Grupa: Grupa Ogólna
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: grupy (3.00)

Członków: 262 / Dołącz do tej grupy

Tutaj rozmawiamy o wszystkim...


Forum: Grupa Ogólna / Tutaj rozmawiamy o wszystkim...
 
xjoannax (4.65)
kobieta, lat 52,
Zaginione, Irlandia

Temat:  Dlaczego zdradzamy? Dlaczego zdradzani jesteśmy?
od dawna zadajemy sobie pytania na które nie znam odpowiedzi ale czy odpowiedz jest taka łatwa
Dodano: 30.07.2014 12:04, ostatnio
Odpowiedzi: 50   Odsłon: 3752
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Dlaczego zdradzamy? Dlaczego zdradzani jesteśmy?
Spłukać ciepłym moczem
Dodano: 31.07.2014 22:16
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Dlaczego zdradzamy? Dlaczego zdradzani jesteśmy?
Pierwsze słowo do dziennika Kocur ! :P
Dodano: 31.07.2014 22:18
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Dlaczego zdradzamy? Dlaczego zdradzani jesteśmy?
Powiedziałem sobie, że jak jeszcze raz w życiu zderzę się z natrętną feminichą która nie rozumie słowa "odejdź" to wyjmę fajfusa i zacznę lać

....ciekawe, czy się będzie pienić
Dodano: 31.07.2014 22:25
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Dlaczego zdradzamy? Dlaczego zdradzani jesteśmy?
Hahaha, uważaj jak Jej się spodoba :P
Dodano: 31.07.2014 22:29
 
xjoannax (4.65)
kobieta, lat 52,
Zaginione, Irlandia
Temat:  Dlaczego zdradzamy? Dlaczego zdradzani jesteśmy?
survie (4.24) jak bedzesz to robił to nagraj na YouTube obejrzę hahahha
Dodano: 31.07.2014 22:31
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Dlaczego zdradzamy? Dlaczego zdradzani jesteśmy?
Mur beton będzie światowy hicior !
Dodano: 31.07.2014 22:33
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Dlaczego zdradzamy? Dlaczego zdradzani jesteśmy?
Będę miał kamerę przy sobie to nagram ....autorskie "Feminizm w (s)płynie"
Dodano: 31.07.2014 22:53
 
Resp-o31 (2.83)
mężczyzna, lat 45,
Wexford, Irlandia
Temat:  Dlaczego zdradzamy? Dlaczego zdradzani jesteśmy?
Zdradza sie na pewno nie z przypadku albo że alkohol byl przyczyną, dla mnie to oznaka że ta połówka która Ci to odjebała, wyrzuciła cie juz dawno z serca i nie szanuje cie juz wcale i pewnie nigdy nie szanowała, bywa też że zdradzasz z zemsty chociaz to opcja szmacenia się warta- niczego nie daje! Ja bym mial silne opory wybaczyć, bo pewnosci juz nie ma czy ta osoba nie zrobi tego drugi raz, ale jesli juz sie wybaczy to Na Pewno tego się nie Zapomni- NEVER!!! takze i tak lepiej sie rozstać! bo na bank juz po związku!
Dodano: 2.08.2014 3:23
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Dlaczego zdradzamy? Dlaczego zdradzani jesteśmy?
Bywają zdrady z przypadku, szczególnie po używkach, wtedy się nie myśli i jest to według mnie odruch.
Kwestia gdzie zaczyna się zdrada, kiedyś już chyba było pisane o tym tutaj.
Dla jednych zdradą może już być flirt, dla Innych dopiero pocałunek, dla jeszcze Innych sex, a dla mnie najgorszą zdradą jest ta emocjonalna, czyli jeśli mój Partner by się zakochał.
Tego nie byłabym w stanie wybaczyć, skok w bok jednorazowy tak, wybaczę,ale nie zapomnę.
Wypadki chodzą po Ludziach, może się zdarzyć i nie skreślę kilkunastu lat wspólnego życia, bo On "zamoczył" coś gdzieś tam.
Wiadomo, będzie bolało, ale.... ważniejsza jest Nasza relacja i życie.

Dlaczego zdradzamy ?
Hmmmm.... może to wynika z tego, że będąc z Kimś ileś lat przechodzimy w jakąś rutynę i wpewnym momencie potrzebujemy przypomnieć sobie jak to jest poczuć coś innego, Kogoś innego, nie wiem, tak podejrzewam.

