Grupa: Grupa Ogólna
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: grupy (3.00)

Członków: 262 / Dołącz do tej grupy

Tutaj rozmawiamy o wszystkim...


Forum: Grupa Ogólna / Tutaj rozmawiamy o wszystkim...
 
aga4321 (3.75)
kobieta, lat 52,
Ksiezyc, Irlandia

Temat:  Nie o Mary Wagner
Swietny film prolife Grzegorza Brauna, ale tylko dla tych, ktorzy maja watpliwosci. Tym, ktorzy watpliwosci nie maja pozistaja wiadomosci z wlasnej glowy.
Dodano: 23.11.2014 15:54, ostatnio
Odpowiedzi: 465   Odsłon: 14809
 
aga4321 (3.75)
kobieta, lat 52,
Ksiezyc, Irlandia
Temat:  Nie o Mary Wagner
Nie jestes zwolenniczka @kamikaze do pierwszego demokratycznego glosowania nad eugenika.

Uwazanie ludzi za debili to podstawa komunizmu.
Dodano: 23.11.2014 22:16
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Nie o Mary Wagner
emmetroad100 ...w kolejnym wcieleniu aga4321 ....stęskniłaś się kobieto ?

Idź do przyjaciół z którymi spędziłaś cały dzień i nie truj.....bo jak się wkurwię, to będzie tobie przykro tym razem
Dodano: 23.11.2014 22:22
 
aga4321 (3.75)
kobieta, lat 52,
Ksiezyc, Irlandia
Temat:  Nie o Mary Wagner
Sprobuj raz merytorycznie na argumenty, bez wyzwisk i slownych koziolkow, a cala twoja miernota wyjdzie jak klaki.




Dodano: 23.11.2014 22:28
 
kamikaze (4.17)
kobieta, lat 48,
Takie Tam...., Irlandia
Temat:  Nie o Mary Wagner
Aga4321 dobrze wiesz, że nigdy, a przynajmniej za naszego życia nie dojdzie do takiego głosowania.
Dodano: 23.11.2014 22:31
 
limman (4.69)
mężczyzna, lat 94,
Limerick, Irlandia
Temat:  Nie o Mary Wagner
jesli czegos sie nie da wytlumaczyc to znaczy ze to bełkot.

Ale wrocmy do Eugeniki, tak bedzie najprosciej.

Alez właśnie Korwin klasycznie przekonuje do eugeniki socjalnej. Bo jak inaczej nazwac nawolywanie do zaprzestania organizowania paraolimpiad? do tworzenia mozliwosci nepelnosprawnym udzialu w "zdrowej" rywalizacji z rownymi sobie pod wzgledem fizycznym lub intelektualnym, do wyjscia i pokazania ze zyja i sa "normalnymi" ludzmi ktorzy maja prawo uczestniczyc w zyciu publicznym.
czy zadanie aby nie tworzyc klas integracyjnych to nie dyskryminacja? czy tylko to ze ktos rozni sie fizycznie lub umyslowo ma byc powodem do selekcji na zdrowych i wykluczonych? czy nastepnym krokiem nie bedzie standaryzowanie dzieci ze wzgledu na kolor skory, pochodzenie lub poglady rodzicow?

Jesli piszesz ze demokracja z definicji ( czy mozesz mi podac zrodlo tego pogladu?) dazy do socjalizmu to znaczy ze jest to naturalna ewolucja. Chcesz eugenicznie zabronic ewolucji? czy to jest logiczne?
Dodano: 23.11.2014 22:32
 
aga4321 (3.75)
kobieta, lat 52,
Ksiezyc, Irlandia
Temat:  Nie o Mary Wagner
Juz ci wytlumaczylam, ale albo nie chcesz, albo nie potrafisz zrozumiec, a ja nie chce pretendowac do nagrody nauczyciela roku, wiec rob jak uwazasz i idz w zaparte.

