Grupa: Grupa Ogólna
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: grupy (3.00)

Członków: 262 / Dołącz do tej grupy

Tutaj rozmawiamy o wszystkim...


Forum: Grupa Ogólna / Tutaj rozmawiamy o wszystkim...
 
mariusz10 (4.65)
mężczyzna, lat 2024,
, Irlandia

Temat:  Ukraina. Czy będzie rewolucja nr 2?
Wszystkie media podają na bieżąco co dzieje się aktualnie w Kijowie. W skrócie można tylko wymienić: protesty, barykady i walkę na ulicach z milicją, blokadę budynków rządowych, zatrzymania protestujących i pobicia.
.
http://swiat.newsweek.pl/ukraina-protesty-relacja-na-zywo-newsweek-pl,artykuly,276081,1.html
.
http://www.rmf24.pl/raport-ukraina/fakty/news-bija-nas-naruszaja-konstytucje-do-kijowa-sciagaja-dodatkowe-,nId,1067488
.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15056762,Ekspert__Nie_bedzie_powtorki_Pomaranczowej_Rewolucji_.html

Według mnie trudno będzie rozwiązać ten konflikt drogami pokojowymi. Najgorsze, co może się stać to użycie wojska do stłumienia tych wielkich akcji protestacyjnych. Wtedy poleje się dużo krwi wśród członków opozycji.
Rząd ukraiński trzyma sztamę z Rosją i trudno to będzie pogodzić z dążeniami wstąpienia do Unii Europejskiej. Po prostu konflikt interesów!
Dodano: 2.12.2013 19:49, ostatnio
Odpowiedzi: 88   Odsłon: 5565
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Ukraina. Czy będzie rewolucja nr 2?
Przestań się kopać z koniem i nie czytaj tego badziewia.
Dodano: 7.08.2014 0:08
 
mariusz10 (4.65)
mężczyzna, lat 2024,
, Irlandia
Temat:  Ukraina. Czy będzie rewolucja nr 2?
@valdie nie Twój biznes co ja czytam czego słucham i co myślę.

Nie masz swojego życia, że musisz się zajmować moim? Może inni chcą, żebyś im doradzał i nauczał. Ja sobie tego nie życzę.

Moje życie moja sprawa, twoje życie twoje sprawa i niech tak zostanie.
Dodano: 7.08.2014 0:12
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Ukraina. Czy będzie rewolucja nr 2?
@mariusz10 Ja przedmówcy Twojemu odpowiedziałem, ale jeżeli musisz udowodnić wszystkim, że masz kompleksy i sobie w życiu nie radzisz to możesz to powtórzyć.
Dodano: 7.08.2014 0:19
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Ukraina. Czy będzie rewolucja nr 2?
Umiejętność myślenia valdie. Ty wolisz gotową regułkę nie popartą "za" i "przeciw" argumentami.....a ja lubię poczytać innych ludzi....zwracając uwagę na ich tok myślenia i inne, także istotne aspekty.

Trzymaj się Korwina i odpuść Nam.....zanim uznamy, że upodabnia się do tvn24 dzięki Tobie.
Dodano: 7.08.2014 0:33
 
mariusz10 (4.65)
mężczyzna, lat 2024,
, Irlandia
Temat:  Ukraina. Czy będzie rewolucja nr 2?
@valdie ja chciałem ci tylko przekazać, że nie będziemy dłużej tolerować twoich zachowań na tym forum. Śmiecenia w każdym wątku, wcinania się wszędzie z polityką i swoimi teoriami.

Rozmowa z tobą jest na poziomie kilkuletniego dziecka w piaskownicy. "Coś zrobiłeś, powiedziałeś, pomyślałeś", Nie to ty to zrobiłeś, powiedziałeś, pomyślałeś, nie ja" i tak cały czas.
Dodano: 7.08.2014 7:55
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Ukraina. Czy będzie rewolucja nr 2?
To nie tolerujcie. Mnie np. nie interesują newsy typu "bo w TV powiedzieli", linki z gazowni, przywitania, pożegnania, kawusie i podobne pierdoły. Będę pisał co będę chciał i gdzie będę chciał.
Dodano: 7.08.2014 10:46
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Ukraina. Czy będzie rewolucja nr 2?
Na te ''pierdoły'' valdie wpływ mamy....codzienność życia sami zmieniamy. A w polityce byli, są i będą złodzieje....bez względu na opcje.

