Grupa: Podróże i wycieczki
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: grupy (3.00)

Członków: 145 / Dołącz do tej grupy

Jakieś plany na weekend?


Forum: Podróże i wycieczki / Jakieś plany na weekend?
 
ochropus (4.02)
mężczyzna, lat 42,
Koszalin, Polska

Temat:  Rowerem przez Wicklow - niedziela 13 kwietnia
Pomysł jest taki: wyjazd autem w niedzielę rano, rowery na pakę do VANa, a potem jakaś szosowa pętla przez Wicklow Mountains National Park, nie za długa (max 100km) bo widoki piękne do podziwiania.... powrót tego samego dnia wieczorem...


Ja jadę tak czy inaczej, oprócz mnie mam miejsce dla dwóch osób z rowerami...

Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany to proszę o wiadomość za pośrednictwem "PW"...

Cały pomysł będzie do powtórzenia jeśli tylko będę miał auto po raz kolejny...

Ten post został edytowany - 12.04.2008 0:10:58
Dodano: 12.04.2008 1:09, ostatnio
Odpowiedzi: 8   Odsłon: 3283
 
megantrix (4.13)
kobieta, lat 41,
Drogheda, Irlandia
Temat:  Rowerem przez Wicklow - niedziela 13 kwietnia
Ja bardzo chetnie zglosze sie jak kupie rower! Uwielbiam takie gorskie wycieczki. Jest jeszcze jeden powod dla ktorego nie moge w ta niedziele... Z kondycja u mnie ostatnimi czasy na bakier! Musialbys mnie po 50 km reanimowac!
Dodano: 12.04.2008 11:05
 
konto_usuniete (2.50)
mężczyzna, lat 43,
Brak, Polska
Temat:  Rowerem przez Wicklow - niedziela 13 kwietnia
100km? Wow... Ja kiedyś wzięłam udział w maratonie rowerowym, to był czad! Biedna amatorka nie wiedziałam w co się pakuję! Jak zawodowcy poszli w długą tuż po starcie, to jeszcze nie wyjechałam z lotniska a już ledwo zipałam! A to 42km przecież, środek lata, godzina wczesnopołudniowa - żar! Jak wjechaliśmy do Kampinosu i zaczęły się ruchome piaski na ścieżkach, to chciało mi się śmiac i płakać naraz. Jak robiłam drugą pętlę, to było mi ze zmęczenia ZIMNO, mimo, ze upal prawie 40stopni.
Ale dojechałam dzielnie, 2h30' - wynik niezbyt imponujacy, ale tez nie najgorszy

Wracając do tematu: Ja bym chętnie sobie pojeździła, ale jestem totalnym amatorem i sprzęt też amatorski - więc raczej bym się pisała na coś bardziej lajtowego. Ale good luck & have fun!
Dodano: 12.04.2008 11:32
 
megantrix (4.13)
kobieta, lat 41,
Drogheda, Irlandia
Temat:  Rowerem przez Wicklow - niedziela 13 kwietnia
Keyti moja znjoma ma Zenita ale sie chyba nie nada na taka wycieczke, co?
Dodano: 12.04.2008 15:27
 
megantrix (4.13)
kobieta, lat 41,
Drogheda, Irlandia
Temat:  Rowerem przez Wicklow - niedziela 13 kwietnia
... moge jeszcze pozyczyc "gorala" od znajomego ale jedno kolo "osemkuje" i pewnie daleko nie zajade
Dodano: 12.04.2008 15:34
 
ciulabula (4.24)
mężczyzna, lat 40,
Dublin-Citywest, Irlandia
Temat:  Rowerem przez Wicklow - niedziela 13 kwietnia
Chętnie się z Tobą wybiorę, tym bardziej, że poprzednia próba umówienia się http://www.nadajemy.ie/forum/thread/776/MTB-Dublin.html#last stanęła na niczym. Niestety nie pasuje mi jutro, ale może za tydz? Jestem za, jeśli tylko pogoda dopisze, ale i to nie powinno stanowić problemu.
Jeszcze jedno-zamierzasz jeździć po drogach czy mtb? Bardziej skłaniałbym się ku drugiej opcji, chociaż nie znam za dużo ciekawych szlaków, najczęściej te okoliczne kończą się drutem kolczastym i bramką. Jednak jeździłem troszkę po górskich drogach, ta, wiodąca na Sally Gap jest mi dobrze znana. Mam nadzieję, zgramy terminy i że dojdzie do zjechania się. Pozdrawiam.
Dodano: 12.04.2008 17:42
 
ju79 (4.48)
mężczyzna, lat 44,
Dublin, Irlandia
Temat:  Rowerem przez Wicklow - niedziela 13 kwietnia
No ja bym się pisał. Aktualne jeszcze? Masz PW!

Pozdrawiam,
Janek
Dodano: 12.04.2008 23:11
 
ochropus (4.02)
mężczyzna, lat 42,
Koszalin, Polska
Temat:  Rowerem przez Wicklow - niedziela 13 kwietnia
Bardzo Was wszystkich przepraszam, szczególnie tych którym narobiłem smaku, dopiero przed chwilą odczytałem wiadomości, a z powodu dzisiejszego wyjątkowo nieudanego dnia wspinaczkowego, postanowiliśmy powspinać sie również jutro...

Muszę więc odwołać cała akcję...

Cieszę się jednak z zainteresowania taką formą aktywności i uważam temat za otwarty i wart realizacji w innym bardziej dogodnym terminie...

Dajcie znać jeśli wpadnie Wam do głowy jakiś konkretny termin, przy czym nie obiecuję że będę dysponował transportem (VANem)...

Ps. Mam rower stricte szosowy więc off-road u mnie odpada...

Ten post został edytowany - 12.04.2008 23:16:14
Dodano: 13.04.2008 0:13
 
travelus (2.50)
mężczyzna, lat 51,
Dublin, Irlandia
Temat:  Rowerem przez Wicklow - niedziela 13 kwietnia
o, dosc pozno wpadlem na to ogloszenie... czasem wybieram sie rowerkiem na wloczegi.. pakuje sakwy i w droge.. ma byc milo latwo przyjemnie. , ot , wyrwac sie ze stolicy.... pozdrowka.
Dodano: 7.08.2016 21:51
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.