Kategoria: Praca - Oferujê
Pielêgniarz/pielêgniarka - brytyjskie domy opieki

JOBS.PL dla swojego wieloletniego Klienta - presti¿owej brytyjskiej firmy z bran¿y medycznej poszukuje do¶wiadczonych osób do pracy w domach opieki na terenie ca³ej Wielkiej Brytanii na stanowisko:

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Nr ref: Nur/UK/jobspl

Zadania:

- Zapewnienie rezydentom profesjonalnej opieki medycznej
- Podawanie leków, wykonywanie zastrzyków, przeprowadzanie podstawowych badañ medycznych
- Sporz±dzanie raportów o zdanie zdrowia podopiecznych

Wymagania:

- Wykszta³cenie kierunkowe
- Rozpoczêta brytyjska rejestracja NMC PIN
- Do¶wiadczenie na stanowisku pielêgniarza
- Predyspozycje do pracy z osobami starszymi - ¿yczliwo¶æ, cierpliwo¶æ
- Dobra znajomo¶æ jêzyka angielskiego

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie - £25, 532 do £36, 556 rocznie w zale¿no¶ci od do¶wiadczenia i kwalifikacji
- Sta³± pracê na pe³en etat
- Bogaty pakiet relokacyjny (w tym darmowe zakwaterowanie przez pierwszy miesi±c) i liczne dodatki
- Szkolenia i mo¿liwo¶æ rozwoju zawodowego
- Pomoc w relokacji, znalezieniu zakwaterowania, za³atwieniu formalno¶ci na miejscu
- Dofinansowania w procesie wyrabiania rejestracji NMC
- Pomoc mentora przy wdro¿eniu w pracê

Osoby zainteresowane prosimy o przesy³anie CV w jêzyku angielskim na adres med@jobs.pl

,  Email: med@jobs.pl

dodane przez: JOBS.PL (2.50)

2015-07-07 10:51:23  Ogl±dano razy: 214

Zobacz wiêcej w kategorii: Praca - Oferujê