Grupa: Randki i spotkania
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: grupy (3.00)
Data założenia:
2008-05-11 01:34:20
Członków: 293 / Dołącz do tej grupy

Chcesz się umówić? Byłeś/aś na fajnej imprezie? Ta grupa jest dla wszystkich, którzy chcą poznać kogoś ciekawego...

Podgląd   |   Artykuły   |   Forum   |   Zdjęcia   |   Kalendarium   |   Blogi   |   Kto Dołączył

Forum: Randki i spotkania / Randki, spotkania, imprezy...

zaozaz (2.50)
mężczyzna, lat 27,
Dublin, Irlandia

Temat:  ogloszenia towarzyskie kobiet
Witam. Co powiecie na temat ogłoszeń towarzyskich na stronie https://filtrowo.pl ?? Są tam mężatki, studentki a nawet młode 18 letnie dziewczyny z mojej miejscowości i z okolic, które kojarzę ze szkoły. Zarejestrowałam się i szczęka opadła... Czy to normalne? Dokąd ten świat zmierza...

Ten post został edytowany - 23.06.2019 11:59:38
Dodano: 21.06.2019 16:26, 2 miesiące temu
Odpowiedzi: 1   Odsłon: 166

Michal2603 (2.50)
mężczyzna, lat 32,
Dublin, Irlandia
Temat:  ogloszenia towarzyskie kobiet
Na temat ogólnie ogłoszeń towarzyskich powiem tyle że większość jest przekierowania na inne strony internetowe.. tak naprawdę nie ma tu kobiet,dziewczyn,które mogły by się umówić na niezobowiujace spotkanie,jakiś spontan erotyczny,pogawędki, bo po prostu ogłoszenia typu,,zerznij mnie bez gumki,,itp..itd..są kierowane i innych stron na ogłoszenia towarzyskie tego portalu .. więc marne szanse znalezienia tu fajnej babki na jakieś spotkanie bez zobowiązań..
Dodano: 23.06.2019 2:11
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.