Grupa: Dublin
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: grupy (3.00)

Członków: 49 / Dołącz do tej grupy

Dublin i wszystko co z nim związane


Forum: Dublin / Dyskusje na temat Dublina...
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia

Temat:  Kasowanie watkow
Wiem, ze taki proceder gdzis istnieje, a tu sami forumowicze potrafia kasowac swoje wypowiedzi. Nie rozumiem po co, a czeste to przypadki ostatnio. Dlaczego?
Dodano: 16.02.2008 14:26, ostatnio
Odpowiedzi: 10   Odsłon: 1360
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Kasowanie watkow
moze sie komus nie spodobalo, co napisal samemu? W sumie, uwazam,ze to dobry odruch, lepsze to niz smieci, ktorych wirtualnie jak i w rzeczywistosci jest mnostwo.
Dodano: 16.02.2008 14:29
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Kasowanie watkow
No tak, ale to widzialem juz wiele razy. Powinno sie chyba poinformowac, albo zostawic posta pustego. Nie wiem. To nowe zjawisko dla mnie i umozliwiajace duzo naduzyc.
Jak komus odpowiedziec, gdy on w miedzyczasie zmieni swoja wypowiedz?
Dodano: 16.02.2008 14:35
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Kasowanie watkow
Ja uwazam ze nie powinno byc wogole mozliwosci kasowania postow. Nawet jestem przeciwny mozliwosci edycji. Bo potem sa takie sytuacja ze 2 osoby dyskutuja a jedna z nich po jakims czasie kasuje lub zmienia poprzednie posty "dopasowujac" je do poozniejszych odpowiedzi innych uczestnikow dyskusji. Co niektorzy pewnie pamietaja...
Jak juz sie cos napisze na forum to powinno to tu byc do konca swiata.
Inaczej ludzie nigdy ne naucza sie odpowiadac za swoje slowa
Dodano: 16.02.2008 15:03
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Kasowanie watkow
Gdy ktos notorycznie przywileju kasowania lub zmiany uzywa, coz, wtedy masz sygnal, zeby sie nie wysilac i nie odpowiadac...nazwalbym to autoeliminacja, z wiarygodnoscia wlacznie
Dodano: 16.02.2008 15:03
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia
Temat:  Kasowanie watkow
Ile czasu stracisz zanim ktos sie wyeliminuje w twoich oczach. Chyba faktycznie, nie powinno byc mozliwosci kasowania, a mozliwosc edycji przez kilka minut tylko, aby sie poprawic, bo nie ma preview
W sumie to fajnie jest zaczac uczyc sie odpowiedzialnosci za swe czyny od brania odpowiedzialnosci za swe slowa.
Dodano: 16.02.2008 15:54
 
dotka (4.35)
kobieta, lat 43,
Dublin, Irlandia
Temat:  Kasowanie watkow
powinna byc notka pod kazdy zedytowanym postem, ze ostatnio zmodyfikowany byl wtedy i wtedy. a kasowanie, hmm... moga byc rozne ku temu powody.
Dodano: 16.02.2008 16:02
 
czeremcha (4.21)
kobieta, lat 60,
Dublin, Irlandia
Temat:  Kasowanie watkow
Najtrudniej jest nauczyć się powstrzymać przed zbyt szybkim opublikowanie posta Sama nieraz miałam z tym kłopoty - jakiś błąd stylistyczny czy głupia literówka zauważona w ostatniej chwili - a tu "wysłano"...

Wiem, że nie o takie przyczyny kasowania postów chodzi w wątku - ale dobrze jest czasem poczytać swoje słowa jeszcze raz i jeszcze, chwilę podumać i dopiero potem kliknąć enter...

No i fajnie byłoby widzieć, że w tymtoatym miejscu był post autorstwa tegotoatego, usunięty wtedytoawtedy. To czasem wiele wyjaśniałoby - zwłaszcza po paru dniach nie bywania w nadajemy.

Ania

Dodano: 17.02.2008 21:16
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Kasowanie watkow
a mi to nie przeszkadza...prawde mowiac...wole skasowac niz sie wstydzic za siebie...buahahah....
Dodano: 20.02.2008 22:57
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Kasowanie watkow
ale dobrze valdi prawisz...by zaczac brac odpowiedzialnosc za to co sie mowi...bo ja mam z tym kłopot, jestem zbyt emocjonalna...pisze co mi w danej chwili przyjdzie do głowy....a dopiero jak emocje opadna....zaczynam myslec....wiec musze sobie wpoic to: brac odpowiedzialnosc za swoje słowa...hmmmm...postaram sie juz nie kasowac postow....aga i jej 1-szy krok ku lepszemu
Dodano: 20.02.2008 23:00
 
roksana81 (4.21)
kobieta, lat 42,
Dublin , Irlandia
Temat:  Kasowanie watkow
ja dzis skasowalam posta ale nie dlatego ze wstydzilam sie tego co napisalam tylko umiescilam go na zlym forum i nie pasowal on do wczesniejszych wypowiedzi, dlatego umiescilam go tam gdzie nalezy
Dodano: 20.02.2008 23:01
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.