Grupa: Dublin
Typ: Grupa Otwarta (każdy może dołączyć)
Utworzona przez: grupy (3.00)

Członków: 49 / Dołącz do tej grupy

Dublin i wszystko co z nim związane


Forum: Dublin / Dyskusje na temat Dublina...
 
valdie68 (3.69)
mężczyzna, lat 55,
Baile Bhlainséir, Irlandia

Temat:  Monitory za free
Dziś natknąłem się na skip (kontener na śmieci) pełen monitorów, drukarek telefonów itp. Wziąłem dobrze wyglądający z wierzchu monitor i przywiozłem do domu.
Działa pięknie. To Mitsubishi Diamond Plus, 22cale. Kilka lat temu takie profesjonalne cacko kosztowało majątek, dziś wyrzucają na śmieci.

Moje pytanie brzmi: czy brzydzicie się rzeczy używanych? Uważacie za wstydliwe takie grzebanie w śmieciach?

P.S. Ten skip stał na Tallaght, Village Green, pod redakcją "Echo", pewnie wymienili cały sprzęt.
Dodano: 15.04.2008 21:46, ostatnio
Odpowiedzi: 27   Odsłon: 2520
 
Monique (4.15)
kobieta, lat 47,
Bełchatów, Polska
Temat:  Monitory za free
Przemek wielkie dzięki za informacje, zadzwonię do tego pana z allegro dziś. Tylko powiedz mi czy da się w prosty sposób wymienić ten cały obiektyw gdybym go kupiła, może spróbuje jeszcze go naprawić Co prawda teoretycznie jest jeszcze na gwarancji , ale uszkodzenie mechaniczne już zakończyło gwarancje Ja
płaciłam za niego 600 zł, czyli teoretycznie za tą cenę dziś miałabym 2 Ech a jednak czuję sentyment do mojego:P
Dodano: 17.04.2008 12:22
 
wiolczyk (4.18)
kobieta, lat 50,
Stranorlar, Irlandia
Temat:  Monitory za free
Mając troje dzieci musiałabym byc kompletną kretynką nie korzystając z pomocy koleżanek majacych starsze dzieci. Nie mam problemów z przyjmowaniem noszonych ciuchów na dzieciaki i nie ma to nic wspólnego z tym czy stac mnie lub nie, na nowe.Dotyczy to również zabawek. Ale wiem że nie wszyscy tak to odbierają. Kiedy chciałam podarowac pewnej pani używany ,ale w dobrym stanie wózek usłyszałam że ona żebrakiem nie jest i nie przyjmie .
Uważam że ludzie zbyt wiele rzeczy wyrzucają bo sami się wstydzą poszukac wokół kogoś, komu przydałoby sie to czy tamto.
Dlatego sama jeśli chciałam się czegoś pozbyc nie wrzucałam do kontenera tylko stawiałam obok.
Na naszym osiedlu to było zwyczajem ,więc nie raz miałam rzeczy z takiej "wystawki". Kiedy ma się 2 maleńkich ,ciężko chorych dzieci i dostaje się norę szumnie nazywaną lokalem mieszkaniowym a wszystkie pieniadze idą na jej przystosowanie do jako takich warunków nie ma czasu na wstyd.
Dodano: 17.04.2008 13:50
Odpowiedzi:    
2
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.