Wydaje mi się też ,że Każdy kiedyś myślał o zdradzie będąc z Kimś w związku, bo spotkał Kogoś i ta osoba Go zafascynowała, nie wiem jakaś więź się nawiązała itp.
Tylko nie Każdy myślący o zdradzie dokonuje jej.
Kurna na kacu blubram hahaha
Dodano: 3.08.2014 10:24
 
seba (4.67)
mężczyzna, lat 99,
Kinsale , Irlandia
Temat:  Dlaczego zdradzamy? Dlaczego zdradzani jesteśmy?
@Anulka doczytałem że byłaś na kacu więc jesteś usprawiedliwiona bo w innym wypadku życzył bym Ci powodzenia :P .....
.... zdrada jaka by nie była to utrata zaufania którego już nie da się odbudować ( przynajmniej jak dla mnie ) .... i nie mam pojęcia jak można później być razem może są tacy dla których nie ma to większego znaczenia ale ja taką osobą nie jestem .....
Dodano: 3.08.2014 13:54
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Dlaczego zdradzamy? Dlaczego zdradzani jesteśmy?
Wiesz Seba kac kacem, ale tak jak pisałam, jednorazowy wyskok wybaczę ( sytuacja prawie kompletnego upojenia np. ), oczywiście, że zaufanie będzie nadszarpnięte i to znacznie, ale za dużo Nas łączy by to wszystko stracić, przez głupi wybryk.
Kiedyś też tak jak Ty myślałam, że nie byłabym w stanie i wystawiam automatic walizki, ale z wiekiem i z doświadczeniem życiowo- związkowym zmiękłam
Mój nadal nie hahaha
Dodano: 3.08.2014 14:48
 
seba (4.67)
mężczyzna, lat 99,
Kinsale , Irlandia
Temat:  Dlaczego zdradzamy? Dlaczego zdradzani jesteśmy?
No to @Anulka jesteśmy inni bo ja takich wyskoków nie toleruję dlatego obecnie mieszkam sam .... Jak wcześniej pisałaś partner czy mąż ,żona itd powinien być również Twoim przyjacielem na którego możesz liczyć i powinien mówić prawdę nie zdradzać :P .... a takie zachowanie tylko utwierdza Cię że tak nie jest ......
Dodano: 3.08.2014 14:56
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Dlaczego zdradzamy? Dlaczego zdradzani jesteśmy?
Wiesz, ja piszę czysto teoretycznia, tak naprawdę do końca nie wiem, co by się stało gdyby....
Jednak mimo wszystko napewno nie byłaby to łatwa decyzja dla mnie i nie podjęłabym jej pochopnie.
Nigdy też nie wiemy co będzie jutro, dlatego trzeba związek pielęgnować i dbać o siebie nawzajem, może piorun z jasnego nieba strzelić i stanie przede mną lub przed Nim ideał i co ?
Wtedy jako Jego przyjaciólka pozwolę Mu odejść i pewnie On mnie też, nie ma co gdybać hehehe

Dodano: 3.08.2014 15:23
 
seba (4.67)
mężczyzna, lat 99,
Kinsale , Irlandia
Temat:  Dlaczego zdradzamy? Dlaczego zdradzani jesteśmy?
Dla nikogo takie decyzje nie są łatwe zapewniam Cię .... ja mam to za sobą ale miło nie było ....
Dodano: 3.08.2014 15:33
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Dlaczego zdradzamy? Dlaczego zdradzani jesteśmy?
Seba.....ale jeśli powie prawdę, że zdradziła to podstawą rozpadu związku będzie zdrada.....jeśli zaś nie powie prawdy, że zdradziła, to związek się nie rozpadnie ale nawet nie będziesz wiedział, czy jest z Tobą szczera i żyć będziesz z nią nieświadomy kłamstwa.

Z drugiej zaś strony wybaczysz raz, to przyjdzie kolej na drugi, piąty wyskok....a nie lepiej zdrada za zdradę ? Czyli jak Ty piwko, to ja też piwko :P
Dodano: 3.08.2014 16:25
 
Resp-o31 (2.83)
mężczyzna, lat 45,
Wexford, Irlandia
Temat:  Dlaczego zdradzamy? Dlaczego zdradzani jesteśmy?
ideałów nie ma! człowiek bez wad nie istnieje na tym globie, i załóżmy że pioruny postrzelają i pojawi się ten ideał, wówczas jezeli jest sie w związku i chce się na tym skorzystać to raczej napewno ktos szukał zmian, człowiek o silnej woli nie ulegnie nawet aniołom, pozwolić odejść "friends" jak najbardziej ale tylko wtedy jak było sie do konca Fair.
Dodano: 3.08.2014 16:38
 
emmetroad100 (4.17)
kobieta, lat 52,
Zielone Wzgorza, Irlandia
Temat:  Dlaczego zdradzamy? Dlaczego zdradzani jesteśmy?
Resp-o31, zgadzam sie calkowicie.
Dodano: 3.08.2014 16:55
 
emmetroad100 (4.17)
kobieta, lat 52,
Zielone Wzgorza, Irlandia
Temat:  Dlaczego zdradzamy? Dlaczego zdradzani jesteśmy?
Najgorsze jest szukanie "zmian" i niechec do ich wprowadzenia.
Dodano: 3.08.2014 17:01
 
