Grupa: Dublin
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: grupy (3.00)

Członków: 49 / Dołącz do tej grupy

Dublin i wszystko co z nim związane


Forum: Dublin / Dyskusje na temat Dublina...
 
Lucjan (2.50)
mężczyzna, lat 40,
Dublin, Irlandia

Temat:  Polski chleb w Dubline
Nie wiem jak wy ale najbardziej mi smakuje polskie pieczywo, najchętniej takie jak piekła moja babcia. No ale babci już nie ma i muszę sobie radzić. Chciałem zapytać czy są jakieś sklepy w Dublinie z polskim pieczywem. Póki co kupuję w Polostores, nie czepiam się ich, bo sklep mi się podoba i produkty są dobre, ale małe dostawy mają, któryś raz z rzędu nie załapałem się na polski chleb. A ten uwielbiam...
Dodano: 27.08.2014 17:11, ostatnio
Odpowiedzi: 11   Odsłon: 4028
 
burunduczka (4.60)
kobieta, lat 93,
Dublin, Irlandia
Temat:  Polski chleb w Dubline
Proponuje maszynę do chleba jak lubisz świeży chleb prosta w obsłudze mało pracy imożna rano budzić się z zapachem chleba.W zależy gdziemieszkasz ale w każdym polskim sklepie jest polski chleb szkoda że tylko z nazwy bo ze smakiem już gorzej i ilości ulepszaczy pewni poniewiera okrotnie kubki smakowe.Kkiedyś kupowałam chleb w super q...obecne super value i już nie jest taki mniam
Dodano: 27.08.2014 18:32
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Polski chleb w Dubline
W Lidlu chyba najlepszy chleb pieką, choć też mam wrażenie, że się zepsuł ostatnio.
Dodano: 27.08.2014 19:12
 
Lucjan (2.50)
mężczyzna, lat 40,
Dublin, Irlandia
Temat:  Polski chleb w Dubline
Maszynę mam, kupiłem zonie na gwiazdkę, i siękurzy. ale chyba nie pasuje jej ta perspektywa. Marzy mi sie piekarnia pod domem. A gdzie robicie zakupy spożywcze, poza tym biednym lidlem.
Dodano: 27.08.2014 19:37
 
burunduczka (4.60)
kobieta, lat 93,
Dublin, Irlandia
Temat:  Polski chleb w Dubline
Haha prezent na gwiazdkę oj trzeba popracować nad tobą hihi praktyczny do domu oj oj byś w tym roku inaczej zagospodarował eur ja kupują wszędzie na food marke... M&S Tesco Lidl Aldi Dunnes Super value Spar w zależy co mam kupić
Dodano: 27.08.2014 20:04
 
burunduczka (4.60)
kobieta, lat 93,
Dublin, Irlandia
Temat:  Polski chleb w Dubline
polska hurtownia na Finglas no i Fresh
Dodano: 27.08.2014 20:06
 
xjoannax (4.65)
kobieta, lat 52,
Zaginione, Irlandia
Temat:  Polski chleb w Dubline
Lucjan ja nie mam maszyny do pieczenia chleba ale piekę w foremkach taki na zakwasie polski chleb jak tylko mam ochotę go zjeść smakuje jak z piekarni z dziecięcych lat nawet z ziarnem słonecznika jeśli tylko zechce taki
Dodano: 27.08.2014 20:12
 
Lucjan (2.50)
mężczyzna, lat 40,
Dublin, Irlandia
Temat:  Polski chleb w Dubline
pisze się, poproszę bocheneczek Ja z chlebem mam tyle wspólnego, że lubię jeść. Najbardziej mi smakował chleb cebulowy, Jezu jakie to było dobre, ze smalcem dziadka roboty i kiszony ogóreczek babuni, normalnie nic do życia więcej nie trzeba.

Co do polskich hurtowni to już się kilka razy przejechałem i meli o wiele drożej niż w normalnym sklepie. Możecie mi dpodpowiedzieć gdzie znajdę dorego masaża, takiego co ma świeżutkie mięsko i sam robi kiełbaski itp.
Dodano: 27.08.2014 20:59
 
xjoannax (4.65)
kobieta, lat 52,
Zaginione, Irlandia
Temat:  Polski chleb w Dubline
Lucjan ja kupuje od gościa ale dal ciebie to będzie za daleko można zamówić polowe u buczera wcześniej tez kupowałam kiełbasa dobra wychodziła teraz juz nie robię bo zamalo mam czasu na obrobienie tego świniaka mój znajomy nawet wędzi
Dodano: 27.08.2014 21:05
 
burunduczka (4.60)
kobieta, lat 93,
Dublin, Irlandia
Temat:  Polski chleb w Dubline
Hurtownia Gold food nie zauważyłam by była dorsza niż sklepy i wszystko pod jednym dachem.co do wędlin hym to już gorzej a mięso w przydomowym irlandzkim mięsnym.
Dodano: 27.08.2014 21:33
 
dariuszek (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Dublin, Irlandia
Temat:  Polski chleb w Dubline
Kurde, normalnie mistrzowie kuchni i masarni na tym forum zazdroszczę. Ja wszystko kupuje online, nawet większość spożywki. taki leniuch ze mnie ) Gold Food może nie jest drogie, ale sam się kilka razy przeonałem, że niektóre "hurtownie" mają ceny z kosmosu, no ale co zrobić. A Lucjan to widzę, że ma pełno szczęścia, żona w domu, piekarnik jej kupił....cwaniak normalnie pewnie mieszkasz blisko któregos sklepuz tej sieci, bo Polostores ma zaledwie kilka może kilkanaście sklepów. Powiem szczerze, że szkoda bo czasem maja naprawde fajne promocje.

A mięso ..... no coż... buczer to buczer, jak jest dobry to mużaden hipermarket czy dyskont nie zaszkodzi zgodzicie się chyba z tym,
Dodano: 1.09.2014 8:58
 
prostozmostu (2.50)
mężczyzna, lat 42,
Dublin, Irlandia
Temat:  Polski chleb w Dubline
zgadzam sie z @valdie, ze w lidlu najlepszy, choc ostatnio faktycznie stracił na wadze, a dobry chleb ważyć powinien!!
Ten jasny z lidla jest super, w pierwszy dzien i po 3/4 jak zczerstwieje.
bardzo dobry i treściwy jest chleb AMBER, można kupić w niektórych polskich sklepach, ciemny słodkawy z kminkiem
Dodano: 2.09.2014 18:05
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.