Po pierwsze niepelnosprawni sa niepelnosprawni i udawanie, ze nie sa to idiotyzm. W zawodach chodzi o to by wygral najlepszy, a nie najlepszy z najmniej nadajacych sie. Ja tez nie jezdze na olimpiady choc walcze ze soba na basenie. Dlaczego nie jestem uprzywilejowana? Dlaczego nei ma olimpiad dla kobiet po 40? Ja tez chcialabym blysnac za darmo czyli z podatkow, na przyklad z twoich.
Po drugie niepelnosprawni sa ludzmi i jesli trzeba to udowadniac to znaczy, ze cos jest nie tak ,a co jest nie tak? Promocja amoralnosci lub braku moralnosci i tego tez nie chcce mi sie tlumaczyc, bo wystarczy telewizor wlaczyc.

Cieszy mnie radosna tworczosc pogladu na demokracje i jej naturalna ewolucje Tak demokracja ewoluuje zawsze w strone socjalizmu i nie chce zakazac naturalnej ewolucji demokracji tylko chce by ludzie zrozumieli, ze jest tak glupia, ze az smieszna i tu znowu musze przypomniec chocby ostatnie wybory w Polsce.

Polecam:
Erik von Kuehnelt-Leddihn "Demokracja - opium dla ludu"
H. H. Hoppe "Demokracja - bog ktory umarl"

Poszukam teraz cytatu z pierwszej ksiazki, ktory jesli tylk znajde, to nie omieszkam wkleic, ale to chwile potrwa.
Dodano: 23.11.2014 22:43
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Nie o Mary Wagner
Chyba kpisz z siebie samej uważając, że poświęcę czas na merytoryczną dysputę z tobą o sprawach mniej ważnych lub nieważnych.

Ciekawszą tematyką byłaby rozmowa o tych, którym nogi i ręce ujebało.....o tych, co licznie będą musieli umrzeć z ochujałej służby zdrowia......na jaką cholerę pierdolić o eugenice skoro ludzi uśmierca coraz bardziej zaawansowana w leczeniu aparatura medyczna......jesteś lekarzem, że wolisz aby ludzie sami uśmiercali się zwalniając cię tym samym z odpowiedzialności ?
Dodano: 23.11.2014 22:45
 
kamikaze (4.17)
kobieta, lat 48,
Takie Tam...., Irlandia
Temat:  Nie o Mary Wagner
Aga4321 zaprzeczasz sama sobie po ostatnim poście
Dodano: 23.11.2014 22:51
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Nie o Mary Wagner
Nie pierwszy i nie ostatni raz.....ot, hipokryzja.

Nadal czekam na odpowiedzi na moje pytania, których w poprzednim wcieleniu nie doczytałem :P
Dodano: 23.11.2014 22:55
 
aga4321 (3.75)
kobieta, lat 52,
Ksiezyc, Irlandia
Temat:  Nie o Mary Wagner
@survie, przepowiedziec ci cos jeszcze, bo widze, ze dobrze mi poszlo. Zreszta trudno nie bylo.

@kamikaze, w ktorym miejscu.

@limman, nie moge znalezc. Na fejsie to mialam, ale gdzies mi sie zapodzialo w tej powodz postow. W kazdym razie znalazlam obrazowe przedstawienie tego tekstu, ktory jeszcze moze jest do odszukania.


Dodano: 23.11.2014 23:05
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Nie o Mary Wagner
Dajesz......tylko napisz, co się spełniło
Dodano: 23.11.2014 23:07
 
aga4321 (3.75)
kobieta, lat 52,
Ksiezyc, Irlandia
Temat:  Nie o Mary Wagner
Zmeczylam sie. Narta.
Dodano: 23.11.2014 23:10
 
seba (4.67)
mężczyzna, lat 99,
Kinsale , Irlandia
Temat:  Nie o Mary Wagner
Ciekawy jestem kiedy Wam się znudzi wklejanie tych bzdetów ?????
Dodano: 23.11.2014 23:22
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Nie o Mary Wagner
Pewnie wtedy, gdy świat znormalnieje.
Idźta do roboty i nie interesujtaa się.
Dodano: 23.11.2014 23:54
 
seba (4.67)
mężczyzna, lat 99,
Kinsale , Irlandia
Temat:  Nie o Mary Wagner
Valdi nie śmieć mi tu .......drukuj to sobie i obklejaj ściany w pokoju ....
.... będziesz spał spokojniej .....
Dodano: 23.11.2014 23:59
 
mariusz10 (4.65)
mężczyzna, lat 2024,
, Irlandia
Temat:  Nie o Mary Wagner
Trzeba było pytać o normalność świata co najmniej 20 lat temu. Wtedy was nie było......
Dodano: 24.11.2014 0:01
 
mariusz10 (4.65)
mężczyzna, lat 2024,
, Irlandia
Temat:  Nie o Mary Wagner
Do aga4321:

Wyobraź sobie, że w wyniku nieszczęśliwego wypadku stajesz się osobą niepełnosprawną.

