 gatunków zwierząt żyjących na ziemi ma przypadki homo.... i jakoś żyją
Podobno wśród żyraf i bizonów jest więcej przypadków homo niż hetero, czyli nie jest to aż tak nienaturalne jak piszesz.
Dodano: 25.06.2014 22:19
 
levisss (3.87)
mężczyzna, lat 44,
, Irlandia
Temat:  Małżeństwa homoseksualne i co jeszcze....?
hmm, a pisalas 5 minut temu ze nie wierzysz w statystki?
Dodano: 25.06.2014 22:22
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Małżeństwa homoseksualne i co jeszcze....?
Hahaha, masz mnie !
Dobry jesteś, szacun
Nawet nie pomyślałam, że się przyczepisz
Jednak nadal zostaje przy swoim, niech sobie żyją i są szczęśliwi
Dodano: 25.06.2014 22:25
 
xjoannax (4.65)
kobieta, lat 52,
Zaginione, Irlandia
Temat:  Małżeństwa homoseksualne i co jeszcze....?
Na świecie jest 76 krajów, w których stosunki homoseksualne podlegają sankcjom; w 7 krajach grozi za nie kara śmierci.
Dodano: 28.07.2014 22:14
Odpowiedzi:    
 ...   
12
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.