Kategoria: Praca - Oferujê
Zbiór pieczarek - bez do¶wiadczenia

Agencja Pracy Tymczasowej dzia³aj±ca na terenie Polski i Holandii na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadz±cych agencje zatrudnienia aktualnie rozpoczyna rekrutacjê na stanowisko:

Miejsce pracy:
Holandia – Brabancja Pó³nocna
Niemcy
Irlandia

Opis stanowiska:
Praca przy zbiorze pieczarek, ich pakowaniu i przygotowaniu do sprzeda¿y. Praca na windzie automatycznej (6 poziomów), zbiór za pomoc± no¿yków.

Wymagania:
- mile widziane do¶wiadczenie przy zbiorach pieczarek
- sprawno¶æ manualna
- precyzyjno¶æ w wykonywanych czynno¶ciach (praca idealna dla kobiet)
- motywacja do pracy, sumienno¶æ oraz zaanga¿owanie w powierzane obowi±zki,
- dyspozycyjno¶æ na d³ugi okres czasu,
- mile widziana prawo jazdy kat. B
- za¶wiadczenie o niekaralno¶ci

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- bezp³atne zakwaterowanie
- odzie¿ i obuwie robocze
- ubezpieczenie

Je¶li zainteresowa³a Ciê nasza oferta prze¶lij swoje CV na adres:
rekrutacja@getjob.com.pl

lub skontaktuj siê z naszym biurem:
od 8:00 do 16:00
+48 572 642 300

Znajdziesz nas równie¿ na FB:
www.facebook.com/Get-Job-Agencja-Po%C5%9Brednictwa-Pracy-555675901263213/

Wysy³aj±c dokumenty prosimy tak¿e o za³±czenie klauzuli: "Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustaw± z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z pó¼niejszymi zmianami)"

Miejscowo¶æ: Kalisz,

dodane przez: GetJob (2.50)

2018-12-10 12:22:20  Ogl±dano razy: 97

Zobacz wiêcej w kategorii: Praca - Oferujê