Grupa: Praca i życie
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: grupy (3.00)

Członków: 160 / Dołącz do tej grupy

Masz z czymś problem? Szukasz porady?


Forum: Praca i życie / Masz z czymś problem? Szukasz porad
 
Sorton (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Warszawawa, Polska

Temat:  Wymiana euro na złotówki
Hej, chciałem zapytać, jakie macie sposoby na zaoszczędzenie trochę grosza przy wymianie pieniędzy? Może jakieś ciekawe konto bankowe czy jakaś specjalna oferta banku dla osób regularnie wymieniających? Staram się zaoszczędzić ile się da, ale puki co słabo mi to idzie i przydałyby mi się pewne sugestie.....
Dodano: 16.10.2014 9:39, ostatnio
Odpowiedzi: 6   Odsłon: 1970
 
Rossa (2.50)
kobieta, lat 34,
Gdańsk, Polska
Temat:  Wymiana euro na złotówki
Jak naprawdę chcesz zaoszczędzić, to trzymaj się jak najdalej od banków. W nich właśnie wymieniasz najdrożej. Nawet drożej niż w zwykłych kantorach. Najtańszą opcją są kantory internetowe. To przez nie najlepiej wymieniać pieniądze.
Dodano: 26.10.2014 14:40
 
Sorton (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Warszawawa, Polska
Temat:  Wymiana euro na złotówki
A możesz podać więcej info? To znaczy, ile w przybliżeniu da się zaoszczędzić? No i gdzie konkretnie wymieniać, bo tych kantorów to jest już naprawdę multum. Jak wybrać ten bezpieczny i najlepszy? Będę potrzebował 2 kont bankowych do wymiany czy wystarczy mi jedno?
Dodano: 31.10.2014 16:15
 
Rossa (2.50)
kobieta, lat 34,
Gdańsk, Polska
Temat:  Wymiana euro na złotówki
Sporo pytań, jak na jeden raz :P. Oszczędność jest spora, nawet do 10 % w porównaniu z kantorami stacjonarnymi. Na początek prześlij małą sumę przez klika kantorów, żeby znaleźć ten, który najbardziej będzie ci odpowiadał. Do wymiany potrzeba oczywiście 2 kont, bo jedno konto jest przypisane do jednej waluty. W niektórych kantorach istnieje możliwość wysyłania pieniędzy na cudze konto z własnego rachunku, rzecz jasna po przeliczeniu. Jeżeli taka opcja cie interesuję, to tu mas jeden kantor wraz z opisem tej opcji https://liderwalut.pl/o-nas/aktualnosci-serwisu/wyslemy-za-ciebie-wymieniona-walute-na-rachunek-osoby-ktora-wskazesz . Myślę że przypadnie ci do gustu. Mi przypadł.
Dodano: 1.11.2014 17:54
 
Sorton (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Warszawawa, Polska
Temat:  Wymiana euro na złotówki
Aż nie mogę uwierzyć, że to aż taka oszczędność. No ale kantor wygląda na rzetelny a i w internecie nie mają do niego negatywnych uwag. Wydaje mi się, że to dobry sposób na zaoszczędzenie paru groszy. Podoba mi się szczególnie to, że jest bardzo przyjazny początkującym. W sumie to krok po kroku prowadzi nas do tego, jak wykonać przewalutowanie.
Dodano: 1.11.2014 21:58
 
anulkafer (3.52)
kobieta, lat 47,
Limerick, Irlandia
Temat:  Wymiana euro na złotówki
Hahaha, ja też nie mogę uwierzyc, że Ktoś się na to nabiera
Dodano: 1.11.2014 22:12
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Wymiana euro na złotówki
Sorton & Rossa

Umówcie się na rżnięcie gdzieś po drodze w kantorze z pieszczotliwym lizaniem otworu srakowego przy stosunku jeden do jednego

Wypad !!!

....zanim zasracie forum wazeliną
Dodano: 2.11.2014 0:44
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.