seba (4.67)
mężczyzna, lat 99,
Kinsale , Irlandia
Temat:  Dlaczego zdradzamy? Dlaczego zdradzani jesteśmy?
survi prawda jest taka że albo ktoś takie wyskoki toleruje albo nie :P ...
....ja jestem na nie i tyle byłem fair i podjąłem taką a nie inną decyzję za którą płacę i będę płacił jeszcze jakiś czas .......
Dodano: 3.08.2014 17:12
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Dlaczego zdradzamy? Dlaczego zdradzani jesteśmy?
Resp-o31, zapomniałam słowo ideał wziąć w códzysłow heheh, chodziło mi o Kogoś kto powiedzmy będzie według Nas Nam dżisys bliższy lub coś w tym stylu, lub zaczną latać feromony i g... prawda, że Ktoś wcześniej szukał podświadomie zmiany, takie sprawy się dzieją
Co to znaczy do końca FAIR ?

Emmetroad napisała : "Najgorsze jest szukanie "zmian" i niechec do ich wprowadzenia."

Dla mnie to zdanie się mija, bo albo szukam i wprowadzam, albo nie szukam i nie wprowadzam, chyba, że myślałaś, że zmiany wprowadzać w starym związku

Seba i Kocur

Ja napisałam wyskok, a nie wyskoki, przecież tak głupia nie jestem, że wybaczę jeden, za miesiąc drugi, a za rok np. trzeci hehehe
Mój limit to jeden wyskok :P

Swoją stroną, chyba jednak wolę nie wiedzieć jeśli doszedł by takowy do skutku, bo więcej z tego problemu niż pożytku, a jeśli mam być okłamywana nie wiedząc o tym, no cóż to nie ja nabawię się zgryzoty



Dodano: 3.08.2014 18:01
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Dlaczego zdradzamy? Dlaczego zdradzani jesteśmy?
Miałem na myśli raczej coś innego....że zdrada może być przykładowo zbawienna :P
Jeden niewinny wyskok i fru....koniec związku. Masz to, tamto i sramto ale zejdź mi z oczu, bo chcę być sam/sama.....i łajdaczyć się, mieć wybór....wiele wyborów....zacząć od nowa z innym/inną.....lub po prostu być sam.

Oboje w takim związku chcą być FAIR, ale każde czeka aż drugie się potknie i da powód do rozstania.....tak to może trwać do końca
Dodano: 3.08.2014 18:15
 
emmetroad100 (4.17)
kobieta, lat 52,
Zielone Wzgorza, Irlandia
Temat:  Dlaczego zdradzamy? Dlaczego zdradzani jesteśmy?
Chodzilo mi o to Anulka, co Respo nazywa "szukaniem zmian", czyli o zdrade. Ludzie, ktorzy juz nie kochaja lub nie kochali w ogole tej drugiej osoby, w pewnym momencie zaczynaja szukac zmiany, czyli zaczynaja zdradzac. Czesto bywa tak, ze zdradzaja, ale nie chca wchodzic w nowy i wychodzic ze starego zwiazku, bo on daje im bezpieczenstwo finansowe lub wyjscie z niego moze byc klopotliwe ze wzgledu na dzieci czy inne uwarunkowania. Zdrada jest wtedy nieustanna, zarowno ta fizyczna, jak i psychiczna.
Dodano: 3.08.2014 18:44
 
emmetroad100 (4.17)
kobieta, lat 52,
Zielone Wzgorza, Irlandia
Temat:  Dlaczego zdradzamy? Dlaczego zdradzani jesteśmy?
Niechec do wprowadzania zdrady do swojego zycia (jak zwal, tak zwal)
Dodano: 3.08.2014 18:52
 
emmetroad100 (4.17)
kobieta, lat 52,
Zielone Wzgorza, Irlandia
Temat:  Dlaczego zdradzamy? Dlaczego zdradzani jesteśmy?
Zycie powinno byc jedno, a "wasza mowa ma byc prosta: tak, tak; nie, nie"
Dodano: 3.08.2014 18:54
 
Resp-o31 (2.83)
mężczyzna, lat 45,
Wexford, Irlandia
Temat:  Dlaczego zdradzamy? Dlaczego zdradzani jesteśmy?
Ahhh Anulka, jak juz ustalasz limit do dajesz sobie cos ponad norme, progres jest taki ze w tych sprawach zasada jest jedna- że bez znaczenia ma tu alko,brak uczuć czy nuda partnerska (trzeba brać tez pod uwage ile sie było razem) bo jak 2-3 miechy to sie nie przywiązesz ani nie poswiecisz dla partnera, a i tak w moim widzeniu jezeliby mi to zrobiła moja połówka a potem wmawiała jak bardzo kocha to tylko wam ufać Kobiety!!! a teraz w temacie "Fair"-jakby mi powiedziala o tym przed zeszmaceniem sie że chce sie roztać bo poznała kogoś ciekawszego była była by Fair i dalej moją Friend!
Dodano: 4.08.2014 1:59
Odpowiedzi:    
2
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.