Grupa: Zdrowie
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: JustiP (4.44)

Członków: 39 / Dołącz do tej grupy

Czyli wszystko co jest dobre dla nas i naszego zdrowia i urody


Forum: Zdrowie /
 
gisiaks (2.50)
kobieta, lat 36,
Szczecin, Polska

Temat:  Leki w polsce kontra leki w irlandii. Choroby przewlekłe.
Witam! Po pobycie w Irlandii wróciłam do polski na rok z powodów rodzinnych. Teraz planuję powrót do Irlandii na stałe. W międzyczasie pobytu w polsce wykryto u mnie dwie choroby na które muszę przyjmować leki, podobno dożywotnio. Chodzi mi o hormony na niedoczynność tarczycy oraz o enzymy trzustkowe na zapalenie trzustki. Chciałabym wiedzieć jak w Irlandii będe mogła pozyskiwać lekarstwa, które w polsce co miesiąc dostaje na receptę. Czy wystarczy zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu w Irladnii, czy będe musiała iśc do polskiej kliniki po receptę? Jestem przekonana ze wiele osób boryka się z tego typu problemem, a wysyłanie lekarstw z Polski w moim przypadku nie wchodzi w grę, bo mi tych lekarstw nie ma kto już wysyłać. Będe wdzięczna za odpowiedzi. Gorąco pozdrawiam!
Dodano: 24.02.2014 12:14, ostatnio
Odpowiedzi: 1   Odsłon: 1952
 
kasiunie (4.77)
kobieta, lat 36,
, Irlandia
Temat:  Leki w polsce kontra leki w irlandii. Choroby przewlekłe.
Część
Najlepiej jak byś miała swojego lekarza GP on wystawi Ci receptę z odpowiednikiem leku z polski. Spróbuj starać się o kartę medical, masz chorobę przewlekłą może nie będziesz płacić za wizytę czy za lekarstwa. Zawsze możesz spróbować to nic Cię nie kosztuję
Dodano: 8.07.2014 21:02
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.