Kategoria: Praca - Oferuję
Operator maszyn do produkcji opakowań Introligator Irlandia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego irlandzkiego klienta poszukuje Operatorów maszyn do produkcji opakowań

Obecnie dostępne są 2 oferty dla operatorów składania małych formatów i 1 dla operatora składania wielkoformatowego.

Miejsce pracy: Mayo, Irlandia
Bardzo atraakcyjne wynagrodzenie, Irlandzka umowa o pracę
Zapewniona pomoc przy znalezieniu zakwaterowania

Zakres obowiązków:
-Wykonywanie zleceń produkcyjnych na nowoczesnych maszynach składających do produkcji opakowań papierowych: Guk Fa 53 -16 Vijuck, Heidelberg RFH82, Guk FA35.6
-Ustawianie maszyny i kontrola wszystkich parametrów
-Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
-Bieżąca kontrola wykonywanego produktu
-Pakowanie gotowego produktu

wymagania:
2 letnie doświadczenie przy produkcji na maszynach składającychh
komunikatywna znajomość języka angielskiego

więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy o pracę

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w angielskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temacie prosimy wpisać: Produkcja Irlandia

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Miejscowość: Brzesko,

Kontakt: Jakub Wojciechowski,  ,  Email: office@eastgaterecruitment.com

dodane przez: EastGate (2.50)

2018-12-01 16:24:22  Oglądano razy: 119

Zobacz więcej w kategorii: Praca - Oferuję