Grupa: Grupa Ogólna
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: grupy (3.00)

Członków: 262 / Dołącz do tej grupy

Tutaj rozmawiamy o wszystkim...


Forum: Grupa Ogólna / Tutaj rozmawiamy o wszystkim...
 
kalipka (2.50)
kobieta, lat 40,
Dublin, Irlandia

Temat:  Siłownia i fitness
Czy stosujecie jakieś suplementy, które pomagają wam lepiej i wydajnieć ćwiczyć i do tego zachować kondycję? Ja właśnie z okazji wiosny zabieram się za treningi i mam cel zrzucić 10 kg.
Dodano: 17.05.2016 1:14, ostatnio
Odpowiedzi: 9   Odsłon: 4704
 
danny30 (3.75)
mężczyzna, lat 44,
Ogrodzieniec, Polska
Temat:  Siłownia i fitness
Jak najwiecej białka,produkty lekko strawne ,dieta dieta dieta i trening...... nie trać czasu na spalacze żadne. Deficyt kalorii jeśli chcesz zrzucić .
Dodano: 2.06.2016 17:02
 
ssogos (2.50)
kobieta, lat 39,
Warszawa, Polska
Temat:  Siłownia i fitness
Moj trener polecil mi stosowanie suplementow dopiero po pierwszym mniesiacu cwiczen, tak aby wspomoc moj trening. W sklepie z odzywkami sprzedawca pelecil mi cos na extra kick : Work It lady oraz Define it na przyspieszenie metabolizmu. Oba produkty z Olimpu
Dodano: 12.06.2016 17:14
 
aninei (2.50)
kobieta, lat 36,
Dublin, Irlandia
Temat:  Siłownia i fitness
No też właśnie rozamawiałam ze znajomą to mi poleciłą tej właśnie firmy suplementy. Z racji mojej wagi to raczej by mi się przydał ten drugi Define It Lady, poczytałam sobie o nim to ma spooro pozytywnych opinii.
Dodano: 12.06.2016 23:45
 
Lucja1 (2.50)
kobieta, lat 24,
Warszawa, Polska
Temat:  Siłownia i fitness
Mnie trener personalny polecił therm line fast , byłam zdziwiona ze poleca suplementy . Gdy przeczytałam ulotkę okazało się, że tabletki mają naturalny skład, sa bezpieczne i dają bardzo szybki efekt. Przy diecie i treningach nie musiałam długo czekać na efekty.
Dodano: 15.06.2016 7:53
 
iziwoycik (2.50)
kobieta, lat 40,
Dublin, Irlandia
Temat:  Siłownia i fitness
Work It lady oraz Define it moim zdaniem super sprawa. Właśnie ja bardzo dużo jeżdżę wyczynowo na rowerze, potrafię jednego dnia przejechać np. 30-40 więc nogi i generalnie całe ciało jest mega zmęczone, a te suplementy mój organizm bardzo dobrze toleruje.
Dodano: 13.10.2016 19:38
 
marysia115 (2.50)
kobieta, lat 37,
Warszawa, Polska
Temat:  Siłownia i fitness
Dziewczyny, zgadzam się z wami, że warto kupować właśnie takie suplementy. Słuchajcie, a co powiecie o SWEET Dreams Lady P.M.Shake, skoro już jesteśmy w tym temacie? Mam kilka pozytywnych opinii od znajomych, coś możecie powiedzieć?
Dodano: 15.10.2016 17:27
 
iziwoycik (2.50)
kobieta, lat 40,
Dublin, Irlandia
Temat:  Siłownia i fitness
SWEET Dreams Lady P.M.Shake od Olimp Sport to jest białko, które bardzo dobrze pomaga właśnie moim zdaniem utrzymać dobrą budowę ciała I odpowiednią wage. Tylk warunek taki, żeby stosować wieczorem, najlepiej przed snem.
Dodano: 18.10.2016 11:27
 
kasiamalliniak (2.50)
kobieta, lat 41,
Dublin, Irlandia
Temat:  Siłownia i fitness
Dokładnie tak jak koleżanka wspominała, to sweet dreams jest smaczne i jest alternatywą dziewczyny dla słodyczy wieczorem. Też właśnie zastanawiam się nad takim koktajlem wieczorem, żeby po prostu zregenerować organizm po wysiłku (trenuję judo).
Dodano: 18.10.2016 17:48
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.