Możesz stanąć po jednej ze stron konfliktu na wschodzie i postrzelać nie pytając o pozwolenie na broń....nie pomogę Ci wybrać, bo obie są złe. Wybierz sam mniejsze zło bo Korwin machiny oblężenia nie powstrzyma.
Dodano: 7.08.2014 11:02
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Ukraina. Czy będzie rewolucja nr 2?
Nie ma @surviego do wtorku, to ja pospamuję trochę
Rosja atakuje Ukrainę, Polscy przedsiębiorcy chcą dozbroić naszą armię, a co robi Donald Tusk? Zapowiada, że bojkotu rosyjskiego węgla, ani innych, zdecydowanych działań - nie będzie
http://wgospodarce.pl/informacje/15709-rosja-atakuje-ukraine-polscy-przedsiebiorcy-chca-dozbroic-nasza-armie-a-co-robi-donald-tusk-zapowiada-ze-bojkotu-rosyjskiego-wegla-ani-innych-zdecydowanych-dzialan-nie-bedzie
Dodano: 28.08.2014 16:29
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Ukraina. Czy będzie rewolucja nr 2?
Tym razem bandyci „czcili” Dzień Pański w Woli Ostrowieckiej na Wołyniu. Dzień później wymordowali także Polaków z sąsiedniej wsi Ostrówki. Jako narzędzi krwawych żniw użyli ci „powstańcy” siekier, młotków i pałek. Tylko w Woli Ostrowieckiej zamordowali 220 polskich dzieci w wieku od niemowlęcia do lat 14.
http://niezlomni.com/?p=18576
Dodano: 29.08.2014 15:53
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Ukraina. Czy będzie rewolucja nr 2?
Z internetu:
A było to tak: wraz z dwoma swymi podwładnymi z 8-ej „afgańskiej” sotnі, obecnie wchodzącej w skład batalionu Ajdar, Mіchniuk, nachłeptawszy się wódki (ukr. – horiłki – od tłum.), postanowił w najlepszych tradycjach okupantów wykorzystać miejscowe dziewczęta. Długo goniąc za niepełnoletnią mieszkanką wioski, wpędzili ją do stodoły i próbowali zgwałcić. W tym momencie z domu wypadł jej 82-letni pradziadek z dwururką i na miejscu zastrzelił dwóch gwałcicieli. W czasie, gdy dziadek przeładowywał strzelbę, trzeci bandyta zdołał uciec. Wzywając pomocy wspólników z Ajdaru, powrócił on na miejsce śmierci swojego dowódcy, aby zemścić się na rodzinie dziewczyny, ale ona i jej rodzina zdołali się schować. Rozwścieczeni żołnierze z oddziału karnego spalili chatę i budynki gospodarcze. Tak ukraińscy nacjonaliści „wyzwalają Ługańsk
Dodano: 31.08.2014 8:03
 
mariusz10 (4.65)
mężczyzna, lat 2024,
, Irlandia
Temat:  Ukraina. Czy będzie rewolucja nr 2?
Putin to chyba czytał książkę Vladimira Wolffa "Czerwona Apokalipsa". Scenariusz jego działań na Ukrainie został jakby wyjęty z kartek tej książki. Przynajmniej tak do połowy...... Zakończenie nie było pomyślne dla Rosji....



Ten post został edytowany - 10.09.2014 20:53:09
Dodano: 10.09.2014 20:47
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Ukraina. Czy będzie rewolucja nr 2?
Wszystko jasne



Dodano: 11.09.2014 18:28
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Ukraina. Czy będzie rewolucja nr 2?



Dodano: 5.11.2014 20:51
Odpowiedzi:    
4
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.