Grupa: Praca i życie
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: grupy (3.00)

Członków: 160 / Dołącz do tej grupy

Masz z czymś problem? Szukasz porady?


Forum: Praca i życie / Masz z czymś problem? Szukasz porad
 
kmroz1987 (2.50)
kobieta, lat 37,
Killarney, Irlandia

Temat:  Pielęgniarki w Irlandii
Witam, pracuje jak pielęgniarka w Irlandii i chciałabym nawiązać kontakt z innymi Polkami pracującym w tym zawodzie na terenie Irlandii. Chciałabym wymienić swoje opinie i spostrzeżenia.
Dodano: 26.02.2013 22:14, ostatnio
Odpowiedzi: 85   Odsłon: 29939
 
anmaria (2.50)
kobieta, lat 45,
Castlebar, Irlandia
Temat:  Pielęgniarki w Irlandii
Cześć, chciałam zapytać którąś z koleżanek po fachu jak wyglądała rejestracja w NMBI, tzn. ile czasu trwała. Wyjechałam w trakcie rejestracji i mówiono mi, że to może potrwać ok 2-3 miesięcy, jestem ciekawa czy tak faktycznie jest ...
Dodano: 2.05.2016 14:41
 
nursekasia91 (2.50)
kobieta, lat 33,
Pszczyna, Polska
Temat:  Pielęgniarki w Irlandii
Witam,

Właśnie jestem w trakcie rejestracji w NMBI. Za ok 3 msc wylatuje do pracy w szpitalu w Dublinie. Szukam osob, które jak ja, planują rozpoczecie pracy w Irlandii lub już tam pracują.

Pozdrawiam
Kasia
Dodano: 30.05.2016 17:24
 
anmaria (2.50)
kobieta, lat 45,
Castlebar, Irlandia
Temat:  Pielęgniarki w Irlandii
Hej,
ja pracuje jako care bo nie mam jeszcze pinu. Pracuje w nursing home więc to trochę inna bajka niż szpital ale życzę powodzenia
Dodano: 30.05.2016 21:10
 
malgry (2.50)
kobieta, lat 56,
Krakow, Polska
Temat:  Pielęgniarki w Irlandii
Witam .Jestem w trakcie rejestracji drugi miesiąc i Ver. 2 mam inf .outstanding a były dostarczone w połowie czerwca .Czekam ..nie mam jeszcze wybranego miasta czy pracy tzn ,czy w szpitalu ,czy w domu opieki.Sporadycznie mam kontakt z jednym biurem tutaj w Polsce .Szukam kontaktu i chętnie przyjmę jakieś wskazówki ,spostrzezenia POzdrawiam Łucja
Dodano: 5.08.2016 10:46
 
anmaria (2.50)
kobieta, lat 45,
Castlebar, Irlandia
Temat:  Pielęgniarki w Irlandii
Hej, Malgry, jeśli chcesz napisz do mnie na maila, odpisze i napiszę co sama doświadczyłam i doświadczam w pracy pielęgniarki w Irlandii. anula.arh@gmail.com Pozdrawiam
Dodano: 14.08.2016 18:47
 
lusia (2.50)
kobieta, lat 50,
Limerick, Irlandia
Temat:  Pielęgniarki w Irlandii
szukam pielegniarek po pomostówkach ,jak wygląda rejestracja
Dodano: 19.08.2016 22:19
 
emo_mariola (2.50)
kobieta, lat 37,
Polska, Polska
Temat:  Pielęgniarki w Irlandii
Witam,

Jestem w trakcie rejestracji i juz czekam na przyznanie pinu. Wybieram się prawdopodobnie do Corku, do prywatnego szpital. Szukam kontaktu i chętnie przyjmę jakieś wskazówki i rady.

bartnkate@gmail.com

Pozdrawiam
Dodano: 29.09.2016 10:56
 
mania1172 (2.50)
kobieta, lat 48,
Dublin, Irlandia
Temat:  Pielęgniarki w Irlandii
Witaj anmaria
Ja również pracuję w Irlandii jako care, ale mam już numer pin. Bardzo chciałabym zmienić miejsce pracy, ale boję się ze względu na słaby angielski (niestety). Jak to wygląda obecnie u ciebie? Proszę o kontakt na maila mania1172@wp.pl
Dziękuję i pozdrawiam
Ania
Dodano: 24.10.2016 21:43
 
Saskia (2.50)
kobieta, lat 51,
Dublin, Irlandia
Temat:  Pielęgniarki w Irlandii
Hej dziewczyny, podczytałam trochę wątek i stwierdziłam,że spróbuję i ja prztrzeć szlak. Mam dyplom pielęgniarki sprzed 20 lat ( tak wiem, wieki temu ). Tutaj miałam okazję pracować jako care assistant kilka lat, a teraz stwierdziłam, że chcę się doszkolić i wrócić do zawodu. Podpytałam się w Nousrsing Board czy mam szansę się zarejestrować i dowiedziałam się,że tak , ale muszę dostarczyć zaświadczenie z Polski o prawie wykonywania zawodu z aktualną datą, że byłam kiedyś zarejesrowana, miałam prawo wykonywania zawodu, ale aktualnie muszę odbyć szkolenie. No i zadzwoniłam do Izby pielęgniarskiej w Polsce, a tam Pani z rejestracji powiedziała, że takich zaświadczeń nie wystawiają, musi wystarczyć mi mój dyplom... . Hm, ciekawa jestem,czy ktoś miał podobną sytuację może ?, powinni mi coś takiego wystawić w Polsce, czy mogą odmówić ....? Będę wdzięczna za informacje .
Pozdrawiam .
Dodano: 7.12.2016 18:17
Odpowiedzi:    
4
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.