Grupa: Dublin
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: grupy (3.00)

Członków: 49 / Dołącz do tej grupy

Dublin i wszystko co z nim związane


Forum: Dublin / Dyskusje na temat Dublina...
 
michuuu (4.52)
mężczyzna, lat 39,
Dublin, Irlandia

Temat:  ścianka wspinaczkowa
wie ktoś gdzie w Dublinie są jakieś sztuczne ścianki? najlepiej żeby nie trzeba było wykupować od razu rocznego karnetu tylko pochodzić jak się ma czas i chęć :P
Dodano: 8.04.2008 4:11, ostatnio
Odpowiedzi: 37   Odsłon: 8353
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  ścianka wspinaczkowa
no.Tam sa ze dwie trasy gdzie sa u gory zelazne kolki (he he jak sie zleci i sie wbije kolek w serce to i po drakuli nawet).I sie mozesz o nie zaczepic tasmami.I linami itp.i dodatkowo jeszcze ze 3 lub 4 z solidnymi korzeniami .Zazwyczaj sa zajete-bo to jedne z najbardziej popularnych tras w dalkey.Nie mam niestety w tej kwestii za duzego pojecia,z powodu swej krotkiej drogi wspinaczkowej.To co wiem-to ze czesto mozna powspinac sie z innymi grupami (niestety zazwyczaj Polacy nie chca 'nowych'i mowie to-bo wiem z wlasnego doswiadczenia).Ale moze akurat trafisz na milych jakichs.My ostatnio mielismy slowaka i hiszpana.A hiszpan mial wino..Zatem po -zamiast fajki-mielismy krotkie 'porozumienie ponad podzialami'.Aha- i ten przewodnik-faktycznie-niezbedny.
Dodano: 15.09.2008 15:01
 
jus_sen (4.39)
kobieta, lat 45,
Dublin, Irlandia
Temat:  ścianka wspinaczkowa
Krzys to Ty wrociles do Polski???
Dodano: 16.09.2008 15:24
 
ochropus (4.02)
mężczyzna, lat 43,
Koszalin, Polska
Temat:  ścianka wspinaczkowa
Tak Justynko... już czwarty miesiąc mi leci w naszej pięknej ojczyźnie
...gdzieś tam po drodze zahaczyłem o Rosję, o Kaukaz mówiąc ściślej, ale zastała nas tam wojna i kazali się ewakuować... zdążyłem też zrobić kurs taternicki, a na początek października planuję wyjazd wspinaczkowy w sokoliki z ludkami z kursu....
Ale na bank muszę choć na jeden dzień przylecieć do Irlandii i dokończyć "The Shield" w Dalkey bo mi ta droga na ambicję weszła...
No ale więcej to może na GG albo na maila bo nam się z forum prywata zrobi

pozdrawiam wszystkich wspinających się.... i co by Wam się kości dobrze zacierały
Dodano: 17.09.2008 20:48
 
vfr (4.07)
mężczyzna, lat 46,
Dublin, Irlandia
Temat:  ścianka wspinaczkowa
Nie wiem czy sa jeszcze zainteresowani ale oficjalnie mamy zime wiec moze akurat...Na UCD jest scianka, wjazd jednorazowy 8 euro, plus ewentualnie uprzaz za 3...maja tam karnety roczne : 150 euro + 2,5 euro przy kazdym wejsciu lub 250 euro bez zadnych dalszych oplat...Za pierwszym razem musisz zadc test z ubezpieczania i wtedy dostajesz karte, potem juz z gorki...Ostatnio 17go grudnia przebudowywali panele...
Sa jeszcze scianki w Westwood, nawet ciekawsze bo oprocz chwytow sa jeszcze bruzdy na panelach...maja caly sprzet i pozyczaja go za free...jednak bez czlonkowstwa sie nie obejdzie...75euro miesiecznie, co nie jest kwota zla, jezeli ktos lubi atywnie spedac czas...bo karta czlonkowska jest oczywiscie na caly obiekt a ten jest spory...(silownie, baseny, sauny, jakuzzi, korty tenisowe, boiska i inne takie...no i scianka oczywiscie)
Ja osobiscie chodze i tu i tu, polecam wiec moja skromna osobe informacyjnie i towarzysko
Dodano: 25.12.2008 23:47
 
mendzik (4.51)
mężczyzna, lat 43,
Dublin, Irlandia
Temat:  ścianka wspinaczkowa
eee cieniasy )) my jutro też tak będziemy robić

Ten post został edytowany - 11.02.2011 17:01:46
Dodano: 11.02.2011 17:01
 
mariusz10 (4.65)
mężczyzna, lat 2024,
, Irlandia
Temat:  ścianka wspinaczkowa
Błagam Was nie próbujcie tak... Zrobicie obciach tym z filmików, załamią się swoimi marnymi umiejętnościami... nie szkoda Wam ich...
Dodano: 11.02.2011 19:49
 
Chrupek (3.77)
mężczyzna, lat 45,
Cootehill, Irlandia
Temat:  ścianka wspinaczkowa
No juz dobra, zrobimy tym samym tempem, zeby nie bylo im glupio, tyle tylko, ze z fajka w jednej i browarem w drugiej rece ...
Dodano: 11.02.2011 20:17
 
Karolla (4.17)
kobieta, lat 39,
Dublin, Irlandia
Temat:  ścianka wspinaczkowa
Hej od ostatniego wpisu trochę minęło, czy ktoś jeszcze chodzi na wspinaczkę ? szukam scianek wspinaczkowych w dublinie i ew. towarzystwa. Czy jest gdzieś jakaś bouderownia w dublinie? Dzieki za jakiekowliek nfo.
Dodano: 14.10.2012 18:40
 
mariusz10 (4.65)
mężczyzna, lat 2024,
, Irlandia
Temat:  ścianka wspinaczkowa
Pod tymi linkami ludzie jakoś organizują się na wspinaczki:
http://aktywnawyspa.pl/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=5&id=2525&Itemid=165#2538
http://aktywnawyspa.pl/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=5&id=2032&Itemid=178
http://aktywnawyspa.pl/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=5&id=184&Itemid=178

Dodano: 15.10.2012 0:30
 
Karolla (4.17)
kobieta, lat 39,
Dublin, Irlandia
Temat:  ścianka wspinaczkowa
dzięki za info przyda się , dziś byłam na Gravity center, całkiem sporo tej boulderowni tam i mało ludzi.
Dodano: 15.10.2012 17:01
 
mariusz10 (4.65)
mężczyzna, lat 2024,
, Irlandia
Temat:  ścianka wspinaczkowa
Proszę bardzo.... Wielu trudnych ścian życzę......
Dodano: 15.10.2012 23:33
Odpowiedzi:    
2
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.