Powiedz mi jak według Twoich poglądów powinno wyglądać wtedy Twoje życie.
Dodano: 24.11.2014 0:06
 
seba (4.67)
mężczyzna, lat 99,
Kinsale , Irlandia
Temat:  Nie o Mary Wagner
@mario daj spokój nie warto ......
Dodano: 24.11.2014 0:08
 
mariusz10 (4.65)
mężczyzna, lat 2024,
, Irlandia
Temat:  Nie o Mary Wagner
Sebcio czekam na odpowiedź na pytania: gdzie byli 20 lat temu i co by było, gdyby sami byli niepełnosprawni.

Coś mi się wydaje, że na świecie coraz więcej "chwilowych mędrców" jest....

Taka moda!
Dodano: 24.11.2014 0:11
 
seba (4.67)
mężczyzna, lat 99,
Kinsale , Irlandia
Temat:  Nie o Mary Wagner
@mario i tak się nie doczekasz chłopie ..... ich rozmowa polega na wklejaniu bzdur które nie mają najmniejszego sensu ..... a jeśli coś napiszą to zaprzeczają sami sobie .....
Dodano: 24.11.2014 0:14
 
Viola (4.54)
kobieta, lat 44,
Luimneach, Irlandia
Temat:  Nie o Mary Wagner
Inaczej śpiewaliby gdyby nagle wlądowali na wózku ,wtedy chcieliby by każdy traktował ich jak osoby pełnowartościowe.Jeśli sami nie są niepełnosprawni i nie maja nikogo bliskiego w takiej sytuacji nie zrozumieją,i nawet nie chcą zrozumieć bo tak jest najprościej.Najłatwiej wypowiadać się w kwestii o której nie ma się zielonego pojęcia i gadać jakby pozjadało się wszystkie rozumy .
Aga 4321 mam propozycję...upierdziel sobie ręce,albo nogi skoro tak zazdrościsz innym że błyszczą z cudzych podatków i też zabłyszczysz...poznasz życie z innej strony i przekonasz się jak to jest cudownie.Odważysz się ? Czy tylko taka mocna w słowach jesteś ?

Cieszę się że moje dziecko urodziło się tutaj a nie w Polsce.Przynajmniej traktowane jest jako pełnowartościowy człowiek ,a niej odpad społeczeństwa.
Dodano: 24.11.2014 0:45
 
survie (4.24)
mężczyzna, lat 47,
Kilkenny, Irlandia
Temat:  Nie o Mary Wagner
Zmęczyłaś się ? .....przy tak drobnym zagadnieniu ?

No nie pierdol !!! .....

Dodano: 24.11.2014 0:54
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Nie o Mary Wagner
Pełnowartościowy człowiek na wózku
Ja też jestem pełnowartościowym inwalidą od 5ciu lat, bo mam uraz do jeżdżenia ciężarówką. Powinienem iść na rentę, ale na razie mam emeryturę i jakoś daję radę.
Dodano: 24.11.2014 1:31
 
seba (4.67)
mężczyzna, lat 99,
Kinsale , Irlandia
Temat:  Nie o Mary Wagner
Valdi ja bym Cię do kamieniołomu wysłał na kilka lat a nie na rentę :P ..
Dodano: 24.11.2014 1:35
 
Viola (4.54)
kobieta, lat 44,
Luimneach, Irlandia
Temat:  Nie o Mary Wagner
Tak...dla mnie osoba na wózku jest osobą pełnowartościową !!!
Valdie jak masz uraz do jeżdzenia ciężarówką ,przekwalifikuj się na rower,a nie ciągle marudzisz ...na pewno na zdrowie Ci to wyjdzie :P
Dodano: 24.11.2014 1:46
Odpowiedzi:    
2
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.